Акредитація

Акредитація на чемпіонат світу-2019 з легкої атлетики

 

ІААФ почала акредитацію на чемпіонат світу з легкої атлетики, який 27 вересня-6 жовтня 2019 року прийматиме Доха (Катар).

 

Даний вид акредитації розповсюджується лише на професійних журналістів і фотографів, які представляють друковані й Інтернет-ЗМІ.

 

Квота для України:

4 журналісти;

1 фотограф.

 

Заявки на акредитацію надсилайте за адресою 02140 м. Київ, вул. Бориса Гмирі буд. 2, під’їзд №1, 17-й поверх, ФЛАУ (прес-служба) або на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

 

Кінцевий термін подачі заявок на акредитацію – 24 травня 2019 року; на реєстрацію в офіційному медіа-готелі – 15 липня 2019 року.

 

Заявки повинні бути надруковані/написані на фірмовому бланку редакції з мокрою печаткою та підписом головного редактора і містити таку інформацію:

- ПІБ і контактні дані (електронна адреса й номер телефону) журналіста/фотографа, які бажають отримати акредитацію;

 

- гарантію того, що журналісту/фотографу будуть відшкодовані всі кошти, пов’язані з проїздом, перебуванням і проживанням у Досі під час чемпіонату світу, або що журналіст/фотограф самостійно гарантує покриття коштами проїзду, проживання та перебування у Досі під час проведення чемпіонату світу.

 

Заявки, які не відповідатимуть зазначеним вимогам, розглядатися не будуть.

 

У випадку виникнення питань, ФЛАУ або ІААФ можуть звернутися за додатковою інформацією щодо осіб, які прагнуть акредитуватися на чемпіонат світу задля його висвітлення у ЗМІ.

 

Звертаємо вашу увагу також на те, що ФЛАУ надає код доступу до онлайн-системи реєстрації ІААФ. Остаточне ж рішення щодо надання акредитації приймає ІААФ.

 
***
 
Акредитація на чемпіонат Європи U23

 

Розпочато акредитацію ЗМІ на чемпіонат Європи U23 з легкої атлетики (11-14 липня, Євле, Швеція).
 
Даний вид акредитації розповсюджується на журналістів друкованих й Інтернет видань, тих, хто не володіє правами на трансляцію, та фотографів.
 
Акредитація триває до:
- 5 червня – з проживанням в офіційному медіа-готелі;
- 28 червня – без проживання в офіційному медіа-готелі.
 
Журналісти друкованих та Інтернет-ЗМІ і фотографи можуть акредитуватися за посиланням: https://arena-bo.european-athletics.org/ArenaEvent/Arena.Domain.Registration.Web/Views/Registration/RegistrationForm.aspx?p1=MzQw
 
Представники ТБ і радіо, які не володіють правами на трансляцію, можуть акредитуватися за посиланням: https://arena-bo.european-athletics.org/ArenaEvent/Arena.Domain.Registration.Web/Views/Registration/RegistrationForm.aspx?p1=MzQx
 
Офіційні медіа-готелі:
 
Hotell Alderholmen (***)
Norra Skeppsbron 3C 803 10 Gävle
Ціна номера:
Одномісний: 1000 SEK
Двомісний: 1300 SEK
 
Hotell Aveny (**)
Södra Kungsgatan 31 802 51 Gävle
Ціна номера:
Одномісний: 900 SEK
Двомісний: 1200 SEK
 

 

***
 

Акредитація на чемпіонат Європи U20

 

Розпочато акредитацію ЗМІ на чемпіонат Європи U20 з легкої атлетики (18-21 липня, Бурос, Швеція).

 

Даний вид акредитації розповсюджується на журналістів друкованих й Інтернет видань, тих, хто не володіє правами на трансляцію, та фотографів.

 

Акредитація триває до:

- 12 червня – з проживанням в офіційному медіа-готелі;

- 5 липня – без проживання в офіційному медіа-готелі.

 

Журналісти друкованих та Інтернет-ЗМІ і фотографи можуть акредитуватися за посиланням: https://arena-bo.european-athletics.org/ArenaEvent/Arena.Domain.Registration.Web/Views/Registration/RegistrationForm.aspx?p1=MzM4

 

Представники ТБ і радіо, які не володіють правами на трансляцію, можуть акредитуватися за посиланням: https://arena-bo.european-athletics.org/ArenaEvent/Arena.Domain.Registration.Web/Views/Registration/RegistrationForm.aspx?p1=MzM5

 

Офіційний медіа-готель:

Best Western Hotel ****

Sandgärdsgatan 25

503 34 Borås

https://www.bestwestern.com/en_US/book/hotel-details.88060.html

Ціна номера:

Одномісний номер: 900 SEK

Двомісний номер: 1,650 SEK

 

Детальніше про акредитацію на чемпіонат Європи U23 читайте на сайті ЕА.

 

***

 

Якщо у вас виникають питання з приводу акредитацій на легкоатлетичні змагання, звертайтеся за контактами  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , 050-310-32-46 (Ольга Ніколаєнко).
 
Joomla template by ByJoomla.com