Чемпіонат України з напівмарафону та Кубок України з марафону  
   
   
   
   
   
     
  Харків 12 квітня 2014 р. 11:00  
   
Напівмарафонський біг (21,0975) Чоловіки  Фінал            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 513 РОМАНЕНКО Роман Дніпропетровська, Закарпатська, Д, ШВСМ з л/а 30.01.1988 1:05.50   Дерев'янчук М.п., Коломоєць А.І.
                     
2 21 ГЕЛЕТІЙ Ігор Івано-Франківська, Д, ШВСМ Ів-Фр 17.10.1982 1:05.51   Єрузель Є.І., Шевчук М.М. (), Кузін О.
                     
3 519 УКРАЇНЕЦЬ Сергій Рівненська, У, КДЮСШ " Авангард" 22.12.1990 1:10.48   Захожий В.О.
                     
4 527 ГРИЦАК Юрій Миколаївська, ЦОП, Д, ШВСМ Мик 31.12.1985 1:10.50   Обухов С., Добровольський В.М.
                     
5 514 БОНДАРЕНКО Анатолій Дніпропетровська, У 01.04.1994 1:10.51   Дерев'янчук М.п.
                     
6 3251 НИЖНИК Микола м. Київ, МОН, ЦШВСМ 26.07.1995 1:11.27   Сташко І.П., Приходько В.М., Гоняк В.М.
                     
7 515 ШУКАЛОВИЧ Петро Сумська, МОН, ШВСМ Сум 10.04.1991 1:11.35   Закіров В.Г., Глива Є.М. ()
                     
8 525 ЧМИЛЬОВ Юрій Миколаївська, ЦОП, МСДЮШОР Мик 05.05.1993 1:11.42   Ковпак А.Ф.
                     
9 524 ШКІЛЬНЮК Богдан Миколаївська, ЦОП, МОН, МВУФК Мик 10.01.1996 1:12.03   Кілярський В.Г., Тульчевський О
                     
10 511 АНТОНЕНКО Микола Донецька 02.09.1972 1:12.26          
                     
11 526 ДАЦЬКО Юрій Миколаївська, ЦОП, Д, МСДЮШОР Мик 15.01.1993 1:12.34   Ковпак А.Ф.
                     
12 517 ТАРАБАН Сергій Сумська, МОН, ДЮСШ Охтирська 19.10.1992 1:13.08   Глива Є.М. ()
                     
13 3004 ПОГОРЕЛИЙ Олексій Харкiвська 30.03.1992 1:13.24          
                     
14 521 ЛЕЩЕНКО Олександр Полтавська, К 15.07.1992 1:14.13   Чепіжний С.Є. ()
                     
15 562 ДЕМЧЕНКО Олександр Київська, Д, КОЦОП 17.04.1994 1:14.28   Романчук С.І.
                     
16 507 ПИШНЯК Костянтин Харкiвська 01.03.1995 1:14.55          
                     
17 509 КОНОНОВ Дмитро Донецька 24.08.1989 1:15.05          
                     
18 3060 ПАВЕЛКО Андрій Харкiвська 21.06.1985 1:15.09          
                     
19 545 САВЧЕНКО Яків Полтавська, К, ПОШВСМ 22.05.1989 1:15.11   Козлова В.М., Петренко М.П. ()
                     
20 539 СЕМЕНЮК Володимир м. Київ, ДЮСШ "Старт" Київ 27.05.1979 1:15.22   Лебедєви К.Л. та Н.В.
                     
21 558 КАШИРЕЦЬ Євген Волинська, С, ДЮСШ Луцька 23.01.1995 1:21.27   Довгун Ф.
                     
22 516 ПАНЧЕНКО Ігор Сумська, МОН, ДЮСШ Охтирська 07.07.1996 1:23.30   Глива Є.М. ()
                     
23 3255 ВОЗНЕНКО Василь Київська 16.01.1961 1:24.32          
                     
24 505 ТІТОВ Захар Харкiвська 28.11.1995 1:24.38          
                     
25 546 ГАПЧЕНКО Сергій Полтавська, К, ПОШВСМ 06.03.1990 1:24.57   Петренко М.П. ()
                     
26 549 ШИПОВ Кирило Полтавська 08.06.1989 1:26.35   Шипова О.Л.
                     
27 564 СОЛОВЙОВ Віктор Харкiвська 28.05.1948 1:35.09          
                     
28 548 СИПКО Сергій Полтавська, К 11.08.1989 1:36.16          
                     
29 529 САХАРОВ Антон Харкiвська 24.03.1985 1:37.41          
                     
30 504 ДЕЩЕНКО Андрій Харкiвська 30.07.1994 1:46.18          
                     
31 520 КУКСА Олександр Сумська, СК "Явір" 12.12.1962 1:46.21          
                     
32 528 РОГ Володимир Харкiвська 17.02.1967 1:59.14          
                     
503 БОГДАНОВ Михайло Харкiвська 06.10.1981 DQ 250.5b          
                     
550 БОЖКО Євген Харкiвська 01.06.1975 DQ 250.5b          
                     
506 ШЕНЦОВ Максим Харкiвська 28.10.1994 DNF          
                     
508 ПОРОЗОВ Ігор Дніпропетровська, Д, ДВУФК 22.03.1991 DNF   бр. Охрименко (), Грінь В
                     
510 ПЕСТРЮГА Ігор Донецька 20.10.1981 DNF          
                     
530 СОТНІКОВ Костянтин Харкiвська 01.07.1982 DNF          
                     
537 ПАРХОМЕНКО Олексій м. Київ, ДЮСШ "Старт" Київ 02.11.1993 DNF   Лебедєви К.Л. та Н.В.
                     
538 НІКОЛАЙЧУК Дмитрій м. Київ, ДЮСШ "Старт" Київ 20.03.1992 DNF   Лебедєви К.Л. та Н.В.
                     
541 ШАРІКОВ Олександр Харкiвська 01.01.1961 DNF          
                     
542 ПОПОВ Олександр Харкiвська 10.01.1965 DNF          
                     
544 ЄФРЕМЕНКО Андрій Харкiвська 01.08.1986 DNF          
                     
547 МОШЛЯК Станіслав Полтавська, К 26.09.1963 DNF          
                     
561 ВИХОПЕНЬ Юрій Київська, Д, КОЦОП 08.05.1992 DNF   Романчук С.І.
                     
518 НОВІКОВ Павло Рівненська, К, ОДЮСШ "Колос" Рвн 14.03.1995 DNS   Романчук М