НОК України виплачуватиме стипендії медалістам юнацької Олімпіади та їхнім тренерам

320
Чемпіони та призери ІІІ літніх юнацьких Олімпійських ігор у Буенос-Айресі і їхні наставники отримуватимуть стипендії від Національного олімпійського комітету України.

 
Впродовж року, відповідно до рішення Виконкому НОК України, спортсмени і тренери отримають загалом близько 1 млн. грн.
 
«Для Національного олімпійського комітету підтримка атлетів є пріоритетним завданням і наша політика встановлення і виплати стипендій – один із постійних кроків у цьому напрямку. Головне завдання, яке стоїть перед країною та усіма спортивними організаціями, – зберегти і підтримати молодь, яка своїми досягненнями в Аргентині прославила Україну на весь світ, щоб уже незабаром – у Токіо-2020, Парижі-2024 та Лос-Анджелесі-2028 – саме ці обдаровані юні атлети піднялися на олімпійський п’єдестал і на честь їхніх перемог піднімався прапор і лунав гімн України», – зазначив президент НОК України Сергій Бубка.
 
Відзначимо, що починаючи з І Юнацьких Олімпійських ігор-2010 подібні стипендії Олімпійського комітету отримують усі медалісти ЮОІ та Європейських юнацьких олімпійських фестивалів.
 
Нагадаємо, в олімпійському Буенос-Айресі-2018 юні українські спортсмени здобули 23 медалі, чотири з яких на рахунку легкоатлетів.
Попередня статтяДіти війни: Юрій Цасюк (частина 1)
Наступна статтяОлександра Шафар – у трійці на марафоні у Макао