Федерація легкої атлетики України (ФЛАУ) - це всеукраїнське об'єднання громадських організацій фізкультурно-спортивної спрямованості – регіональних федерацій легкої атлетики Автономної республіки Крим, областей України, міст Києва та Севастополя, яка створена з метою подальшого розвитку, популяризації та пропаганди легкої атлетики, а також захисту інтересів членів ФЛАУ.

 

      Основні завдання ФЛАУ:

- формування здорового способу життя, розвитку фізичних і морально-вольових якостей громадян засобами легкої атлетики;
- підвищення спортивної та професійної майстерності атлетів, тренерів, суддів, інших фахівців;
- виконання програм і планів підготовки до виступу збірних команд і окремих спортсменів у спортивних змаганнях в Україні та за її межами;
- забезпечення участі представників ФЛАУ у роботі відповідних міжнародних спортивних об'єднань і організацій.

 

      За останні роки на території України був проведений ряд міжнародних змагань та зустрічей. 2006-го Ялта приймала Кубок Європи з багатоборства (І ліга), 2007-го зимовий Кубок Європи з метань. У 2010 році спільно з НОК України ФЛАУ провела у Києві засідання Ради ІААФ. А 2013-го Донецьк прийматиме чемпіонат світу з легкої атлетики серед юнаків.

 

      Нині троє українських атлетів володіють світовими рекордами: Сергій Бубка (стрибки з жердиною – на стадіоні та у приміщенні), Інеса Кравець (потрійний стрибок) і Наталія Добринська (п'ятиборство).

 

 Президенти ФЛАУ

     1991-1996 Тумасов Юрій Микитович

     1996-2012 Борзов Валерій Пилипович

     8 листопада 2012 року ФЛАУ очолив Ігор Гоцул. 1-м віце-президентом було обрано Євгена Баженкова, віце-президентами – Наталію Добринську та Ольгу Бризгіну, виконавчим директором – Андрія Ревуцького. У квітні 2014р. виконавчим директором ФЛАУ призначено Михайла Медведя.

Ігор Гоцул
Президент ФЛАУ
 
 
 
 
 
 
 
Євген Баженков
1-й віце-президент ФЛАУ
 
 
 
 
 
 
 
Віце-президент ФЛАУ

 

 

 

 

 

 

 

Віце-президент ФЛАУ

 

 

 

 

 

 

 

Секретаріат ФЛАУ

тел./факс: +38 (044) 220-20-85(86);
моб.тел.:  
+38 (050) 382-57-61 


Медведь Михайло

Виконавчий директор
тел.:    +38 (050) 443-24-29
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 


Філенко Ігор

Керівник департаменту змагань
тел.:    +38 (050) 462-74-88
e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 


Аксьонова Ольга

Керівник департаменту розвитку
тел.:     (044) 220-20-85
тел.:     (044) 220-20-86
e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 


Бурьохіна Наталія

Керівник департаменту сервісів
тел.:    +38 (050) 382-57-61
e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 


Навроцький Віталій

Консультант з маркетингу та PR
тел.:    +38 (044) 220-20-85
e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Качківський Іван

Статистик
тел.:    (044) 220-20-85
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 


Ніколаєнко Ольга

Прес-секретар
тел.:    +38 (050) 310-32-46
e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 


Срібний Сергій

Маркетинг-менеджер
тел.:    +38 (097) 397-73-32
e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 

 

 

Коляденко Роман

Юрист
тел.:    +38 (063) 366-84-26
e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 


Печура Любов

Бухгалтер
тел.:     (044) 220-20-85
тел.:     (044) 220-20-86
e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 


Бех Олена

Фахівець департаменту змагань
тел.:    +38 (050) 735-33-28
e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 


Костовська Олена

Фахівець департаменту сервісів
тел.:    +38 (097) 204-18-14
e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

 

 

Члени Виконкому ФЛАУ 

 

 

