Склад української делегації на командний чемпіонат Європи

Склад української делегації на командний чемпіонат Європи
(22-23 червня 2013 р., м. Гейтсхед, велика Британія)
 

Стать

Ім'я та прізвище

Дата народження

Дисципліна

 

Стать

Ім'я та прізвище

Дата народження

Дисципліна

1

Ж

Бех Марина

18.07.1995

довжина

 

26

М

Авраменко Роман

23.03.1988

спис

2

Ж

Бризгіна Єлизавета

28.11.1989

4х100 м

 

27

М

Бодров Ігор

09.07.1987

100 м/4х100 м

3

Ж

Жудіна Валентина

12.03.1983

3000 м з перешкодами

 

28

М

Бондаренко Богдан

30.08.1989

висота

4

Ж

Жушман Олена

30.12.1985

1500 м

 

29

М

Борисюк Олександр

09.12.1985

1500 м/3000 м

5

Ж

Земляк Ольга

16.01.1990

400 м/4х400 м

 

30

М

Бураков Володимир

06.05.1985

4х400 м

6

Ж

Коваленко Ірина

12.06.1986

висота

 

31

М

Бутрим Віталій

10.01.1991

4х400 м

7

Ж

Козлова Катерина

14.09.1989

жердина

 

32

М

Виноградов Євген

30.04.1984

молот

8

Ж

Логвіненко Аліна

18.07.1990

4х400 м

 

33

М

Гуцол Євген

13.05.1990

400 м/4х400 м

9

Ж

Ляхова Ольга

18.03.1992

800 м

 

34

М

Єрьомін Іван

30.05.1989

жердина

10

Ж

Новожилова Ірина

07.01.1986

молот

 

35

М

Книш Михайло

22.11.1983

4х400 м

11

Ж

Облещук Галина

23.02.1989

ядро

 

36

М

Копанайко Сергій

05.11.1988

110 м з/б

12

Ж

Пигида Наталія

30.01.1981

4х400 м

 

37

М

Корж Віталій

05.10.1987

4х100 м

13

Ж

Плотіцина Анна

01.01.1987

100 м з/б

 

38

М

Кузнецов Віктор

17.07.1986

потрійний

14

Ж

Повх Олеся

18.10.1987

100 м/4х100 м

 

39

М

Лабовський Микола

04.05.1983

5000 м

15

Ж

Погорєльська Вікторія

04.08.1990

5000 м

 

40

М

Неледва Тарас

07.06.1992

довжина

16

Ж

Погребняк Наталія

19.02.1988

4х100 м

 

41

М

Нестеренко Микита

15.04.1991

диск

17

Ж

Приступа Дарина

26.11.1986

4х400 м

 

42

М

Нечипоренко Денис

07.01.1990

400 м з/б

18

Ж

П'ятаченко Вікторія

07.05.1989

200 м/4х100 м

 

43

М

Перестюк Руслан

22.04.1991

4х100 м

19

Ж

Ребрик Віра

25.02.1989

спис

 

44

М

Сагуткін Сергій

09.04.1986

4х100 м

20

Ж

Рємєнь Марія

02.08.1987

4х100 м

 

45

М

Самолюк Віктор

05.09.1986

ядро

21

Ж

Саладуха Ольга

04.06.1983

потрійний

 

46

М

Слободенюк Вадим

17.03.1981

3000 м/перешкоди

22

Ж

Семенова Наталія

07.07.1982

диск

 

47

М

Смелик Сергій

19.04.1987

200 м/4х100 м

23

Ж

Стуй Христина

03.02.1988

4х100 м

 

48

М

Тюменцев Віктор

12.03.1992

800 м

24

Ж

Янош Яна

26.02.1990

3000 м

 

49

М

Штанов Юрій

08.07.1986

4х100 м

25

Ж

Ярощук Анна

24.11.1989

400 м з/б

 

 

 

 

 

 

 

Офіційна делегація

1

Андрущенко Юрій

головний тренер, витривалість

11

Красовський Сергій

головний тренер, спринт

2

Бойко Анатолій

тренер

12

Литвинов Ярослав

тренер

3

Бондаренко Віктор

тренер

13

Медведь Михайло

державний тренер, керівник команди

4

Боярська Наталія

лікар

14

Мінченко Максим

масажист

5

Бризгін Віктор

старший тренер

15

Парфенюк Віктор

масажист

6

Гоцул Ігор

керівник делегації

16

Петриченко Валентин

тренер

7

Єрьомін Олександр

тренер

17

Рурак Костянтин

тренер

8

Колодєєв Микола

тренер

18

Тиртишник В'ячеслав

головний тренер, стрибки

9

Кончиц Анатолій

головний тренер, метання

19

Чередниченко Валерій

старший тренер

10

Кравчук Валерій

масажист

 

 

 

Joomla template by ByJoomla.com