Затверджено список Головної суддівської колегії на 2018 рік

У Львові триває засідання Виконкому ФЛАУ. Одним з питань, які розглядають члени Виконкому ФЛАУ, було затвердження списку Головної суддівської колегії на 2018 рік.
 
Виконком ФЛАУ затвердив такий список ГСК на 2018 рік.
 
 
Назва змагань
 
Організаційний
делегат
Технічний
делегат
Керівник змагань
Головний секретар
СІЧЕНЬ
 
 
Командний чемпіонат України  у приміщенні
Суми
27-28.01
Корж В.
Бочарська Я. А.
Торяник О.
Овчаренко Г.
 
Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні
Суми
27-28.01
Корж В.
Бочарська Я. А.
Торяник О.
Овчаренко Г.
 
Чемпіонат України у приміщенні серед юнаків  (2001 р.н. та молодші)
Суми
30.01-01.02
Корж В.
Бех О.
Курочкін А.
Якерсон Л.
ЛЮТИЙ
 
 
Чемпіонат України  у приміщенні серед юніорів
Суми
06-07.02
Корж В.
Якерсон О.
Маслюк О.
Овчаренко Г.
 
Чемпіонат України  у приміщенні серед дорослих та молоді
Суми
Корж В.
Гудим М.
Маслюк О.
Бочарська  Я.
 
Чемпіонат України з багатоборств   у приміщенні серед дорослих і молоді
Суми
Корж В.
Гудим М.
Маслюк О.
Бочарська  Я.
 
Зимовий ЧУ з метань серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків
Мукачеве
16-18.02
Будкевич Г.
Філенко І.
Коломоєць А.
Павлось О.
 
Кубок України  у приміщенні
Київ
Кострицкий Ю.
Бех О.
 
Нікітенко Д.
Нікітенко О.
 
Всеукраїнські змагання зі стрибків у висоту    "Меморіал О. Дем'янюка"
Львів
17.02
Лєбєдюк В.І.
Павлось Р.
Павлось Р.
Павлось О.
БЕРЕЗЕНЬ
 
 
ЧУ з двоборства   у приміщенні серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші)
Київ
02-03.03
Кострицкий Ю.
Якерсон Л.
Нікітенко Д.
Павлось О.
 
ЗЧУ зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків
Луцьк
10-11.03
Хриплюк О.
Бех О.
Яловик В.
Якерсон Л.
 
КЧУ з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків
Одеса
30.03
Мельніков А.
Демидов В.
Глівінський Р.
Артеменко Я.
 
 
ВЗ з метань «Пам’яті ЗТУ М. Виставкіна, О. Канакі, З. Синицького »
Мукачеве
31.03
Будкевич Г.
Філенко І.
Коломоєць А.
Павлось О.
 
Всеукраїнські змагання з метань                                                «Пам’яті ЗТУ Піскунова Ю.О.»
Нова Каховка
31.03
Резнікова О.
Флоря В.
Підкунов Е.
Овчаренко Г.
 
Чемпіонат України по трейлу
Вижниця
31.03
Железов К.
Матешко В.
Олівсон  О.
Павлось О.
КВІТЕНЬ
 
 
ВЗ з метань на честь олімпійських чемпіонів Ф. Мельник та А. Бондарчука
26.04
Кам - поділь
Гурман Л.
Флоря В.
Вергуш О.
Овчаренко Г.
 
КЧУ з бігу на 10 000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів
29.04
Вінниця
Черненков С.О.
Бочарская Я.
Ковенко А.В.
Сазоненко Т.
ТРАВЕНЬ
 
 
Чемпіонат України з півмарафону серед дорослих та молоді. Ковельський Міжнародний легкоатлетичний пробіг
Ковель
06.05
Панасюк С.
Пластініна О.
Хриплюк О.
Калитка С.
 
Чемпіонат України з гірського бігу (довга дистанція) 
Дземброня
20.05
Коломоєць А.
Антонець В.
Железов К.
Шпеник Т.
 
Чемпіонат України з легкоатлетичного чотириборства серед ДЮСШ, СДЮШОР та клубів, серед юнаків  2005р.н. та мол.
Чорноморськ
22-23.05
Малютін М.
Сіваченко О.
Глівінський Р.
Скараєва І.
 
Всеукраїнські змагання з метань на призи бронзового призера ОлімпІгор О. Крикуна
Умань
26.05
Ремез О.
Кудін П.
Гончар С.
 
Нечипоренко О.
 
Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів  (2001 р.н. і м)
Кропивницький
27-28.05
Заботкін В.
 
Зайченко О.
Політовський В.
Артеменко Я.
ЧЕРВЕНЬ
 
 
Командний чемпіонат України серед юніорів
Луцьк
02-03.06
Вегнер О.
Нищеменко В.
Хриплюк О.
Бочарська Я.
 
Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше)
Харків
06-08.06
Насонкін В.
Андрєєв С.
Корсун О.
Овчаренко Г.
 
Чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше)
Луцьк
14-16.06
Вегнер О.
Антонець В.
Чикида П.
Павлось О.
 
Всеукраїнські змагання з метань «Пам’яті ЗТУ Л. Смєлаша та А. Кончица»
Київ
15-16.06
Чернов А.
Філенко І.
Павлось Р.
Павлось О.
 
Чемпіонат України з гірського бігу (вгору) 
Воловець
15-16.06
Коломоєць А.
Антонець В.
Матешко В.
Шпеник Т.
 
Чемпіонат України зі спортивної ходьби на 20 км серед дорослих та молоді
Суми
16.06
Корж В.
Бех О.
Давиденко М.
Якерсон Л.
 
Чемпіонат України серед юніорів
Кропивницький  21-23.06
Заботкін В.
 
Соколовський О.
Політовський В.
Сазоненко Т.
 
Всеукраїнські змагання зі стрибків в висоту  "Меморіал В.Лонського"
Бердичів
23.06
Лонський І.
Демидов В.
Донський С.
Бех О.
 
Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді
Кропивницький
25-26.06
Заботкін В.
 
Нищеменко В.
Політовський В.
Бочарська Я.
 
Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді
Кропивницький
25-26.06
Заботкін В.
 
Нищеменко В.
Політовський В.
Бочарська Я.
 
Всеукраїнські змагання зі спортивної ходьби «Луцька десятка»
Луцьк
26.06
Калитка М.
Яловик А.
Яловик В.
Калитка С.
 
Чемпіонат України  з 48 годинного бігу
Вінниця
29.06-01.07
Іонов В.
Качківський І.
Бех О.
Мудрик І.
ЛИПЕНЬ
 
 
Чемпіонат України серед молоді
Бахмут
07-08.07
Серорез Т.
Шкарпов В.
Скирда І.
Кордюкова О.
 
Чемпіонат України серед дорослих
Луцьк
18-21.07
Вегнер О.
Гудим М.
Хриплюк О.
Бех О.
 
Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств
Луцьк
18-21.07
Вегнер О.
Гудим М.
Хриплюк О.
Бех О.
 
СЕРПЕНЬ
 
 
Всеукраїнські змагання зі стрибків у висоту «Володимирські висоти»
Вол. Волинь
04.08
Петрук В
Вегнер О.
Чикида П.
Савчук С.
ВЕРЕСЕНЬ
 
 
ЧУ з бігу на 10 км серед дорослих, молоді та юніорі. ВЗ "Львівська десятка"
Львів
15.09
Павлось Р.
Бех О.
Тарнакін В.
Кондюх
Павлось О.
 
КЧУ серед  ДЮСШ та СДЮШОР  (2003 р.н. та молодші) 
Дніпро
15-16.09
Ярощук В.
Бочарская Я.
Охрімінко О.
Якерсон Л.
 
Чемпіонат України з естафетного бігу
Черкаси
22-23.09
Сіренко Л.
Нищеменко В.
Нечипоренко Л.
Нечипоренко О.
 
Міжнародна матчева зустріч серед  юнаків      Україна -  Туреччина - Білорусь - Франція
Луцьк
22.09
Вегнер О.
Бех О.В.
Хриплюк О.
Качківський І
 
Чемпіонат України з 12  та 24 годинного бігу
Київ
22-23.09
Нікітенко Д.
Кострицький Ю.
Іонов В.
Нікітенко О.
 
Командний чемпіонат України серед юнаків  (2001 р.н. та молодші) 
Харків
29-30.09
Насонкін В.
Корсун О.
Корецкая Л.
Овчаренко Г.
 
Чемпіонат України з бігу на 1 милю
Чернівці
30.09
Мазурашу Г.
Гешко І.
Яненко С.
Арсенюк М.
 
Чемпіонат України з марафону
 
Дніпро
30.09
Охріменко О.
Будило І.
Крок Б.
Нікітенко О.
ЖОВТЕНЬ
 
 
Чемпіонат України зі спортивної ходьби на 50км серед дорослих та молоді. Командний чемпіонат України зі спортивної ходьби серед ДЮСШ та СДЮШОР
Івано-Франківськ
20-21.10
Матешко В.
Антонець В.
Дурундяк С.
Бочарська Я.
 
Всеукраїнські змагання з метань "Пам'яті ЗТУ Є. Сюча"
Мукачево
22-23.10
Будкевич Г.
Філенко І.
Коломоєць А.
Овчаренко Г.
 
Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР
Івано-Франківськ
26-27.10
Матешко В.
Бех О.
Антонець В.
Павлось О.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Joomla template by ByJoomla.com