Склад збірної України для участі у чемпіонаті Європи-2018

На чемпіонаті Європи-2018 (7-12 серпня, Берлін, Німеччина) Україна виступить численною командою у складі 88 спортсменів і 43 офіційних осіб.
 
Склад збірної України було затверджено Виконкомом ФЛАУ 22 липня, у Луцьку.
 
Звертаємо вашу увагу на те, що до системи ARENA може бути внесено максимум по шість учасників/учасниць у кожній з естафет. Саме тому «4х100м» і «4х400м» не стоїть навпроти прізвищ деяких з атлетів, які претендують на участь в естафетах. Проте, згідно з правилами ЕА, на старт в естафеті може вийти будь-який член команди. Рішення про те, хто саме бігтиме ту чи іншу естафету тренери прийматимуть уже на чемпіонаті Європи.
 
Жінки
Атлетка
Дисципліна
ТФЛА
Стуй Христина
100м, 4х100м
м. Київ
Калістратова Аліна
200м, 4х100м
Харківська
Бризгіна Єлизавета
200м, 4х100м
Луганська
Качур Яна
200м, 4х100м
м. Київ
Голєнєва Анастасія
4х100м
Донецька
Ратнікова Вікторія
4х100м
Одеська
Плотіцина Ганна
100м з/б
Київська
Мельник Тетяна
400м, 4х400м
м. Київ
Бризгіна Анастасія
400м, 4х400м
Запорізька
Логвиненко Аліна
400м, 4х400м
Донецька
Климюк Катерина
 4х400м
Рівненська
Бібік Ольга
4х400м
м. Київ
Рижикова Анна
400м з/б, 4х400м
Дніпропетровська
Миколенко Марія
400м з/б
Донецька
Ткачук Вікторія
400м з/б
Донецька
Прищепа Наталія
800м
Рівненська
Ляхова Ольга
800м
Полтавська
Сердюк Олена
10000м
Харківська
Прокоф'єва Євгенія
10000м
м. Київ
Шматенко Юлія
5000м, 10000м
Харківська
Стребкова Наталія
3000м з/п
Тернопільська
Кашина Інна
с/х 20 км
Сумська
Боровська Надія
с/х 20 км
Волинська
Філюк Марія
с/х 20 км
Волинська
Юдкіна Христина
с/х 50км
Івано-Франківська
Вітовщик Василина
с/х 50км
Волинська
Цвілій Аліна
с/х 50км
Київська
Котовська Ольга
марафон
Рівненська
Хапіліна Вікторія
марафон
Рівненська
Михайлова Дар'я
марафон
Київська
Овчарук Вєра
марафон
Вінницька
Левченко Юлія
стрибки у висоту
м. Київ
Табашник Катерина
стрибки у висоту
Харківська
Окунєва Оксана
стрибки у висоту
Миколаївська
Саладуха Ольга
потрійний стрибок
Донецька
Красуцька Анна
потрійний стрибок
Донецька
Бех Марина
стрибки у довжину
Хмельницька
Гришутіна Крістіна
стрибки у довжину
м. Київ
Килипко Марина
стрибки з жердиною
Харківська
Слобода Дарина
семиборство
Київська
Гордієнко Римма
семиборство
Дніпропетровська
Шух Аліна
семиборство
Київська
Гацько-Федусова Ганна
метання списа
Запорізька
Голодна Ольга
штовхання ядра
Київська
Клочко Вікторія
штовхання ядра, метання диска
Дніпропетровська
Климець Ірина
метання молота
Волинська
Шамотіна Альона
метання молота
Дніпропетровська
Новожилова Ірина
метання молота
Херсонська
 
