Виконком ФЛАУ затвердив склад збірної України на Олімпійські ігри

Виконком ФЛАУ затвердив склад збірної команди України з легкої атлетики для участі в Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро. До її складу ввійшли 65 спортсменів (46 жінок і 19 чоловіків).
 
Звертаємо вашу увагу на те, що склад збірної команди України на Олімпійські ігри буде надіслано на затвердження Міністерству молоді та спорту України і Національному олімпійському комітету України.
 
Жінки
Погребняк Наталія
100 м, 200 м, 4х100 м
Повх Олеся
100 м, 4х100 м
Стуй Христина
100 м, 4х100 м
Бризгіна Єлизавета
200 м, 4х100 м
Строгова Наталія
200 м, 4х100 м
Земляк Ольга
400 м, 4х400 м
Бібік Ольга
400 м, 4х400 м
Олішевська Юлія
400 м, 4х400 м
Лупу Наталія
800 м
Прищепа Наталія
800 м, 1500 м
Ляхова Ольга
800 м, 4х400 м
Котовська Ольга
Марафон
Станко Світлана
Марафон
Легонькова Наталія
Марафон
Шаталова Марія
3000 м з перешкодами
Плотіцина Анна
100 м з бар'єрами
Яновська Олена
100 м з бар'єрами
Шкурат Оксана
100 м з бар'єрами
Тітімець Анна
400 м з бар'єрами
Ткачук Вікторія
400 м з бар'єрами
Колесниченко Олена
400 м з бар'єрами
Окунєва Оксана
Стрибки у висоту
Левченко Юлія
Стрибки у висоту
Геращенко Ірина
Стрибки у висоту
Килипко Марина
Стрибки з жердиною
Бех Марина
Стрибки у довжину
Корнута Анна
Стрибки у довжину
Луньова Анна
Стрибки у довжину
Саладуха Ольга
Потрійний стрибок
Цихоцька Руслана
Потрійний стрибок
Голодна Ольга
Штовхання ядра
Облещук Галина
Штовхання ядра
Семенова Наталія
Метання диска
Климець Ірина
Метання молота
Новожилова Ірина
Метання молота
Золотухіна Наталія
Метання молота
Дерун Катерина
Метання списа
Гацько-Федусова Ганна
Метання списа
Фьодорова Аліна
Багатоборство
Касьянова Анна
Багатоборство
Боровська Надія
Спортивна ходьба, 20 км
Кашина Інна
Спортивна ходьба, 20 км
Мирончук Валентина
Спортивна ходьба, 20 км
Рємєнь Марія
4х100 м
Мельник Тетяна
4х400 м
Логвиненко Аліна
4х400 м
 
Запасні:
Ткачук Анастасія
800 м
Карманенко Катерина
Марафон
Носенко Анна
Марафон
Цвілій Аліна
Спортивна ходьба, 20 км
Яковчук Галина
Спортивна ходьба, 20 км
 
 
Чоловіки
Смелик Сергій
200 м
Бодров Ігор
200 м
Бутрим Віталій
400 м
Олефіренко Ігор
Марафон
Сітковський Олександр
Марафон
Русс Ігор
Марафон
Бондаренко Богдан
Стрибки у висоту
Проценко Андрій
Стрибки у висоту
Яковенко Дмитро
Стрибки у висоту
Нестеренко Микита
Метання диска
Семенов Олексій
Метання диска
Виноградов Євген
Метання молота
Косинський Дмитро
Метання списа
Касьянов Олексій
Багатоборство
Главан Ігор
Спортивна ходьба, 20 км; спортивна ходьба, 50 км
Дмитренко Руслан
Спортивна ходьба, 20 км
Коваленко Назар
Спортивна ходьба, 20 км
Банзерук Іван
Спортивна ходьба, 50 км
Будза Сергій
Спортивна ходьба, 50 км
 
Запасні:
Шафар Віталій
Марафон
Романенко Роман
Марафон
Бабарика Іван
Марафон
Лосєв Іван
Спортивна ходьба, 20 км
Ковенко Андрій
Спортивна ходьба, 20 км
Закальницький Мар'ян
Спортивна ходьба, 50 км
Гречковський Андрій
Спортивна ходьба, 50 км
Сахарук Ігор
Спортивна ходьба, 50 км
 
Офіційна делегація
Тиртишник В'ячеслав
Державний тренер
Боярська Наталія
Лікар
Мельник Валерій
Лікар
Діденко Антон
Лікар
Парфенюк Віктор
Масажист
Савченко Євген
Масажист
Липовой Володимир
Масажист
Кравчук Валерій
Масажист
Медведь Михайло
Генеральний секретар
Бризгіна Ольга
Віце-президент ФЛАУ
Бойко Анатолій
Тренер
Бондаренко Віктор
Тренер
Бризгін Віктор
Старший тренер
Ільїн Анатолій
Тренер
Мазур Євген
Головний тренер (витривалість)
Ольховникова Ірина
Головний тренер (спринт)
Омельченко Марина
Тренер
Островський Максим
Головний тренер (метання)
Попеляєв Андрій
Тренер
Римко Віктор
Тренер
Романюк Олександр
В.о. головного тренера (стрибки)
Рурак Костянтин
Тренер (відповідальний за жіночу естафетну команду 4х100 м)
Соломін Анатолій
Тренер
Тобіас Денис
Тренер
Юрков Олександр
Головний тренер (багатоборство)
Якимчук Анатолій
Тренер
Запас:
 
Крушинський Вадим
Тренер
Голубцов Анатолій
Тренер
Басенко Сергій
Тренер

 

Joomla template by ByJoomla.com