Склад збірної України на командний чемпіонат Європи-2019

Виконавчий комітет ФЛАУ затвердив склад збірної України, яка 9-11 серпня в Бидгощі (Польща) візьме участь в командному чемпіонаті Європи з легкої атлетики.
 
До складу української делегації увійшли 50 спортсменів (25 жінок та 25 чоловіків) і 21 офіційна особа.
 
ЖІНКИ
 100 м, 4х100 м
 Ратнікова Вікторія
 Запорізька обл.
 200 м
 Бризгіна Єлізавета
 Луганська обл.
 400 м, 4х400 м
 Климюк Катерина
 Запорізька обл.
 100 м з/б, 4х100 м
 Плотіцина Анна
 Київська обл.
 400 м з/б, 4х400 м
 Рижикова Анна
 Дніпропетровська обл.
 4х100 м
 Чубковцова Ганна
 м. Київ
 4х100 м
 Качур Яна
 м. Київ
 4х100 м
 Аврамчук Іванна
 м. Київ
 4х100 м
 Подгородецька Єва
 Харківська обл.
 4х400 м
 Пироженко-Чорномаз Наталія
 Донецька обл.
 4х400 м
 Логвіненко Аліна
 Донецька обл.
 4х400 м
 Мельник Тетяна
 м. Київ
 4х400 м
 Бризгіна Анастасія
 Запорізька обл.
 800м, 1500 м
 Прищепа Наталія
 Рівненська обл.
 3000 м
 Шматенко Юлія
 Харківська обл.
 5000 м
 Шкурко Вікторія
 Київська обл.
 3000 м з/п
 Жмурко Анна
 Чернігівська обл.
 висота
 Левченко Юлія
 м. Київ
 жердина
 Килипко Марина
 Харківська обл.
 довжина
 Красуцька Анна
 Донецька обл.
 потрійний
 Саладуха Ольга
 Донецька обл.
 ядро
 Голодна Ольга
 Київська обл.
 спис
 Фетіскіна Тетяна
 м. Київ
 молот
 Климець Ірина
 Волинська обл.
 диск
 Семенова Наталя
 Донецька обл.
 
ЧОЛОВІКИ
 100 м, 4х100 м
 Соколов Олександр
 Миколаївська обл.
 200 м, 4х100 м
 Смелик Сергій
 Донецька обл.
 400 м, 4х400 м
 Даниленко Данило
 Волинська обл.
 110 м з/б
 Хоменко Кирило
 м. Київ
 400 м з/б, 4х400 м
 Нечипоренко Денис
 Черкаська обл.
 4х100 м
 Костриця Ерік
 Волинська обл.
 4х100 м
 Кузін Максим
 Чернівецька обл.
 4х100 м
 Коваленко Станіслав
 Дніпропетровська обл.
 4х100 м
 Бодров Ігор
 Харківська обл.
 4х400 м
 Миронець Олег
 Чернівецька обл.
 4х400 м
 Поздняков Олексій
 Донецька обл.
 4х400 м
 Бікулов Дмитро
 Харківська обл.
 800 м, 4х400 м
 Гуцол Євген
 Волинська обл.
 1500 м
 Каяфа Олег
 Київська обл.
 3000 м
 Маслов Станіслав
 Житомирська обл.
 5000 м
 Киц Володимир
 Київська обл.
 3000 мз/п
 Коваль Василь
 Житомирська обл.
 висота
 Кримаренко Юрій
 м. Київ
 жердина
 Кіру Кирило
 Київська обл.
 довжина
 Ісаченков Ярослав
 Харківська обл.
 потрійний
 Малосілов Олександр
 Донецька обл.
 ядро
 Мусієнко Ігор
 Сумська обл.
 спис
 Ничипорчук Олександр
 м. Київ
 молот
 Перевозніков Сергій
 Закарпатська обл.
 диск
 Нестеренко Микита
 Харківська обл.
 
ОФІЦІЙНІ ОСОБИ
 Бех Олена
 керівник делегації
 Тиртишник В’ячеслав
 головний тренер
 Романюк Олександр
 головний тренер (стрибки)
 Ольховнікова Ірина
 головний тренер (спринт)
 Романчук Сергій
 головний тренер (витривалість)
 Островський Максим
 головний тренер (метання)
 Курбаков Олег
 старший тренер (витривалість)
 Бризгін Віктор
 старший тренер (спринт)
 Рурак Костянтин
 старший тренер (спринт)
 Чмир Ярослав
 старший тренер (метання)
 Мельник Валерій
 лікар
 Боярська Наталія
 лікар
 Ліповой Володимир
 масажист
 Ліхошерстов Дмитро
 масажист
 Парфенюк Віктор
 масажист
 Нечипорець Ярослав
 technical leader
 Бочарська Яна
 провідний тренер
 Бойко Анатолій
 тренер
 Попеляєв Андрій
 тренер
 Кравченко Володимир
 тренер
 Черкашин Роман
 тренер

 

Joomla template by ByJoomla.com