Розклад виступів українців у третій день чемпіонату Європи U18

До вашої уваги розклад виступів українців у третій день чемпіонату Європи U18 з легкої атлетики (5-8 липня, Дьйор, Угорщина).
 
Трансляцію змагань можна подивитися на офіційному сайті ЕА або телеканалах Eurosport і Eurosport2.
 
Час (за Києвом)
Дисципліна
Стадія змагань
Формула виходу до наступного кола
Українці
10:50
Метання диска, дівчата
Кваліфікація, група А
46,00 м або 12 найкращих за результатом
Катерина Лебідь
11:00
100 м, юнаки
Десятиборство, забіг 1
 
Володимир Андрощук, Богдан Колеснік
12:08
Метання диска, дівчата
Кваліфікація, група В
46,00 м або 12 найкращих за результатом
Анастасія Бондаренко
12:12
100 метрів з бар'єрами, дівчата
Перше коло, забіг 5
4 перші з кожного забігу + 4 за часом
Ірина Панаріна
12:20
200 метрів, юнаки
Півфінал, забіг 1
2 перші з кожного забігу + 2 за часом
Кирило Приходько
12:25
Стрибки у довжину, юнаки
Десятиборство, група А
 
Володимир Андрощук
12:25
Стрибки у довжину, юнаки
Десятиборство, група В
 
Богдан Колеснік
12:30
200 метрів, юнаки
Півфінал, забіг 3
2 перші з кожного забігу + 2 за часом
Ерік Костриця
13:22
Естафета, юнаки
Перше коло, забіг 2
3 перші з кожного забігу + 2 за часом
Україна
13:30
Метання списа, дівчата
Кваліфікація, група А
52,00 м або 12 найкращих за результатом
Маріанна Савджи
13:32
Естафета, дівчата
Перше коло, забіг 1
2 перші з кожного забігу + 2 за часом
Україна
13:50
Штовхання ядра, юнаки
Десятиборство, група А
 
Богдан Колеснік
13:50
Штовхання ядра, юнаки
Десятиборство, група В
 
Володимир Андрощук
14:50
Метання списа, дівчата
Кваліфікація, група В
52,00 м або 12 найкращих за результатом
Еріка Лукач
Вечірня програма
18:00
Метання молота, юнаки
ФІНАЛ
 
Михайло Кохан, Богдан Потрус
18:15
Стрибки у висоту, юнаки
Десятиборство, група В
 
Богдан Колеснік, Володимир Андрощук
18:38
400 метрів з бар'єрами, юнаки
Півфінал, забіг 2
3 перші з кожного забігу + 2 за часом
Володимир Следюк
19:20
Штовхання ядра, дівчата
ФІНАЛ
 
Анастасія Деркач
19:29
2000 метрів з перешкодами, дівчата
ФІНАЛ
 
Катерина Онісімова
19:56
100 метрів з бар'єрами, дівчата
Півфінал
 
ІринаПанаріна (?)
20:27
1500 метрів, юнаки
ФІНАЛ
 
Олександр Гонський
20:45
Стрибки у висоту, юнаки
ФІНАЛ
 
Олег Дорощук, Олег Тикул
20:49
200 метрів, юнаки
ФІНАЛ
 
Ерік Костриця (?), Кирило Приходько (?)
20:50
Потрійний стрибок, дівчата
Кваліфікація, група А
12,60 м або 12 найкращих за результатом
Ганна Лагода
20:50
Потрійний стрибок, дівчата
Кваліфікація, група В
12,60 м або 12 найкращих за результатом
Анна Костенко
21:28
400 метрів, юнаки
Десятиборство, забіг 1
 
Володимир Андрощук, Богдан Колеснік
22:18
800 метрів, дівчата
ФІНАЛ
 
Світлана Жульжик
 
Читайте також:
Joomla template by ByJoomla.com