ПІБ

Федерація

1

Бабакова Інга Альвідасівна

Миколаївська

2

Баженков Євген Володимирович

Івано-Франківська

3

Білуха Наталія В'ячеславівна

АР Крим

4

Бризгіна Ольга Аркадіївна

Луганська

5

Бубка Сергій Назарович

Донецька

6

Величко Олександр Іванович

Київська

7

Гоцул Ігор Євгенович

Кіровоградська

8

Гудим Микола Павлович

Сумська

9

Добринська Наталія Володимирівна

Вінницька

10

Єднак Валерій Дмитрович

Тернопільська

11

Клевакіна Тетяна Борисівна

Донецька

12

Комаров Андрій Анатолійович

Київська

13

Матешко Віталій Васильович

Івано-Франківська

14

Медведь Михайло Васильович

державний тренер

15

Немчінов Олег Миколайович

Львівська

16

Ольховникова Ірина Володимирівна

Запорізька

17

Смєлаш Леонід Йосипович

Київська

18

Тимченко Фідель Іванович

м. Київ

 

Президія ФЛАУ
 
 
ПІБ
Представництво
1
Гоцул Ігор Євгенійович
Член виконкому
2
Баженков Євген Володимирович
Член виконкому
3
Добринська Наталія Володимирівна
Член виконкому
4
Бризгіна Ольга Аркадіївна
Член виконкому
5
Бубка Сергій Назарович
Член виконкому
6
Бабакова Інга Альвідасівна
Член виконкому
7
Білуха Наталія В'ячеславівна
Член виконкому
8
Величко Олександр Іванович
Член виконкому
9
Гудим Микола Павлович
Член виконкому
10
Єднак Валерій Дмитрович
Член виконкому
11
Комаров Андрій Анатолійович
Член виконкому
12
Клевакіна Тетяна Борисівна
Член виконкому
13
Матешко Віталій Васильович
Член виконкому
14
Немчінов Олег Миколайович
Член виконкому
15
Ольховникова Ірина Володимирівна
Член виконкому
16
Смєлаш Леонід Йосипович
Член виконкому
17
Тимченко Фідель Іванович
Член виконкому
18
Пуртова Аза Броніславівна
АР Крим
19
Москалюк Костянтин Михайлович
Вінницька
20
Булковський Андрій Зигмундович
Волинська
21
Гребенюк Віктор Тарасович
Дніпропетровська
22
Кордюкова Олена Вікторівна
Донецька
23
Нікітін Андрій Вікторович
Житомирська
24
Коломоєць Анатолій Іванович
Закарпатська
25
Самойленко Володимир Анатолійович
Запорізька
26
Матешко Наталія Миколаївна
Івано-Франківська
27
Сторч Віктор Андрійович
Київська
28
Соколовський Олег Миколайович
Кіровоградська
29
Рикалов Юрій Володимирович
Луганська
30
Тарнакін Віталій Вікторович
Львівська
31
Бугайов Анатолій Іванович
Миколаївська
32
Клименко Валентин Петрович
Полтавська
33
Чулаєвський Борис Васильович
Рівненська
34
Філенко Ігор Миколайович
Сумська
35
Степанюк Олександр Іванович
Тернопільська
36
Кириленко Віталій Володимирович
Харківська
37
Рибак Микола Миколайович
Херсонська
38
Мельник Анатолій Гнатович
Хмельницька
39
Сіренко Леонід Васильович
Черкаська
40
Гешко Іван Тарасович
Чернівецька
41
Луценко Володимир Васильович
Чернігівська
42
Резанов Євген Анатолійович
м.Київ
43
Шашин Микола Олексійович
м.Севастополь
44
Мельников Анатолій Васильович
Одеська

 

Тренерська рада ФЛАУ

 

