Склад збірної України на молодіжний чемпіонат Європи-2019

Виконавчий комітет ФЛАУ затвердив склад збірної України, яка 11-14 липня в Євле (Швеція) візьме участь в молодіжному чемпіонаті Європи з легкої атлетики.
 
До складу української делегації увійшли 57 спортсменів (29 жінок та 28 чоловіків) і 23 офіційні особи.
 
ЖІНКИ
 100 м, 200 м
 Ратнікова Вікторія
 Запорізька обл.
 200 м
 Качур Яна
 м. Київ
 400 м, 4х400 м
 Бризгіна Анастасія
 Запорізька обл.
 400 м, 4х400 м
 Пироженко-Чорномаз Наталія
 Донецька обл.
 400 м, 4х400 м
 Аврамчук Іванна
 м. Київ
 4х400 м
 Радюк Олена
 Донецька обл.
 4х400 м
 Ставнича Дарія
 Дніпропетровська обл.
 800 м
 Долинчук Оксана
 Тернопільська обл.
 800 м
 Вдовиченко Дар’я
 Харківська обл.
 1500 м
 Ковба Вікторія
 м. Київ
 10000 м
 Семенова Богдана
 Донецька обл.
 10000 м
 Шкурко Вікторія
 Київська обл.
 10000 м
 Мазуренко Марія
 Київська обл.
 100 м з/б
 Осокіна Анастасія
 Дніпропетровська обл.
 400 м з/б
 Ковтун Інна
 Вінницька обл.
 ходьба 20 км
 Балим Юлія
 Сумська обл.
 ходьба 20 км
 Кулагіна Оксана
 Київська обл.
 ходьба 20 км
 Фарина Яна
 Волинська обл.
 висота
 Левченко Юлія
 м. Київ
 висота
 Клінцова Лілія
 Харківська обл.
 висота, багатоборство
 Шух Аліна
 Київська обл.
 жердина
 Максименко Юлія
 Дніпропетровська обл.
 довжина
 Горбатюк Євгенія
 Дніпропетровська обл.
 потрійний
 Бабій Єлизавета
 Запорізька обл.
 потрійний
 Довгопол Діана
 Дніпропетровська обл.
 потрійний
 Левченко Олександра
 м. Київ
 диск
 Дунаєвська Ганна
 Харківська обл.
 молот
 Кисильова Юлія
 Херсонська обл.
 багатоборство
 Рофе-Бекетова Ірина
 Харківська обл.
 
ЧОЛОВІКИ
 200 м, 4х100 м
 Соколов Олександр
 Миколаївська обл.
 200 м, 4х100 м
 Костриця Ерік
 Волинська обл.
 200 м, 4х100 м
 Кузін Максим
 Чернівецька обл.
 4х100 м
 Коваленко Станіслав
 Дніпропетровська обл.
 4х100 м
 Вітковський Олександр
 Миколаївська обл.
 1500 м
 Грабовський Антон
 Рівненська обл.
 1500 м
 Аліксійчук Андрій
 Донецька обл.
 10000 м
 Алфімов Артем
 Донецька обл.
 10000 м
 Лонський Вадим
 Донецька обл.
 110 м з/б
 Солянов Віктор
 м. Київ
 110 м з/б
 Овчаренко Олексій
 Харківська обл.
 400 м з/б
 Романюк Дмитро
 Рівненська обл.
 ходьба 20 км
 Забуженко Едуард
 Київська обл.
 ходьба 20 км
 Свистун Олег
 Сумська обл.
 ходьба 20 км
 Шумік Віктор
 Волинська обл.
 висота
 Нікітін Дмитро
 Житомирська обл.
 висота
 Кузьмінов Роман
 Донецька обл.
 висота
 Оліферовський Ілля
 Львівська обл.
 потрійний
 Малосілов Олександр
 Донецька обл.
 потрійний
 Попко Олександр
 Дніпропетровська обл.
 довжина
 Резанов Олександр
 м. Київ
 жердина
 Шевцов Тарас
 Харківська обл.
 ядро
 Шилівський Олександр
 Тернопільська обл.
 ядро
 Климук Віктор
 м. Київ
 ядро
 Манжай Дмитро
 Харківська обл.
 диск
 Валітов Руслан
 Дніпропетровська обл.
 диск
 Поваляшко Іван
 Сумська обл.
 молот
 Гаврилюк Михайло
 Івано-Франківська обл.
 
ОФІЦІЙНІ ОСОБИ
 Коломоєць Анатолій
 керівник делегації
 Тиртишник В’ячеслав
 головний тренер
 Романюк Олександр
 головний тренер
 Ольховнікова Ірина
 головний тренер
 Островський Максим
 головний тренер
 Сердюченко Олексій
 старший тренер
 Курбаков Олег
 старший тренер
 Бризгін Віктор
 старший тренер
 Боярська Наталія
 лікар
 Діденко Антон
 лікар
 Ліповой Володимир
 масажист
 Лихошерстов Дмитро
 масажист
 Піпаєв Володимир
 масажист
 Пустовойт Ірина
 тренер
 Чумак Анатолій
 тренер
 Рурак Олена
 тренер
 Соломін Анатолій
 тренер
 Нікітін Євгеній
 тренер
 Маланюк Ярослав
 тренер
 Федорець Володимир
 тренер
 Ліщук Володимир
 тренер
 Яловик Володимир
 тренер
 Шух Майя
 тренер

 

Joomla template by ByJoomla.com