Розклад виступів українців у другий день чемпіонату Європи U18

До вашої уваги розклад виступів українців у другий чемпіонату Європи U18 з легкої атлетики (5-8 липня, Дьйор, Угорщина).
 
Трансляцію змагань можна подивитися на офіційному сайті ЕА або телеканалах Eurosport і Eurosport 2.
 
Час (за Києвом)
Дисципліна
Стадія змагань
Формула виходу до наступного кола
Українці
11:05
Стрибки з жердиною, юнаки
Кваліфікація, група А
5,00 м або 12 найкращих за результатом
Ілля Петах
11:05
Стрибки з жердиною, юнаки
Кваліфікація, група В
5,00 м або 12 найкращих за результатом
Нікіта Строгалєв
11:12
110 метрів з бар'єрами, юнаки
Перше коло, забіг 2
4 перші з кожного забігу + 4 за часом
Дмитро Чермошанський
11:33
110 метрів з бар'єрами, юнаки
Перше коло, забіг 5
4 перші з кожного забігу + 4 за часом
Максим Андрухів
11:40
Спортивна ходьба, 10000 метрів, юнаки
ФІНАЛ
 
Юрій Замрига, Олександр Мицик
12:15
Метання молота, юнаки
Кваліфікація, група А
73,00 м або 12 найкращих за результатом
Михайло Кохан
12:40
1500 метрів, дівчата
Перше коло, забіг 1
4 перші з кожного забігу + 4 за часом
Яна Боровець
13:00
400 метрів з бар'єрами, юнаки
Перше коло, забіг 1
3 перші з кожного забігу + 4 за часом
Володимир Следюк
13:10
Стрибки у висоту, дівчата
Кваліфікація, група В
1,80 м або 12 найкращих за результатом
Ярослава Магучіх
13:12
Штовхання ядра, дівчата
Кваліфікація, група А
16,00 м або 12 найкращих за результатом
Анастасія Бондаренко
13:12
Штовхання ядра, дівчата
Кваліфікація, група В
16,00 м або 12 найкращих за результатом
Анастасія Деркач
13:35
400 метрів з бар'єрами, дівчата
Перше коло, забіг 1
4 перші з кожного забігу + 4 за часом
Марія Буряк
13:40
Метання молота, юнаки
Кваліфікація, група В
73,00 м або 12 найкращих за результатом
Богдан Потрус
13:42
400 метрів з бар'єрами, дівчата
Перше коло, забіг 2
4 перші з кожного забігу + 4 за часом
Фаїна Кара
14:29
800 метрів, юнаки
Перше коло, забіг 4
3 перші з кожного забігу + 4 за часом
Антон Шмаровоз
18:00
110 метрів з бар'єрами, юнаки
Півфінал
???
???
19:24
200 метрів, юнаки
Перше коло, забіг 4
4 перші з кожного забігу + 4 за часом
Ерік Костриця
19:32
200 метрів, юнаки
Перше коло, забіг 5
4 перші з кожного забігу + 4 за часом
Кирило Приходько
19:53
400 метрів, юнаки
Перше коло, забіг 1
2 перші з кожного забігу + 2 за часом
Ярослав Голуб
20:07
400 метрів, юнаки
Перше коло, забіг 3
2 перші з кожного забігу + 2 за часом
Денис Баранов
20:48
400 метрів, дівчата
Півфінал, забіг 1
2 перші з кожного забігу + 2 за часом
Наталія Дишлюк
20:50
Потрійний стрибок, юнаки
ФІНАЛ
 
Владислав Шепелєв
20:55
400 метрів, дівчата
Півфінал, забіг 2
2 перші з кожного забігу + 2 за часом
Анна Орлова
20:57
Метання молота, дівчата
ФІНАЛ
 
Валерія Іваненко
21:26
800 метрів, дівчата
Півфінал, забіг 1
2 перші з кожного забігу + 2 за часом
Анастасія Кудінова
21:33
800 метрів, дівчата
Півфінал, забіг 2
2 перші з кожного забігу + 2 за часом
Світлана Жульжик
21:47
100 метрів, юнаки
ФІНАЛ
 
Андрій Васильєв

 

Joomla template by ByJoomla.com