Біг на 400 м з/б (0.762) Юніорки        
                 
                 
                 
                 
  Чемпіонат України серед юніорів 14.06.2014 Час початку: 13:45    
    Час закінчення:    
  НСК "Олімпійський" Фінал Формула виходу    
         
  Стартова
позиція
Номер Прізвище, ім'я Дата
народження
Команда Прихід Час Вітер Очки Місце    
  Забіг: 1(2)                  
  1 671 ЛЮТОВА Тетяна 20.09.1995 Запорiзька, У, СДЮШОР СК "Металург" Зпр              
  2 794 КОВАЛЕНКО Вікторія 25.01.1998 Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР Чрк              
  3 786 ІСАЄВА Віталія 01.06.1997 Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР Чрк              
  4 129 БЕССАЛА Ганна 22.12.1998 Донецька, С, ДВУОР ім. С.Бубки              
  5 2 010 МЕЛЬНИК Ганна 10.06.1997 Миколаївська, МОН, МВУФК Мик              
  6 782 ЛЕОНСЬКА Аліна 11.09.1998 Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР Чрк              
  7 507 БОРВИНСЬКА Катерина 09.01.1997 Дніпропетровська, МОН, ДЮСШ "Богатир" м. Кривий Ріг              
  8 2 061 МАЛЬЧЕНКО Діана 15.03.1998 Миколаївська, МОН, МВУФК Мик              
  Забіг: 2(2)                  
  1 21 ДАВИДОВА Крістіна 26.02.1997 Донецька, К, ДВУОР ім. С.Бубки              
  2 492 АКСЬОНОВА Оксана 29.01.1997 Дніпропетровська, МОН, ДВУФК              
  3 814 ХАБІНА Яна 27.05.1997 м. Київ, У, СДЮШОР м.Києва "У"              
  4 2 424 МЕЛЬНИК Тетяна 02.04.1995 Кіровоградська, Д, РВУФК              
  5 472 БЕСКРОВНА Ірина 13.03.1998 Дніпропетровська, МОН, ДЮСШ "Богатир" м. Кривий Ріг              
  6 879 НИКОРЯК Оксана 05.05.1995 м. Київ, У, РВУФК              
  7 1 249 БЕРЕЗЮК Наталія 14.08.1996 Вінницька, К, СДЮСШОР "Колос" Він              
  8 1 768 СУХОТСЬКА Анастасія 23.09.1997 Житомирська, С, ЖСДЮШОР              
                         
  Прізвище та підпис рефері Секретар 1              
                         
                         
  Прізвище та підпис старшого судді Секретар 2              
                         
                         
  Прізвище та підпис старшого хронометриста