Акредитація

Презентація нової форми збірної України з легкої атлетики
 
17 травня Федерація легкої атлетики України й один зі світових лідерів з виробництва спортивного взуття й одягу японська компанія ASICS під час урочистої церемонії підпишуть договір про співпрацю.
 
Ви матимете унікальний шанс першими побачити ексклюзивне екіпірування команди, яке представлять провідні українські легкоатлети, переможці і призери чемпіонатів світу та Європи. Найближчим часом ми повідомимо їхні імена.
 
Представники ЗМІ зможуть поспілкуватися зі спортсменами та офіційними особами як під час фуршету, так і після презентації нової форми та підписання контракту.
 
Учасники заходу:     Ігор Гоцул, президент ФЛАУ
Олів’є Міньон, директор зі спортивного маркетингу ASICS
Добромір Карамарінов, перший віце-президент ЕА
Сергій Бубка, президент НОК України, перший віце-президент ІААФ
Ігор Жданов, міністр молоді та спорту України
інші представники керівництва ФЛАУ й ASICS
провідні легкоатлети (імена повідомимо найближчим часом)
гості заходу
 
Місце проведення: КВЦ «Парковий» (Паркова дорога, 16А, 1-й поверх)
 
Дата, програма:       четвер, 17 травня 2018 р.
11:10— зустріч ЗМІ
11:15– неформальне спілкування, фуршет
11:30 – початок заходу
11:35– вступне слово
11:45– дефіле провідних легкоатлетів у новій формі
12:00– підписання контракту
12:05– спілкування з пресою, фотосесія
 
Акредитація представників ЗМІ на подію є обов’язковоюі триватиме до 18:00, 16 травня. Контакти для акредитації: Олександр Даниленко (050 358 83 73, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ); Ольга Ніколаєнко (050 310 32 46, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).
 
Довідка:
ASICS - японська корпорація, один з найбільших у світі виробників спортивного одягу і взуття, заснована у 1949 році. Назва компанії – це абревіатура "Anima sano in corpore sano", що в перекладі означає "В здоровому тілі - здоровий дух". Компанія ASICS займається виробництвом і продажем спортивного одягу і взуття вже більше 60 років. Серце компанії ASICS – це Науково-дослідницький інститут спорту у місті Кобе (Японія), в якому працює понад 100 дослідників, вчених та інженерів. ASICS перетворює найновіші розробки у високофункціональну продукцію з ефектним дизайном.
 
ASICS виступає офіційним партнером Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій (ІААФ), офіційним постачальником екіпірування Федерацій легкої атлетики Ірландії, Нідерландів, Італії, Словенії, Болгарії, Японії, Нової Зеландії, Південної Кореї, Франції, а також Федерацій тріатлону Швейцарії, Німеччини і Японії.
 
***
 
Акредитація на чемпіонат Європи-2018 з легкої атлетики

 

ЕА розпочала акредитацію ЗМІ на чемпіонат Європи з легкої атлетики (7-12 серпня 2018 року, Берлін, Німеччина). Даний вид акредитації розповсюджується на професійних журналістів і фотографів, які представляють друковані й Інтернет ЗМІ, та представників ТБ і радіо, які не володіють правами на трансляцію.
 
Процес акредитації цього року включатиме перевірку персональних даних, яка буде обов’язковою для всіх бажаючих працювати на чемпіонаті представників медіа. З цією метою було створено два документи: «Заява на згоду» (Declaration of Consent) і «Захист персональних даних та інформації» (Data Protection Information).
 
Згідно з Берлінським законодавством, перевірка персональних даних можлива за умови заповнення і підписання особою відповідної заяви. Кожна особа, яка реєструється задля отримання акредитації на чемпіонат Європи-2018 з легкої атлетики,  повинна буде надіслати в акредитаційний відділ місцевого організаційного комітету Берліну-2018 (електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ) копію підписаного документу (Declaration of Consent). Зробити це потрібно до завершення процесу акредитації15 червня 2018 року.
 
У документі Data Protection Information вказані критерії, згідно з якими буде проводитися перевірка безпеки. У разі, якщо берлінські органи влади схвалять перевірку даних, ваш статус акредитації буде підтверджений через email. У разі виникнення питань відповідальні за перевірку персональних даних органи і місцевий організаційний комітет сконтактують з вами для того, щоб обговорити подальшу процедуру.
 
Відповідний документ для перевірки персональних даних буде доступний для завантаження у реєстраційній формі. Щоб почати процес реєстрації, натисніть ТУТ.
 
Кінцевий термін для бронювання номеру в офіційному медіа-готелі30 квітня 2018 року. Доступ до цієї інформації буде за тим же лінком, що й реєстрація для акредитації.
 
Нагадаємо, що цього року вперше буде проведений мультиспортивний чемпіонат Європи (2012 серпня). Чемпіонат Європи з легкої атлетики буде його частиною.
 
Чемпіонат Європи з семи видів спорту прийматимуть два міста – Берлін (легка атлетика) і Глазго. Акредитація для ЗМІ на Глазго-2018 буде відкрита 22 березня на порталі www.glasgow2018.com.
 
***
Акредитація на літні юнацькі Олімпійські ігри
 
Розпочато акредитацію ЗМІ на ІІІ літні юнацькі Олімпійські ігри, які з 6 по 18 жовтня прийматиме аргентинське місто Буенос-Айрес.
В Буенос-Айресі найсильніші юні атлети світу віком від 15 до 18 років з 206 країн світу змагатимуться у 32 видах спорту, включаючи легку атлетику. Наразі у них триває кваліфікаційний відбір.
 
Представникам ЗМІ, які бажають висвітлити юнацькі Олімпійські ігри з місця подій, необхідно до 24 травня зареєструватися на офіційному ресурсі Міжнародного Олімпійського Комітету.
 
Детальніша інформація ТУТ.
 
 
***
 
Якщо у вас виникають питання з приводу акредитацій на легкоатлетичні змагання, звертайтеся за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  та телефоном 050-358-83-73 (Олександр Даниленко) або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , 050-310-32-46 (Ольга Ніколаєнко).
 
Joomla template by ByJoomla.com