Акредитація

Акредитація на чемпіонат Європи-2018 з легкої атлетики

 

ЕА розпочала акредитацію ЗМІ на чемпіонат Європи з легкої атлетики (7-12 серпня 2018 року, Берлін, Німеччина). Даний вид акредитації розповсюджується на професійних журналістів і фотографів, які представляють друковані й Інтернет ЗМІ, та представників ТБ і радіо, які не володіють правами на трансляцію.
 
Процес акредитації цього року включатиме перевірку персональних даних, яка буде обов’язковою для всіх бажаючих працювати на чемпіонаті представників медіа. З цією метою було створено два документи: «Заява на згоду» (Declaration of Consent) і «Захист персональних даних та інформації» (Data Protection Information).
 
Згідно з Берлінським законодавством, перевірка персональних даних можлива за умови заповнення і підписання особою відповідної заяви. Кожна особа, яка реєструється задля отримання акредитації на чемпіонат Європи-2018 з легкої атлетики,  повинна буде надіслати в акредитаційний відділ місцевого організаційного комітету Берліну-2018 (електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ) копію підписаного документу (Declaration of Consent). Зробити це потрібно до завершення процесу акредитації15 червня 2018 року.
 
У документі Data Protection Information вказані критерії, згідно з якими буде проводитися перевірка безпеки. У разі, якщо берлінські органи влади схвалять перевірку даних, ваш статус акредитації буде підтверджений через email. У разі виникнення питань відповідальні за перевірку персональних даних органи і місцевий організаційний комітет сконтактують з вами для того, щоб обговорити подальшу процедуру.
 
Відповідний документ для перевірки персональних даних буде доступний для завантаження у реєстраційній формі. Щоб почати процес реєстрації, натисніть ТУТ.
 
Кінцевий термін для бронювання номеру в офіційному медіа-готелі30 квітня 2018 року. Доступ до цієї інформації буде за тим же лінком, що й реєстрація для акредитації.
 
Нагадаємо, що цього року вперше буде проведений мультиспортивний чемпіонат Європи (2012 серпня). Чемпіонат Європи з легкої атлетики буде його частиною.
 
Чемпіонат Європи з семи видів спорту прийматимуть два міста – Берлін (легка атлетика) і Глазго. Акредитація для ЗМІ на Глазго-2018 буде відкрита 22 березня на порталі www.glasgow2018.com.
 
***
 
Акредитація на чемпіонат світу U20
 
Триває акредитація професійних журналістів (друковані та Інтернет-ЗМІ) і фотографів, які бажають висвітлювати з місця подій чемпіонат світу U20 з легкої атлетики (10-15 липня, Тампере).
 
Представники ЗМІ, які бажають працювати на змаганнях, повинні надіслати заявку на адресу офісу ФЛАУ (м. Київ, вул. Бориса Гмирі, 2, 1-й під’їзд, 17-й поверх)  або її скан на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .
 
Кінцевий термін подачі заявки:
  • з проживанням в офіційному медіа-готелі – 15 червня 2018 року;
  • без проживання в офіційному медіа-готелі – 25 червня 2018 року.
 
Заявка повинна бути надрукована на офіційному бланку редакції, містити підпис головного редактора, мокру печатку і таку інформацію:
  • ПІБ та посаду представника ЗМІ;
  • гарантії щодо оплати проїзду і проживання під час змагань.
 
ФЛАУ надає лише код для реєстрації. Офіційне рішення щодо надання акредитації приймає ІААФ.
 
Заявки, які не відповідатимуть вимогам, розглядатися не будуть.
 
За необхідності, ФЛАУ або ІААФ можуть запросити додаткову інформацію.
 
***
 
Акредитація на чемпіонат Європи U18
 
Триває акредитація професійних журналістів (друковані та Інтернет-ЗМІ) і фотографів, які бажають висвітлювати з місця подій чемпіонат Європи U18 з легкої атлетики (4-8 липня, Дьйор).
 
Акредитація ЗМІ з реєстрацією в офіційному медіа-готелі – до 24 травня 2018 року.
 
Реєстрація ТУТ.
 
***
 
Якщо у вас виникають питання з приводу акредитацій на легкоатлетичні змагання, звертайтеся за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  та телефоном 050-358-83-73 (Олександр Даниленко) або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , 050-310-32-46 (Ольга Ніколаєнко).
 
Joomla template by ByJoomla.com