Затверджено попередній склад команди для участі у чемпіонаті світу-2017

Виконком ФЛАУ затвердив склад збірної команди України з 44 спортсменів і 28 офіційних осіб для участі у чемпіонаті світу з легкої атлетики (4-13 серпня 2017 року, Лондон).
 
Ці 44 атлети вже гарантовано включені до складу збірної. Ще сім спортсменів потрапили у так званий лист очікування. Вони мають шанс поїхати на чемпіонат світу по системі добору ІААФ, згідно зі світовим рейтингом сезону, за умови запрошення від ІААФ. Після того, як стане відомо, кого з них запросили, на сайті ФЛАУ буде опублікований остаточний склад команди.
 
Склад збірної України для участі у чемпіонаті світу-2017 з легкої атлетики
(4-13 серпня, Лондон, Велика Британія)
 
ЖІНКИ
Ім’я та прізвище
Дисципліна
Олеся Повх
100 м, 4х100 м
Яна Качур
200 м (на листі очікування*); 4х100 м
Аліна Калістратова
4х100 м
Єлизавета Бризгіна
4х100 м
Анастасія Бризгіна
400 м, 4х400 м
Ольга Земляк
400 м, 4х400 м
Тетяна Мельник
4х400 м
Катерина Климюк
4х400 м
Ольга Бібік
4х400 м
Ольга Ляхова
800 м, 4х400 м
Анна Плотіцина
100 м з/б, 4х100 м
Олена Колесниченко
400 м з/б
Вікторія Ткачук
400 м з/б
Марія Шаталова
3000 м з перешкодами
Вікторія Хапіліна
марафон
Дар’я Михайлова
марафон
Тетяна Вернигор
марафон
Надія Боровська
с/х, 20 км
Інна Кашина
с/х, 20 км
Валентина Мирончук
с/х, 20 км
Оксана Окунєва
стрибки у висоту
Ірина Геращенко
стрибки у висоту
Юлія Левченко
стрибки у висоту
Марина Килипко
стрибки з жердиною
Аліна Шух
семиборство
Наталія Семенова
метання диска
Ірина Новожилова
метання молота
Альона Шамотіна
метання молота
Ірина Климець
метання молота
 
ЧОЛОВІКИ
Ім’я та прізвище
Дисципліна
Сергій Смелик
200 м
Ігор Олефіренко
марафон
Ігор Русс
марафон
Юрій Русюк
марафон
Руслан Дмитренко
с/х, 20 км
Іван Лосєв
с/х, 20 км
Сергій Будза
с/х, 20 км
Ігор Главан
с/х, 50 км
Іван Банзерук
с/х, 50 км
Мар’ян Закальницький
с/х, 50 км
Богдан Бондаренко
стрибки у висоту
Андрій Проценко
стрибки у висоту
Владислав Малихін
стрибки з жердиною
Олексій Касьянов
десятиборство
Сергій Регеда
метання молота
 
Запасний склад (атлети, які знаходяться на листі очікування*)
Ім’я та прізвище
Дисципліна
Владислав Мазур
стрибки у довжину
Сергій Никифоров
стрибки у довжину
Марина Бех
стрибки у довжину
Віктор Лонський
стрибки у висоту
Ганна Гацько-Федусова
метання списа
Анастасія Ткачук
800 м
Юлія Шматенко
5000 м
*на листі очікування – атлети, які мають шанс пройти по системі добору ІААФ, згідно зі світовим рейтингом сезону. Вони поїдуть на чемпіонат світу за умови запрошення від ІААФ
 
Офіційні особи
В’ячеслав Тиртишник
державний тренер, teamleader
Ірина Ольховнікова
головний тренер (спринт)
Олександр Романюк
головний тренер (стрибки)
Максим Островський
головний тренер (метання)
Сергій Романчук
головний тренер (види витривалості)
Костянтин Рурак
старший тренер (спринт)
Денис Тобіас
старший тренер (спортивна ходьба)
Віктор Бондаренко
тренер
Валентин Демидов
тренер
Ірина Пустовойт
тренер
Володимир Яловик
тренер
Сергій Мірошниченко
тренер
Сергій Басенко
тренер
Роман Черкашин
тренер
Геннадій Зуєв
тренер
Віктор Шевцов
тренер
Олександр Паламарчук
тренер
Ярослав Нечипорець
тренер
Євген Савченко
масажист
Владислав Пронін
масажист
Володимир Ліповой
масажист
Валерій Кравчук
масажист
Наталія Боярська
лікар
Антон Діденко
лікар
Валерій Мельник
лікар
Наталія Бурьохіна
секретаріат ФЛАУ (technical leader)
Ольга Аксьонова
секретаріат ФЛАУ, член Комісії ЕА зі стратегічних комунікацій
Ольга Ніколаєнко
прес-аташе
 
Делегати на Конгрес ІААФ
Ігор Гоцул
президент ФЛАУ
Володимир Рудюк
перший віце-президент ФЛАУ
Михайло Медведь
генеральний секретар

 

Joomla template by ByJoomla.com