Затверджено склад команди для участі у чемпіонаті Європи-2019 у приміщенні

Члени Виконкому ФЛАУ під час засідання 10 лютого у Києві затвердили склад команди для участі у чемпіонаті Європи з легкої атлетики у приміщенні, який 1-3 березня 2019 року відбудеться у Глазго.
 
До складу команди ввійшли 33 спортсмени та 18 офіційних осіб.
 
У разі, якщо станом на 19 лютого 2019 року Василь Іваницький ввійде до шістки семиборців, яка згідно з європейським топ-листом сезону-2019 отримає запрошення для участі у чемпіонаті Європи у приміщенні від ЕА, він буде включений до складу команди додатково.
 
ЖІНКИ
 
Прізвище та імя
Дата народження
Дисципліна
Область
1
Качур Яна
13.01.1997
60 метрів
м. Київ
2
Плотіцина Анна
01.01.1987
60 метрів з бар’єрами
Київська
3
Ручківська Наталія
28.05.1996
60 метрів з бар’єрами
м. Київ
4
Чубковцова Ганна
20.04.1994
60 метрів з бар’єрами
м. Київ
5
Климюк Катерина
02.06.1995
400 метрів
Запорізька
6
Мельник Тетяна
02.04.1995
400 метрів
м. Київ
7
Рижикова Анна
24.11.1989
400 метрів
Дніпропетровська
8
Ляхова Ольга
18.03.1992
800 метрів
Полтавська
9
Петлюк Тетяна
22.02.1982
800 метрів
м. Київ
10
Геращенко Ірина
10.03.1995
стрибки у висоту
м. Київ
11
Левченко Юлія
28.11.1997
стрибки у висоту
м. Київ
12
Табашник Катерина
15.06.1994
стрибки у висоту
Харківська
13
Килипко Марина
10.11.1995
стрибки з жердиною
Харківська
14
Бех-Романчук Марина
18.07.1995
стрибки у довжину
Хмельницька
15
Корсун Ольга
11.11.1996
потрійний стрибок
Полтавська
16
Красуцька Анна
20.07.1995
потрійний стрибок
Донецька
17
Саладуха Ольга
04.06.1983
потрійний стрибок
Донецька
18
Голодна Ольга
14.11.1991
штовхання ядра
Київська
19
Шух Аліна
12.02.1999
п’ятиборство
Київська
 
ЧОЛОВІКИ
 
Прізвище та імя
Дата народження
Дисципліна
Область
1
Макух Василь
14.01.2000
60 метрів
м. Київ
2
Соколов Олександр
06.12.1997
60 метрів
Миколаївська
3
Супрун Володимир
24.01.1994
60 метрів
Сумська
4
Бутрим Віталій
10.01.1991
400метрів
Сумська
5
Даниленко Данило
01.10.1994
400 метрів
Волинська
6
Гуцол Євген
13.05.1990
800 метрів
Волинська
7
Киц Володимир
15.01.1987
1500 метрів                 
Київська
8
Касьянов Олексій
26.08.1985
60 метрів з бар’єрами
Запорізька
9
Чорномаз Богдан
02.04.1996
60 метрів з бар’єрами
м. Київ
10
Шаматрин Артем
15.06.1991
60 метрів з бар’єрами
м. Київ
11
Дем'янюк Дмитро
30.06.1983
стрибки у висоту
Львівська
12
Проценко Андрій
20.05.1988
стрибки у висоту
Херсонська
13
Мазур  Владислав
21.11.1996
стрибки у довжину
Житомирська
14
Никифоров Сергій
06.02.1994
стрибки у довжину
Київська
 
ОФІЦІЙНІ ОСОБИ
1
Рудюк Володимир
керівник делегації
2
Тиртишник В’ячеслав
головний тренер
3
Романчук Сергій
головний тренер (витривалість)
4
Ромащук Хрестина
Team Leader, старший тренер (спринт)
5
Сердюченко Олексій
старший тренер (стрибки)
6
Боярська Наталія
лікар
7
Лихошерстов Дмитро
масажист
8
Парфенюк Віктор
масажист
9
Пронін Владислав
масажист
10
Гредунова Наталія
тренер
11
Шух Майя
тренер
12
Зуєв Геннадій
тренер
13
Переясловець Леонід
тренер
14
Крушинський Вадим
тренер
15
Пустовойт Ірина
тренер
16
Паламарчук Олександр
тренер
17
Бойко Анатолій
тренер
18
Басенко Сергій
тренер

 

Joomla template by ByJoomla.com