Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (1999-00 р.н.) з двоборств в приміщенні  
   
   
   
   
   
     
  Київ 23 березня 2014 р. 11:25  
   
Двоборство 200м + 400м: Біг на 200 м Юнаки 15  Фінал            
                     
  Забіг 1 (4)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Очки Розряд Тренери    
                     
1 695 ВОЙНАЛОВИЧ Ігор м. Київ, У, СДЮШОР м.Києва "У" 13.01.1999 25.85 519 III Москаленко О.І. (), Приходько В.М.
                     
2 1014 ШАМРАЙ Олексій Хмельницька, МОН, ДЮСШ Старосинявська 22.02.1999 25.94 510 III Чорний І.
                     
3 1102 ГОДУН Володимир Житомирська, К, КДЮСШ "Колос" ЖТМ 16.06.2000 27.96 411 I юн Сушицький А
                     
4 1154 СЛІСАРЕНКО Максим Чернігiвська, С, ДЮСШ ЧОО ФСТ "С" 16.04.2000 29.15 236 II юн Масюк А.
                     
  Забіг 2 (4)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Очки Розряд Тренери    
                     
1 1379 ОЛІЙНИК Дмитро Харкiвська, МОН, КЗ "МК ДЮСШ" Хрк 06.01.2000 26.79 427 III Слюсаренко Ю.
                     
2 1403 ЛЕХМАН Богдан Івано-Франківська, МОН, ДЮСШ м.Калуш 08.03.2000 28.45 287 II юн Ханенків М.
                     
3 1398 ПЛОТНІКОВ Євген Луганська, К, ЛОК ДЮСШ "Колос" 05.10.2000 31.13 119   Копанайко І
                     
284 ШЕВЧЕНКО Денис м. Київ, У, СДЮШОР м.Києва "У" 01.04.1999 DNS     Хабіна О.П. ()
                     
  Забіг 3 (4)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Очки Розряд Тренери    
                     
1 1286 ГОРБЕНКО Даніїл Донецька, МОН, КДЮСШ № 1 Артемівськ 07.11.1999 24.54 661 II Третьяков М.К. ()
                     
2 443 БОЙКІВ Дмитро Рівненська, Д, КОЛІФКС Костопіль 03.11.1999 25.61 544 III Дітлашки П.О. та В.П.  (), Кашуба А
                     
695 ВОЙНОЛОВИЧ Ігор м. Київ, У, СДЮШОР м.Києва "У" 13.01.1999 DNS     Москаленко В.І., Приходько В. ()
                     
  Забіг 4 (4)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Очки Розряд Тренери    
                     
1 1101 СТРУТИНСЬКИЙ Владислав Житомирська, К, КДЮСШ "Колос" ЖТМ 05.04.1999 24.13 710 I Сушицький А
                     
2 1213 КОЗАРЬ Ярослав Закарпатська, МОН, СОК ДЮСШ Мукачево 13.01.1999 24.88 623 II Федоренко В.Ф., Андреасова Л.В.
                     
3 201 СТОГНІЙ Едуард Київська, КОЛІФКС Б.Ц. 25.01.1999 25.66 538 III бр. Зайцева ()