Федерація легкої атлетики України (ФЛАУ) - це всеукраїнське об'єднання громадських організацій фізкультурно-спортивної спрямованості – регіональних федерацій легкої атлетики Автономної республіки Крим, областей України, міст Києва та Севастополя, яка створена з метою подальшого розвитку, популяризації та пропаганди легкої атлетики, а також захисту інтересів членів ФЛАУ.

 

      Основні завдання ФЛАУ:

- формування здорового способу життя, розвитку фізичних і морально-вольових якостей громадян засобами легкої атлетики;
- підвищення спортивної та професійної майстерності атлетів, тренерів, суддів, інших фахівців;
- виконання програм і планів підготовки до виступу збірних команд і окремих спортсменів у спортивних змаганнях в Україні та за її межами;
- забезпечення участі представників ФЛАУ у роботі відповідних міжнародних спортивних об'єднань і організацій.

 

      За останні роки на території України був проведений ряд міжнародних змагань та зустрічей. 2006-го Ялта приймала Кубок Європи з багатоборства (І ліга), 2007-го зимовий Кубок Європи з метань. У 2010 році спільно з НОК України ФЛАУ провела у Києві засідання Ради ІААФ. А 2013-го Донецьк приймав чемпіонат світу з легкої атлетики серед юнаків.

 

      Нині троє українських атлетів володіють світовими рекордами: Сергій Бубка (стрибки з жердиною – на стадіоні та у приміщенні), Інеса Кравець (потрійний стрибок) і Наталія Добринська (п'ятиборство).

 

 Президенти ФЛАУ

     1991-1996 Тумасов Юрій Микитович

     1996-2012 Борзов Валерій Пилипович

     8 листопада 2012 року ФЛАУ очолив Ігор Гоцул. 1-м віце-президентом було обрано Євгена Баженкова, віце-президентами – Наталію Добринську та Ольгу Бризгіну, виконавчим директором – Андрія Ревуцького. У квітні 2014р. виконавчим директором ФЛАУ призначено Михайла Медведя.

Ігор Гоцул
Президент ФЛАУ
 
 
 
 
 
 
 
Євген Баженков
1-й віце-президент ФЛАУ
 
 
 
 
 
 
 
Віце-президент ФЛАУ

 

 

 

 

 

 

 

Віце-президент ФЛАУ

 

 

 

 

 

 

 

Секретаріат ФЛАУ

тел./факс: +38 (044) 220-20-85(86);
моб.тел.:  
+38 (050) 382-57-61 


Медведь Михайло

Генеральний секретар
тел.:    +38 (050) 443-24-29
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 


Іоланта Хропач

Керівник департаменту змагань
тел.:    +38 (067) 234-75-75
e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 


Аксьонова Ольга

Керівник департаменту розвитку
тел.:     (044) 220-20-85
тел.:     (044) 220-20-86
e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 


Бурьохіна Наталія

Керівник департаменту сервісів
тел.:    +38 (050) 382-57-61
e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 


 

Філенко Ігор

Керівник департаменту маркетингу
тел.:    +38 (050) 462-74-88
e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

 

Вакансія

Маркетинг-менеджер
тел.:    +38 (044) 220-20-85
e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Качківський Іван

Статистик
тел.:    (044) 220-20-85
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 
 

Ніколаєнко Ольга

Прес-секретар
e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

 

Олександр Даниленко

Прес-секретар

тел.:    +38 (050) 358-83-73
e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Савенко Галина

Юрист
тел.:    +38 (044) 220-20-85
e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 


 

Печура Любов

Бухгалтер
тел.:     (044) 220-20-85
тел.:     (044) 220-20-86
e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 

 

Олександр Гибало

Фахівець департаменту змагань
тел.:    +38 (044) 220-20-85
e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 

 

 

Костовська Олена

Фахівець департаменту сервісів
тел.:    +38 (097) 204-18-14
e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

 

 

Члени Виконкому ФЛАУ 

 

 

