Затверджено склад команди на чемпіонат Європи-2018 з кросу

Виконком ФЛАУ 17 листопада затвердив склад збірної команди України для участі у чемпіонаті Європи з кросу (9 грудня, Тілбург, Нідерланди). До її складу ввійшли 28 атлетів і 12 офіційних осіб. Ігор Андрощук, президент ФЛА Кіровоградської області, їде на чемпіонат за інші кошти.
 
Згідно з критеріями відбору ФЛАУ, щоб потрапити до складу команди в індивідуальних дисциплінах, необхідно було посісти 1-4 місця на чемпіонаті України з кросу (26-27 жовтня, Івано-Франківськ).
 
1
Семьонова Богдана
4 км, юніорки
Донецька обл.
2
Ковба Вікторія
4 км, юніорки
м. Київ
3
Вдовиченко Дар’я
4 км, юніорки
Харківська обл.
4
Кух Іванна
4 км, юніорки
Волинська обл.
5
Лонський Вадим
6 км, юніори
Донецька обл.
6
Краковецький Андрій
6 км, юніори
Вінницька обл.
7
Сосницький Ілля
6 км, юніори
Вінницька обл.
8
Пантелеєв Максим
6 км, юніори
Київська обл.
9
Мороз Юлія
6 км, молодь, жінки
Київська обл.
10
Немченко Марина
6 км, молодь, жінки
Харківська обл.
11
Федчик Вікторія
6 км, молодь, жінки
Рівненська обл.
12
Жмурко Ганна
6 км, молодь, жінки
Чернігівська обл.
13
Шевченко Сергій
8 км, молодь, чоловіки
м. Київ
14
Аліксійчук Андрій
8 км, молодь, чоловіки
Донецька обл.
15
Алфімов Артем
8 км, молодь, чоловіки
Донецька обл.
16
Чукань Тарас
8 км, молодь, чоловіки
Хмельницька обл.
17
Калюжна Вікторія
8 км, жінки
Донецька обл.
18
Зіненко Валерія
8 км, жінки
Полтавська обл.
19
Райта Оксана
8 км, жінки
Львівська обл.
20
Прокоф'єва Євгенія
8 км, жінки
м. Київ
21
Коваль Василь
10 км, чоловіки
Житомирська обл.
22
Городиський Богдан-Іван
10 км, чоловіки
м. Київ
23
Жуков Єгор
10 км, чоловіки
Донецька обл.
24
Савчук Руслан
10 км, чоловіки
Полтавська обл.
25
Каяфа Олег
естафета
Київська обл.
26
Киц Володимир
естафета
Київська обл.
27
Бубняк Ірина
естафета
м. Київ
28
Дем'янюк Орися
естафета
Львівська обл.
 
Офіційна делегація
1
Бех Олена
керівник делегації
2
Курбаков Олег
старший тренер
3
Гешко Іван
віце-президент
4
Діденко Антон
тренер-лікар
5
Піпаєв Володимир
тренер-масажист
6
Стельмах Сергій
тренер
7
Сташко Ігор
тренер
8
Ліщук Володимир
тренер
9
Даниленко Олексій
тренер
10
Козирева Тамара
провідний тренер
11
Ніколаєнко Ольга
прес-аташе
12
Ятченко Ігор
провідний тренер
 
Запасний склад
 
1
Костовська Олена
провідний тренер
2
Андрущенко Юрій
тренер
 
Ігор Андрощук
за інші кошти
 

 

Joomla template by ByJoomla.com