Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (1999-00 р.н.) з двоборств в приміщенні  
   
   
   
   
   
     
  Київ 23 березня 2014 р. 10:35  
   
Двоборство 60м+200м: Біг на 200 м Юнаки 15  Фінал            
                     
  Забіг 1 (5)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Очки Розряд Тренери    
                     
1 224 ПОНОМАРЕНКО Євген Київська, МОН, БВУФК Бровари 16.07.1999 25.19 588 II Панасенко Л.О.
                     
2 60 ДМІТРІЄВ Олексій Житомирська, К, КДЮСШ "Колос" ЖТМ 03.01.1999 26.93 414 III Суслов В.м.
                     
3 290 ПЕТРЕНКО Данило м. Київ, У, СДЮШОР м.Києва "У" 13.11.2000 31.05 123   Хабіна О.П. ()
                     
760 КОВАЛЕВСЬКИЙ Кирило   06.08.1999 DNS          
                     
  Забіг 2 (5)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Очки Розряд Тренери    
                     
1 1045 ЖЕЛІЗНИК Олександр Хмельницька, МОН, ДЮСШ №1 Кам-Подільська 14.08.2000 24.99 610 II Моспан М. ()
                     
2 1127 ПЕТРАШ Владислав Черкаська, Д, ОСДЮСШОР Чрк 15.06.1999 25.53 552 III Сомик І
                     
3 967 ДЯЧЕНКО Вадим Київська, МОН, КДЮСШ Вишгородська 02.11.2000 28.56 278 II юн Кочетков О.В. ()
                     
930 БОРЕЙКО Артем м. Київ, РВУФК 09.12.1999 DNS     Батрух М.П.
                     
  Забіг 3 (5)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Очки Розряд Тренери    
                     
1 1351 ГОНЧАРЕНКО Юрій Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР Чрк 05.05.1999 24.70 643 II Татаренко д.в. , Масляков В.Д.
                     
2 1353 ЗВІЗДАЙ Євген Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР Чрк 12.01.1999 25.25 582 II Татаренко д.в. , Масляков В.Д.
                     
3 1285 КИШЛЯН Данило м. Київ, МОН, СДЮШОР №16 Київ 26.11.2001 33.40 34   Бобровник С.І., В'яла О
                     
  Забіг 4 (5)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Очки Розряд Тренери    
                     
1 1224 ПАСЛАВСЬКИЙ Василь Львiвська, МОН, ДЮСШ Яворівська Льв. 14.03.1999 24.29 691 II Кархут М.В.
                     
2 1368 КОТОРМУС Степан Львiвська, МОН, ДЮСШ Дрогобицька 27.12.1999 26.30 474 III Котормус М., Журавчак П.В.
                     
1155 ЧЕРНОБАЙ Микола Чернігiвська, С, ДЮСШ ЧОО ФСТ "С" 07.03.2000 DNS     Масюк А.
                     
1385 ГОРБАНЬ Артем Донецька, МОН, КДЮСШ №4 Маріуполь 04.08.1999 DNS     Лемешко С.
                     
  Забіг 5 (5)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Очки Розряд Тренери    
                     
1 1055 КРАСІЛЬНИК Ярослав Чернігiвська, МОН, КЗ ДЮСШ №1 Чернігівської МР 09.10.1999 24.02 723 I Красильник Т.С.
                     
2 1361 МУЗИЧЕНКО Максим Черкаська, МОН, ДЮСШ №1 м.Умань 08.05.2000 24.13 710 I Ткачук М.
                     
3 460 АВРАМЕНКО Андрій м. Київ, МОН, СДЮШОР №6 Київ 17.03.2000 25.59 546 III Полінкова Н