ПІБ
Посада
Відповідальний
1
Величко О.І.
член Виконкому,
голова тренерської ради
види витривалості
2
Бобровник В.І.
зам. Голови тренерської ради,
зав. Кафедри легкої атлетики НУФВСУ
види багатоборств, комплексна наукова група
3
Медведь М.В.
працівник держслужби
керівництво роботою головних тренерів
4
Козирєва Т.С.
працівник держслужби
резервна збірна
5
Ольховникова І.В.
член Виконкому ФЛАУ
види бігу на короткі дистанції та бар'єрного бігу
6
Смелаш Л.Й.
член Виконкому ФЛАУ
види метань
7
Бабакова І.А.
член Виконкому ФЛАУ
види стрибків
8
Тамм Ю.А.
зам. Голови тренерської ради
формування національних команд для участі в офіційних змаганнях
9
Добринська Н.В.
спортсменка, член Національної збірної команди України
спортсмени Національної збірної команди України
 
Жіночий комітет ФЛАУ

 

ПІБ
Посада
1
Бризгіна Ольга Аркадіївна
Голова Комітету
2
Срібний Сергій Ренатович
Секретар засідань
3
Ільюшкіна Оксана Володимирівна
 
4
Євсєєва Інна Миколаївна
 
5
Солдаткіна Олена Василівна
 
6
Селицька Світлана Сергіївна
 
7
Представник комісії атлетів
 
 
Комітет розвитку ФЛАУ
 
ПІБ
Посада
1
Баженков Євген Володимирович
Член виконкому ФЛАУ
2
Матешко Віталій Васильович
Член виконкому ФЛАУ
3
Немчінов Олег Миколайович
Член виконкому ФЛАУ
4
Єднак Валерій Дмитрович
Член виконкому ФЛАУ
5
Бугайов Анатолій Іванович
директор МСДЮШОР з легкої атлетики
6
Захожий Володимир Олександрович
тренерДЮСШ"Авангард"
7
Ліщинський Ігор Іванович
член комітету
8
Філенко Ігор Миколайович
Президент Сумської ФЛА
9
Рєзанов Євген
Віце-президент Київ
 
 
Комітет змагань ФЛАУ
 
1
Корецький Віталій Михайлович
Керівник комітету
2
Філенко Ігор Миколайович
Керівник Департаменту змагань ФЛАУ
3
Демидов Валентин Валентинович
тренер МСДЮСШОР з легкої атлетики
4
Зайченко Олег Миколайович
Віце-президент ФЛАДнО
5
Карпюк Юрій Іванович
Почесний член ФЛАУ
6
Нещіменко В’ячеслав Андрійович
Лектор IAAF
7
Бех Олена Володимирівна
Секретар комісії суддів зі спортивної ходьби
8
Бочарська Яна Анатоліївна
Тренер СДЮСШОР
9
Гудим Микола Павлович
Член виконкому ФЛАУ
10
Комісія атлетів
 

 

Тимчасова Комісія атлетів ФЛАУ

 

ПІБ
Вид
ФЛА
Дем'янюк Дмитро
стрибки, вертикальні
Львівська
Добринська Наталія (голова комісії)
багатоборство
Вінницька
Касьянов Олексій
багатоборство
Запорізька
Міщенко Анна
витривалість
Харківська
Нечипоренко Денис
спринт, бар'єри
Черкаська
Паламарчук Олександр
багатоборство
Київська
Саладуха Ольга
стрибки, горизонтальні
Донецька
Смелик Сергій
спринт
Луганська
Стьопіна Віта
стрибки, вертикальні
Миколаївська
Тесленко Денис
спринт, бар'єри
Кіровоградська
Штанов Юрій
спринт
Сумська

 

 

 
Арбітражна комісія ФЛАУ
 
1
Крикун Олександр Володимирович
2
Комаров Андрій Анатолійович
3
Пасенюк Олександр Михайлович
 
 
Юридична комісія ФЛАУ
 
№ п/п
ПІБ
Посада
1
Тимченко Ф.І.
член Виконкому
2
Філенко І.М.
Президент Сумської ФЛА
3
Задорожний Д.В.
Керівник юридичного відділу НОК України
4
Нагайченко Т.С.
фахівець з договірних відносин ФЛАУ

 

 

Joomla template by ByJoomla.com