Склад збірної України на юнацький чемпіонат Європи-2018

Виконком Федерації легкої атлетики України затвердив склад збірної України, яка 5-8 липня у м. Дьйор (Угорщина) візьме участь в юнацькому чемпіонаті Європи.
 
В Угорщині нашу команду представлять 49 атлетів та 19 офіційних осіб.
 
ДІВЧАТА
 100 м
 Подгородецька Єва
 Харківська обл.
 100 м
 Коновалова Євгенія
 Донецька обл.
 400 м
 Дишлюк Наталія
 Київська обл.
 400 м
 Орлова Анна
 Дніпропетровська обл.
 800 м
 Жульжик Світлана
 Рівненська обл.
 800 м
 Кудінова Анастасія
 Дніпропетровська обл.
 1500 м
 Боровець Яна
 Рівненська обл.
 100 м з/б
 Панаріна Ірина
 Харківська обл.
 400 м з/б
 Буряк Марія
 Чернігівська обл.
 400 м з/б
 Кара Фаїна
 Одеська обл.
 2000 м з/п
 Онісімова Катерина
 Дніпропетровська обл.
 2000 м з/п
 Север’янова Любов
 Харківська обл.
 ходьба 5000 м
 Касян Дарина
 Волинська обл.
 ходьба 5000 м
 Ткач Аліна
 Сумська обл.
 висота
 Магучіх Ярослава
 Дніпропетровська обл.
 жердина
 Ященко Марія
 Київська обл.
 довжина
 Горєлова Марія
 Херсонська обл.
 потрійний
 Лагода Ганна
 Харківська обл.
 потрійний
 Костенко Анна
 Дніпропетровська обл.
 ядро
 Деркач Анастасія
 Черкаська обл.
 диск
 Лебідь Катерина
 Дніпропетровська обл.
 диск
 Бондаренко Анастасія
 Київська обл.
 молот
 Іваненко Валерія
 Дніпропетровська обл.
 молот
 Шатохіна Юлія
 Київська обл.
 спис
 Лукач Еріка
 Київська обл.
 спис
 Савджи Маріанна
 Київська обл.
 
ЮНАКИ
 100 м
 Васильєв Андрій
 Запорізька обл.
 200 м
 Костриця Ерік
 Волинська обл.
 200 м
 Приходько Кирило
 Донецька обл.
 400 м
 Голуб Ярослав
 Рівненська обл.
 400 м
 Баранов Денис
 Кіровоградська обл.
 800 м
 Шмаровоз Антон
 м. Київ
 1500 м
 Гонський Олександр
 Івано-Франківська обл.
 110 м з/б
 Чермошанський Дмитро
 Харківська обл.
 110 м з/б
 Андрухів Максим
 Львівська обл.
 400 м з/б
 Следюк Володимир
 Харківська обл.
 ходьба 10000 м
 Замрига Юрій
 Київська обл.
 ходьба 10000 м
 Мицик Олександр
 Житомирська обл.
 висота
 Дорощук Олег
 Кіровоградська обл.
 висота
 Тикул Олег
 Кіровоградська обл.
 жердина
 Петах Ілля
 Київська обл.
 жердина
 Строгалев Нікіта
 м. Київ
 потрійний
 Нехаєв Ілля
 Дніпропетровська обл.
 потрійний
 Шепелєв Владислав
 Одеська обл.
 диск
 Кирилін Олексій
 Сумська обл.
 молот
 Кохан Михайло
 Дніпропетровська обл.
 молот
 Потрус Богдан
 Дніпропетровська обл.
 десятиборство
 Андрощук Володимир
 Київська обл.
 десятиборство
 Колесник Богдан
 Вінницька обл.
 
ОФІЦІЙНІ ОСОБИ
 Охріменко Олександр
 керівник делегації
 Каратєєв Андрій
 старший тренер
 Шух Уляна
 старший тренер
 Бордюг Олексій
 лікар
 Пронін Владислав
 масажист
 Савченко Євген
 масажист
 Кохан Сергій
 тренер
 Іваненко Олександр
 тренер
 Степанова Тетяна
 тренер
 Беліков Володимир
 тренер
 Здітовецький Геннадій
 тренер
 Вегнер Олена
 тренер
 Черняєв Олександр
 тренер
 Романчук Михайло
 тренер
 Бондаренко В’ячеслав
 тренер
 Фінчук Тетяна
 тренер
 Шевченко Ірина
 тренер
 Кривошанов Олексій
 тренер
 Крот Микола
 тренер (за рахунок організації, що відряджає)

 

Joomla template by ByJoomla.com