ПІБ

Федерація

1

Бабакова Інга Альвідасівна

Миколаївська

2

Баженков Євген Володимирович

Івано-Франківська

3

Бризгіна Ольга Аркадіївна

Луганська

4

Бубка Сергій Назарович

Донецька

5

Величко Олександр Іванович

Київська

6

Гоцул Ігор Євгенович

Кіровоградська

7

Грінюк Віктор Ростиславович

м. Київ

8

Гудим Микола Павлович

Сумська

9

Добринська Наталія Володимирівна

Вінницька

10

Єднак Валерій Дмитрович

Тернопільська

11

Клевакіна Тетяна Борисівна

Донецька

12

Комаров Андрій Анатолійович

Київська

13

Ліщинський Ігор Іванович

державний тренер

14

Матешко Віталій Васильович

Івано-Франківська

15

Медведь Михайло Васильович

генеральний секретар

16

Немчінов Олег Миколайович

Львівська

17

Ольховникова Ірина Володимирівна

Запорізька

18

Смєлаш Леонід Йосипович

Київська

19

Тимченко Фідель Іванович

м. Київ

 

Члени Ради ФЛАУ
 
 
ПІБ
Представництво
1
Гоцул Ігор Євгенійович
Член виконкому
2
Баженков Євген Володимирович
Член виконкому
3
Добринська Наталія Володимирівна
Член виконкому
4
Бризгіна Ольга Аркадіївна
Член виконкому
5
Бубка Сергій Назарович
Член виконкому
6
Бабакова Інга Альвідасівна
Член виконкому
7
Величко Олександр Іванович
Член виконкому
8
Грінюк Віктор Ростиславович
Член виконкому
9
Гудим Микола Павлович
Член виконкому
10
Єднак Валерій Дмитрович
Член виконкому
11
Комаров Андрій Анатолійович
Член виконкому
12
Клевакіна Тетяна Борисівна
Член виконкому
13 Ліщинський Ігор Іванович Член виконкому
14
Матешко Віталій Васильович
Член виконкому
15 Медведь Михайло Васильович Член виконкому
16
Немчінов Олег Миколайович
Член виконкому
17
Ольховникова Ірина Володимирівна
Член виконкому
18
Смєлаш Леонід Йосипович
Член виконкому
19
Тимченко Фідель Іванович
Член виконкому
20
Ревуцький Андрій Вікторович
АР Крим
21
Москалюк Костянтин Михайлович
Вінницька
22
Булковський Андрій Зигмундович
Волинська
23
Гребенюк Віктор Тарасович
Дніпропетровська
24
Кордюкова Олена Вікторівна
Донецька
25
Нікітін Андрій Вікторович
Житомирська
26
Коломоєць Анатолій Іванович
Закарпатська
27
Самойленко Володимир Анатолійович
Запорізька
28
Матешко Наталія Миколаївна
Івано-Франківська
29
Сторч Віктор Андрійович
Київська
30
Соколовський Олег Миколайович
Кіровоградська
31
Рикалов Юрій Володимирович
Луганська
32
Тарнакін Віталій Вікторович
Львівська
33
Бугайов Анатолій Іванович
Миколаївська
34
 
Полтавська
35
Чулаєвський Борис Васильович
Рівненська
36
Філенко Ігор Миколайович
Сумська
37
Степанюк Олександр Іванович
Тернопільська
38
Кириленко Віталій Володимирович
Харківська
39
Рибак Микола Миколайович
Херсонська
40
Мельник Анатолій Гнатович
Хмельницька
41
Сіренко Леонід Васильович
Черкаська
42
Гешко Іван Тарасович
Чернівецька
43
Луценко Володимир Васильович
Чернігівська
44
Резанов Євген Анатолійович
м.Київ
45
Шашин Микола Олексійович
м.Севастополь
46
Мельников Анатолій Васильович
Одеська

 

Тренерська рада ФЛАУ
 
ПІБ Обов'язки Посада

1

Ліщинський І.І.

голова тренерської ради

Державний тренер

2

Тиртишник В.Г.

заступник голови тренерської ради

Головний тренер зі стрибків

3

Ольховнікова І.В.

 

в.о. Головного тренера зі спринту

4

Юрков О.В.

 

Головний тренер зі багатоборства

5

Андрущенко Ю.М.

 

Головний тренер зі витривалості

6

Кончиц А.Л.

 

Головний тренер зі метань

7

Ємельянцев В.М.

 

Старший тренер з резерву

8

Козирева Т.С.

 

Провідний тренер

9

Боярська Н.І.

 

Тренер-лікар

10

Мельник В.В.

