Стрибки у довжину Юніори | |||||||||||||||||||
Чемпіонат України серед юніорів | 13.06.2014 | Час початку: 12:00 | |||||
Час закінчення: | |||||||
НСК "Олімпійський" | Кваліфікація | ||||||
Старт. поз. |
Номер | Прізвище, ім'я | Дата народження |
Команда | Перша спроба |
Друга спроба |
Третя спроба |
Кращя з трьох |
Місце | Четверта спроба |
П'ята спроба |
Краща з п'ятьох |
Місце | Шоста спроба |
Результат | Місце | |||
1 | 505 | ПИЛИПЧУК Олександр | 07.11.1996 | Дніпропетровська, У, СДЮШОР СК "Метеор" Днп | |||||||||||||||
2 | 372 | РЕВЕНКО Олександр | 14.05.1996 | Харкiвська, МОН, КЗ "КДЮСШ №12" Харків | |||||||||||||||
3 | 1 095 | МАВЛІКЄЄВ Руслан | 13.05.1995 | АР Крим, МОН, ДЮСШ Сакська | |||||||||||||||
4 | 725 | ШИЯТИЙ Ростислав | 01.01.1997 | Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР Чрк | |||||||||||||||
5 | 1 473 | ЗАБЕЛЛО Олексій | 17.03.1996 | Луганська, МОН, ЛОВУФК Луганськ | |||||||||||||||
6 | 347 | КАПУСТА Владислав | 02.11.1996 | Харкiвська, Д, КСДЮСШОР "Динамо" | |||||||||||||||
7 | 2 335 | ЛОМОНОСОВ Ігор | 24.06.1996 | Полтавська, У, КДЮСШ "Авангард" Кременчук | |||||||||||||||
8 | 117 | ГОНЧАР Ігор | 06.06.1996 | Донецька, МОН, СДЮШОР №1 Днц | |||||||||||||||
9 | 628 | ХОДАНІЧ Олександр | 01.10.1995 | Запорiзька, У, СДЮШОР СК "Металург" Зпр | |||||||||||||||
10 | 835 | ПАЛЕНИЧКА Владислав | 04.07.1996 | м. Київ, , ДЮСШ "Старт" | |||||||||||||||
11 | 515 | РЕПЕШКО Артем | 25.05.1995 | Дніпропетровська, МОН, СДЮШОР №3 Днп | |||||||||||||||
12 | 962 | КІОСЄВ Вадим | 25.04.1996 | Одеська, МОН, ОСДЮСШОР | |||||||||||||||
13 | 637 | МОЛЧАНОВ Данило | 17.10.1997 | Запорiзька, У, СДЮШОР | |||||||||||||||
14 | 615 | СОЛДАТОВ Вадим | 29.11.1996 | Запорiзька, У, ДЮСШ №10 Зпр | |||||||||||||||
15 | 848 | КАПІШИНСЬКИЙ Максим | 25.12.1996 | м. Київ, У, СДЮШОР м.Києва "У" | |||||||||||||||
17 | 500 | ДАВИДЕНКО Олексій | 26.03.1996 | Дніпропетровська, МОН, СДЮШОР №3 Днп | |||||||||||||||
18 | 750 | КАТЮК Антон | 09.06.1995 | Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР Чрк | |||||||||||||||
Прізвище та підпис рефері | Секретар 1 | ||||||||||||||||||
Прізвище та підпис старшого судді | Секретар 2 | ||||||||||||||||||
Прізвище та підпис старшого хронометриста | |||||||||||||||||||