Чемпіонат України серед юніорів | |||
Київ 13 червня 2014 р. 18:25 | |||
Біг на 400 м з/б (0.762) Юніорки Забіги | ||||||||||
Забіг 1 (3) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Результат | Розряд | Тренери | |||
1 | 2424 | МЕЛЬНИК Тетяна | Кіровоградська, Д, РВУФК | 02.04.1995 | 1:01.57 | КМС | Федорець В.А., Приймак В.М. () | |||
2 | 1249 | БЕРЕЗЮК Наталія | Вінницька, К, СДЮСШОР "Колос" Він | 14.08.1996 | 1:04.21 | I | Мельничук В.М. | |||
3 | 492 | АКСЬОНОВА Оксана | Дніпропетровська, МОН, ДВУФК | 29.01.1997 | 1:05.12 | I | Родкіна Т.І., Ярощук В., Скляренко І.В. | |||
4 | 2010 | МЕЛЬНИК Ганна | Миколаївська, МОН, МВУФК Мик | 10.06.1997 | 1:06.66 | II | Ільюшкіна О., Ковпак А.Ф. | |||
5 | 671 | ЛЮТОВА Тетяна | Запорiзька, У, СДЮШОР СК "Металург" Зпр | 20.09.1995 | 1:08.00 | II | Апанович В.І.,Л.Д. () | |||
495 | НІЦЬКА Ірина | Дніпропетровська, МОН, ДВУФК | 14.07.1998 | DNS | Родкіна Т.І., Ярощук В., Кожуріна С.В. | |||||
785 | САРИЧЕВА Аліна | Черкаська, Д, ОСДЮСШОР Чрк | 22.09.1995 | DNS | Дзюник І.С. | |||||
901 | КРАВЧЕНКО Леся | м. Київ, МОН, СДЮШОР №6 Київ | 20.08.1996 | DNS | Шкарніков С.М. () | |||||
Забіг 2 (3) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Результат | Розряд | Тренери | |||
1 | 879 | НИКОРЯК Оксана | м. Київ, У, РВУФК | 05.05.1995 | 1:04.07 | I | Копанайко С., Каратєєв А.Є. | |||
2 | 1768 | СУХОТСЬКА Анастасія | Житомирська, С, ЖСДЮШОР | 23.09.1997 | 1:04.37 | I | Ледньова А.Є. | |||
3 | 129 | БЕССАЛА Ганна | Донецька, С, ДВУОР ім. С.Бубки | 22.12.1998 | 1:06.35 | II | Корсун А.І., Дорошенко В.Д. | |||
4 | 782 | ЛЕОНСЬКА Аліна | Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР Чрк | 11.09.1998 | 1:06.68 | II | Василенко І.М., Дзюник І.С. | |||
5 | 794 | КОВАЛЕНКО Вікторія | Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР Чрк | 25.01.1998 | 1:07.28 | II | Лашкул С. | |||
6 | 1515 | ЖУРАВЛЬОВА Олена | Луганська, МОН, ЛОВУФК Луганськ | 21.09.1996 | 1:09.49 | II | Резніченко Г.В. () | |||
1183 | ТУРЛЮК Юлія | Вінницька, МДЮСШ №1 Він | 19.05.1996 | DNS | Турлюк В.М. | |||||
Забіг 3 (3) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Результат | Розряд | Тренери | |||
1 | 814 | ХАБІНА Яна | м. Київ, У, СДЮШОР м.Києва "У" | 27.05.1997 | 1:02.32 | КМС | Хабіна О.П. (), Зенкова Т.П. | |||
2 | 472 | БЕСКРОВНА Ірина | Дніпропетровська, МОН, ДЮСШ "Богатир" м. Кривий Ріг | 13.03.1998 | 1:03.55 | I | Кожуріна С.В., Родкіна Т.І. | |||
3 | 21 | ДАВИДОВА Крістіна | Донецька, К, ДВУОР ім. С.Бубки | 26.02.1997 | 1:05.52 | I | Шаповалов М., Москвіна М.Г. () | |||
4 | 786 | ІСАЄВА Віталія | Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР Чрк | 01.06.1997 | 1:06.56 | II | Продан О.В. | |||
5 | 507 | БОРВИНСЬКА Катерина | Дніпропетровська, МОН, ДЮСШ "Богатир" м. Кривий Ріг | 09.01.1997 | 1:06.68 | II | Родкіна Т.І., Ярощук В. | |||
6 | 2061 | МАЛЬЧЕНКО Діана | Миколаївська, МОН, МВУФК Мик | 15.03.1998 | 1:07.22 | II | Ільюшкіна О., Тульчевський О | |||
1343 | КИРИЧЕНКО Катерина | Сумська, МОН, ДЮСШ ім.Ю.Білонога, Білопілля | 29.03.1997 | DNS | Міллер Р.О. |