Марина Килипко їде на чемпіонат Європи у приміщенні!

23 лютого сплинув термін подачі заявок для участі в чемпіонаті Європи у приміщенні, який 3-5 березня відбудеться в Белграді.
 
Як ми вже повідомляли, в листі очікування Європейської Атлетики знаходилася харків’янка Марина Килипко, яка мала шанси за добиранням потрапити в перелік учасниць Белграду-2017 у змаганнях зі стрибків з жердиною. І ось, в останній заявочний день з ЄА до офісу ФЛАУ надійшов офіційний лист з запрошенням для Марини на чемпіонат Європи. Відповідно, вирушить до столиці Сербії і її тренер Віктор Шевцов.
 
Також керівництво збірної України скористалося можливістю дозаявити Ольгу Ляхову в естафету 4х400 метрів (до цього Ольга значилася лише серед учасниць з бігу на 800 метрів), щоб в нашій жіночій команді на всяк випадок була одна запасна атлетка.
 
Отож, у підсумку в Белграді-2017 Україну представить 32 українських атлети, які змагатимуться в 20-ти видах програми.
 
ЧОЛОВІКИ
 60 м
 Супрун Володимир
 Сумська обл.
 400 м, 4х400 м
 Бутрим Віталій
 Сумська обл.
 400 м, 4х400 м
 Гуцол Євген
 Волинська обл.
 4х400 м
 Даниленко Данило
 Волинська обл.
 4х400 м
 Поздняков Олексій
 Сумська обл.
 3000 м
 Киц Володимир
 Київська обл.
 60 м з/б
 Копанайко Сергій
 м. Київ
 60 м з/б
 Шаматрин Артем
 м. Київ
 Висота
 Баранніков Олександр
 Житомирська обл.
 Довжина
 Мазур Владислав
 Житомирська обл.
 Довжина
 Никифоров Сергій
 Київська обл.
 Потрійний
 Безніс Павло
 Харківська обл.
 
ЖІНКИ
 60 м
 Кащеєва Вікторія
 Донецька обл.
 60 м
 Повх Олеся
 Запорізька обл.
 400 м, 4х400 м
 Бібік Ольга
 м. Київ
 400 м, 4х400 м
 Мельник Тетяна
 м. Київ
 4х400 м
 Бризгіна Анастасія
 Запорізька обл.
 4х400 м
 Коба Джойс
 Вінницька обл.
 800 м, 4х400 м
 Ляхова Ольга
 Полтавська обл.
 800 м
 Ткачук Анастасія
 Запорізька обл.
 1500 м
 Сідорська Олена
 Донецька обл.
 60 м з/б
 Плотіцина Ганна
 Київська обл.
 60 м з/б
 Яновська Олена
 Вінницька обл.
 Висота
 Чумаченко Юлія
 Миколаївська обл.
 Висота
 Левченко Юлія
 м. Київ
 Висота
 Окунєва Оксана
 Миколаївська обл.
 Жердина
 Килипко Марина
 Харківська обл.
 Довжина
 Бех Марина
 Хмельницька обл.
 Довжина
 Венгрус Анна
 Харківська обл.
 Потрійний
 Цихоцька Руслана
 Чернівецька обл.
 Ядро
 Голодна Ольга
 Київська обл.
 П’ятиборство
 Шух Аліна
 Київська обл.
 
ОФІЦІЙНІ ОСОБИ
 Сердюченко Олексій
 керівник делегації
 Тиртишник В’ячеслав
 державний тренер
 Романюк Олександр
 головний тренер (стрибки)
 Ольховнікова Ірина
 головний тренер (спринт)
 Боярська Наталія
 лікар
 Ліповой Володимир
 масажист
 Пронін Владислав
 масажист
 Рурак Костянтин
 тренер
 Пустовойт Ірина
 тренер
 Шух Майя
 тренер
 Шевцов Віктор
 тренер

 

Joomla template by ByJoomla.com