Акредитація

Акредитація на 9-й міжнародний київський півмарафон 9th Nova Poshta Kyiv Half Marathon, чемпіонат ABAF з півмарафону
(6-7 квітня, Київ)
 
Триває акредитація на 9-й міжнародний київський півмарафон 9th Nova Poshta Kyiv Half Marathon і чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF), який пройде у його рамках.
 
Прийом заявок онлайн триватиме до 5 квітня 2019 року включно.
 
Акредитуватись можна безпосереднього у день заходу 6 квітня у палатці «Інформація» на ВДНГ з 10:00 та 7 квітня з 07:30 до 8:30 у готелі Radisson Blu Hotel, який розташований біля зони старту та фінішу та у «Зоні гостинності», де й відбуватиметься видача бейджів акредитації для ЗМІ.
 
Попередня акредитація ЗМІ на захід обов'язкова за посиланням: https://goo.gl/eJTQX8
 
***
 
Акредитація Всесвітні естафети ІААФ-2019
 
Триває акредитація на Всесвітні естафети ІААФ, які 11-12 травня відбудуться у Йокогамі.
Даний вид акредитації розповсюджується лише на професійних журналістів і фотографів друкованих та Інтернет-ЗМІ. Акредитація представників ТБ і радіо відбувається окремо.
 
Кінцевий термін подачі заявок на акредитацію та проживання в офіційному медіаготелі – 10 квітня 2019 року.
 
Для того, щоб отримати код для акредитації, надішліть на адресу ФЛАУ (02140 м. Київ, вул. Бориса Гмирі буд. 2, під’їзд №1, 17 поверх) або на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. лист на фірмовому бланку редакції з підписом головного редактора і печаткою. Лист має містити таку інформацію:
 
- прізвище та ім’я журналіста і/чи фотографа, які претендують на акредитацію для висвітлення Всесвітніх естафет ІААФ;
 
- номер телефону та електронну адресу журналіста і/чи фотографа, які претендують на акредитацію;
 
- гарантії щодо того, що видання або журналіст і/чи фотограф особисто покриють всі витрати, пов’язані з проїздом, проживанням і перебуванням у Йокогамі під час Всесвітніх естафет ІААФ.
 
***
 

Акредитація на чемпіонат світу-2019 з легкої атлетики

 

ІААФ почала акредитацію на чемпіонат світу з легкої атлетики, який 27 вересня-6 жовтня 2019 року прийматиме Доха (Катар).

 

Даний вид акредитації розповсюджується лише на професійних журналістів і фотографів, які представляють друковані й Інтернет-ЗМІ.

 

Квота для України:

4 журналісти;

1 фотограф.

 

Заявки на акредитацію надсилайте за адресою 02140 м. Київ, вул. Бориса Гмирі буд. 2, під’їзд №1, 17-й поверх, ФЛАУ (прес-служба) або на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

 

Кінцевий термін подачі заявок на акредитацію – 24 травня 2019 року; на реєстрацію в офіційному медіа-готелі – 15 липня 2019 року.

 

Заявки повинні бути надруковані/написані на фірмовому бланку редакції з мокрою печаткою та підписом головного редактора і містити таку інформацію:

- ПІБ і контактні дані (електронна адреса й номер телефону) журналіста/фотографа, які бажають отримати акредитацію;

 

- гарантію того, що журналісту/фотографу будуть відшкодовані всі кошти, пов’язані з проїздом, перебуванням і проживанням у Досі під час чемпіонату світу, або що журналіст/фотограф самостійно гарантує покриття коштами проїзду, проживання та перебування у Досі під час проведення чемпіонату світу.

 

Заявки, які не відповідатимуть зазначеним вимогам, розглядатися не будуть.

 

У випадку виникнення питань, ФЛАУ або ІААФ можуть звернутися за додатковою інформацією щодо осіб, які прагнуть акредитуватися на чемпіонат світу задля його висвітлення у ЗМІ.

 

Звертаємо вашу увагу також на те, що ФЛАУ надає код доступу до онлайн-системи реєстрації ІААФ. Остаточне ж рішення щодо надання акредитації приймає ІААФ.

 
***
 
Якщо у вас виникають питання з приводу акредитацій на легкоатлетичні змагання, звертайтеся за контактами  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , 050-310-32-46 (Ольга Ніколаєнко).
 
Joomla template by ByJoomla.com