Акредитація

Акредитація на чемпіонат Європи-2018 з легкої атлетики

 

ЕА розпочала акредитацію ЗМІ на чемпіонат Європи з легкої атлетики (7-12 серпня 2018 року, Берлін, Німеччина). Даний вид акредитації розповсюджується на професійних журналістів і фотографів, які представляють друковані й Інтернет ЗМІ, та представників ТБ і радіо, які не володіють правами на трансляцію.
 
Процес акредитації цього року включатиме перевірку персональних даних, яка буде обов’язковою для всіх бажаючих працювати на чемпіонаті представників медіа. З цією метою було створено два документи: «Заява на згоду» (Declaration of Consent) і «Захист персональних даних та інформації» (Data Protection Information).
 
Згідно з Берлінським законодавством, перевірка персональних даних можлива за умови заповнення і підписання особою відповідної заяви. Кожна особа, яка реєструється задля отримання акредитації на чемпіонат Європи-2018 з легкої атлетики,  повинна буде надіслати в акредитаційний відділ місцевого організаційного комітету Берліну-2018 (електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ) копію підписаного документу (Declaration of Consent). Зробити це потрібно до завершення процесу акредитації15 червня 2018 року.
 
У документі Data Protection Information вказані критерії, згідно з якими буде проводитися перевірка безпеки. У разі, якщо берлінські органи влади схвалять перевірку даних, ваш статус акредитації буде підтверджений через email. У разі виникнення питань відповідальні за перевірку персональних даних органи і місцевий організаційний комітет сконтактують з вами для того, щоб обговорити подальшу процедуру.
 
Відповідний документ для перевірки персональних даних буде доступний для завантаження у реєстраційній формі. Щоб почати процес реєстрації, натисніть ТУТ.
 
Кінцевий термін для бронювання номеру в офіційному медіа-готелі30 квітня 2018 року. Доступ до цієї інформації буде за тим же лінком, що й реєстрація для акредитації.
 
Нагадаємо, що цього року вперше буде проведений мультиспортивний чемпіонат Європи (2012 серпня). Чемпіонат Європи з легкої атлетики буде його частиною.
 
Чемпіонат Європи з семи видів спорту прийматимуть два міста – Берлін (легка атлетика) і Глазго. Акредитація для ЗМІ на Глазго-2018 буде відкрита 22 березня на порталі www.glasgow2018.com.
 
***
Акредитація на літні юнацькі Олімпійські ігри
 
Розпочато акредитацію ЗМІ на ІІІ літні юнацькі Олімпійські ігри, які з 6 по 18 жовтня прийматиме аргентинське місто Буенос-Айрес.
В Буенос-Айресі найсильніші юні атлети світу віком від 15 до 18 років з 206 країн світу змагатимуться у 32 видах спорту, включаючи легку атлетику. Наразі у них триває кваліфікаційний відбір.
 
Представникам ЗМІ, які бажають висвітлити юнацькі Олімпійські ігри з місця подій, необхідно до 24 травня зареєструватися на офіційному ресурсі Міжнародного Олімпійського Комітету.
 
Детальніша інформація ТУТ.
 
 
***
 
Якщо у вас виникають питання з приводу акредитацій на легкоатлетичні змагання, звертайтеся за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  та телефоном 050-358-83-73 (Олександр Даниленко) або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , 050-310-32-46 (Ольга Ніколаєнко).
 
Joomla template by ByJoomla.com