 

Тренер-лікар

 

Президія колегії суддів

 
ПІБ Посада
1
Корецький Віталій Михайлович Голова президії
2 Бех Олена Володимирівна Секретар президії
3 Нещіменко В’ячеслав Андрійович Лектор ІААФ
4
Філенко Ігор Миколайович Керівник департаменту макретингу
5
Зайченко Олег Миколайович Віце-президент ФЛАДнО
6
Карпюк Юрій Іванович Почесний член ФЛАУ
7
Гудим Микола Павлович Член виконкому ФЛАУ
8
Бочарська Яна Анатоліївна Тренер СДЮСШОР
9
Нікітенко Дмитро Миколайович  
10
Сторч Віктор Андрійович Член Ради ФЛАУ
11
Андрющенко Юрій Миколайович Головний тренер зі витривалості

 

Жіночий комітет ФЛАУ

 

ПІБ
Посада
1
Бризгіна Ольга Аркадіївна
Голова Комітету
2
Срібний Сергій Ренатович
Секретар засідань
3
Ільюшкіна Оксана Володимирівна
 
4
Євсєєва Інна Миколаївна
 
5
Солдаткіна Олена Василівна
 
6
Селицька Світлана Сергіївна
 
7
Ольга Саладуха, Віта Стьопіна
Представники комісії атлетів
 
Комісія розвитку ФЛАУ
 
ПІБ
Посада
1
Баженков Євген Володимирович
Перший віце-президент ФЛАУ
2
Матешко Віталій Васильович
Член виконкому ФЛАУ
3
Немчінов Олег Миколайович
Член виконкому ФЛАУ
4
Єднак Валерій Дмитрович
Член виконкому ФЛАУ
5
Бугайов Анатолій Іванович
Директор МСДЮШОР з легкої атлетики
6
Грінюк Віктор Ростиславович Член виконкому ФЛАУ
7
Ліщинський Ігор Іванович
Член комітету
8
Філенко Ігор Миколайович
Керівник департаменту маркетингу
9
Рудюк Володимир Петрович Член виконкому ФЛАУ
 
 
Комісія змагань ФЛАУ
 
ПІБ Посада
1
Корецький Віталій Михайлович
Співголова комісії
2
Гудим Микола Павлович Співголова комісії, Член виконкому ФЛАУ
3
Демидов Валентин Валентинович
тренер МСДЮСШОР з легкої атлетики
4
Зайченко Олег Миколайович
Віце-президент ФЛАДнО
5
Карпюк Юрій Іванович
Почесний член ФЛАУ
6
Нещіменко В’ячеслав Андрійович
Лектор ІААФ
7
Бех Олена Володимирівна
Секретар комісії суддів зі спортивної ходьби
8
Бочарська Яна Анатоліївна
Тренер СДЮСШОР
9
Філенко Ігор Миколайович Керівник департаменту макретингу
10
Новожилова Ірина Представник комісії атлетів ФЛАУ

 

Комісія атлетів ФЛАУ

 

ПІБ
Вид
1
Добринська Наталія
голова комісії, багатоборство
2
Касьянов Олексій
заступник голови комісії, багатоборство
3
Гешко Іван
витривалість
4 Кузнєцов Віктор
стрибки
5
Коваленко Назар
витривалість
6
Корж Віталій
спринт
7
Новожилова Ірина
метання
8
Паламарчук Олександр
багатоборство
9
Саладуха Ольга
стрибки
10
Семенова Наталія
метання
11
Стьопіна Віта
стрибки
 
Арбітражна комісія ФЛАУ
 
1
Крикун Олександр Володимирович
2
Комаров Андрій Анатолійович
3
Пасенюк Олександр Михайлович
 
 
Юридична комісія ФЛАУ
 
№ п/п
ПІБ
Посада
1
Тимченко Ф.І.
Член Виконкому
2
Філенко І.М.
Керівник департаменту маркетингу
3
Задорожний Д.В.
Керівник юридичного відділу НОК України

Комісія ветеранів ФЛАУ
 
ПІБ Посада
1
Смєлаш Леонід Йосипович Голова комісії
2
Хотенюк Олег Михайлович Секретар засідання
3
Самойленко Ігор Савельйович  
4
Соловйов Віктор Давидович  
5
Крепкіна Валентина Миколаївна  
6
Власов Анатолій Герасимович  
7
Шимко Олександр Мусійович  

 

 

Joomla template by ByJoomla.com