Чоловіки
Атлет
Дисципліна
ТФЛА
Соколов Олександр
100м, 4х100м
Миколаївська
Смелик Сергій
200м, 4х100м
Донецька
Ібрагімов Еміль
200м, 4х100м
Чернівецька
Супрун Володимир
4х100м
Сумська
Назарук Артур
4х100м
Львівська
Федоровський Григорій
4х100м
Кіровоградська
Бутрим Віталій
400м, 4х400м
Сумська
Поздняков Олексій
400м, 4х400м
Донецька
Сеник Станіслав
400м, 4х400м
Івано-Франківська
Бікулов Дмитро
4х400м
Харківська
Шаматрин Артем
110м з/б
м. Київ
Нечипоренко Денис
400м з/б
Черкаська
Даниленко Данило
400м з/б, 4х400м
Волинська
Гуцол Євген
800м, 4х400м
Волинська
Киц Володимир
1500м
Київська
Коваль Василь
10000м
Житомирська
Сірук Дмитро
10000м
Рівненська
Закальницький Мар'ян
с/х 50км
Київська
Банзерук Іван
с/х 50км
Волинська
Літанюк Валерій
с/х 50км
Івано-Франківська
Лосев Іван
с/х 20км
Київська
Шумік Віктор
с/х 20км
Волинська
Казанін Олексій
с/х 20км
Вінницька
Сітковський Олександр
марафон
Донецька
Олефіренко Ігор
марафон
Київська
Лашин Дмитро
марафон
Київська
Русс Ігор
марафон
Київська
Русюк Юрій
марафон
Волинська
Никифоров Сергій
стрибки у довжину
Київська
Мазур  Владислав
стрибки у довжину
Житомирська
Проценко Андрій
стрибки у висоту
Херсонська
Дем'янюк Дмитро
стрибки у висоту
Львівська
Лонський Віктор
стрибки у висоту
Житомирська
Малихін Владислав
стрибки з жердиною
Київська
Нестеренко Микита
метання диска
Харківська
Мусієнко Ігор
штовхання ядра
Сумська
Піскунов Гліб
метання молота
Херсонська
Мисливчук Володимир
метання молота
Рівненська
Регеда Сергій
метання молота
Київська
Кушнірук Юрій
метання списа
Запорізька
 
Офіційна делегація
Рудюк Володимир
керівник делегації
Тиртишник Вячеслав
державний тренер, Team Leader-2
Островський Максим
гол. тренер (метання), Team Leader-1
Сердюченко Олексій
ст. тренер (стрибки), Technical Leader
Хабіна-Меринюк Ганна
лікар
Боярська Наталія
лікар
Діденко Антон
лікар
Савченко Євген
масажист
Ліповой Володимир
масажист
Парфенюк Віктор
масажист
Кравчук Валерій
масажист
Лихошерстов Дмитро
масажист
Пронін Владислав
масажист
Романюк Олександр
гол. тренер  (стрибки)
Ольховнікова Ірина
гол. тренер (спринт)
Романчук Сергій
гол. тренер (витривалість)
Чмир Ярослав
ст. тренер (метання)
Рурак Костянтин
ст. тренер (спринт 4х100м Ж)
Бризгін Віктор
ст. тренер (спринт 4х100м Ч)
Федорець Володимир
ст. тренер (спринт 4х400м Ж)
Станкевич Людмила
біохімік
Шух Майя
тренер
Пустовойт Ірина
тренер
Гредунова Наталія
тренер
Переясловець Леонід
тренер
Лонський Ігор
тренер
Горбаченко Юрій
тренер
Зуєв Геннадій
тренер
Бойко Анатолій
тренер
Марченко Михайло
тренер
Попеляєв Андрій
тренер
Шевченко Олександр
тренер
Кривохижа Микола
тренер
Яловик Володимир
тренер
Калитка Микола
тренер
Кравченко Володимир
тренер
Крушинський Вадим
тренер
Будков Сергій
тренер
Піскунов Едуард
тренер
Басенко Сергій
тренер
Кузін Олександр
тренер
Даниленко Олександр
прес-аташе ФЛАУ
Бурьохіна Наталія
Team-Leader-3

 

Joomla template by ByJoomla.com