Обговорення проекту Програми навчання, підвищення кваліфікації та ліцензування тренерів (тренерів-викладачів) та інших фахівців з легкої атлетики України

Виконавчий комітет ФЛАУ на своєму засіданні 24 червня 2018 року розглянув проект Програми навчання, підвищення кваліфікації та ліцензування тренерів (тренерів-викладачів) та інших фахівців з легкої атлетики України, запропонований керівником Комплексної наукової групи Русланом Кроптою.
 
Присутні відзначили вагоме значення роботи, проведеної останнім часом КНГ, в тому числі в напрямку організації та проведення семінарів з підвищення кваліфікації вітчизняних тренерів. Обговорили, завдяки яким заходам її можна зробити ще більш ефективною.
 
Виконком ФЛАУ вирішив прийняти проект за основу та оприлюднити його задля громадського обговорення. З проектом «Програми навчання, підвищення кваліфікації та ліцензування тренерів (тренерів-викладачів) та інших фахівців з легкої атлетики України» можна ознайомитися за ЦИМ посиланням. Свої зауваження та пропозиції прохання надсилати керівнику КНГ Руслану Кропті на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .
Joomla template by ByJoomla.com