Українці – бронзові призери чемпіонату ABAF з гірського бігу

653
Фото (с)Federaţia Română de Atletism

У квітні Сергій Попов і Дмитро Пожевілов виграли в Києві командне срібло чемпіонату Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) з марафону, а менше ніж через місяць Попов разом з Олександром Ченікалом і Богданом Добранським піднявся на третю сходинку п’єдесталу на чемпіонаті ABAF з гірського бігу.

12000 метрів горами Румунії найшвидше з українців подолав Ченікало й з результатом 1:02:09.00 год замкнув вісімку найсильніших. Слідом за ним фінішував Добранський (1:02:49:.57 год). А Сергій Попов посів 15-те місце (1:07:39.06 год). Чемпіоном ABAF з гірського бігу став словенець Тімотей Бекан (57:22.85 хв).

Жінки також долали 12000 метрів. Переможницею чемпіонату стала румунка Моніка Мадаліна Флореа (1:06:01.24 год). Дві українки фінішували в десятці найсильніших. Поліна Захарова була сьомою (1:16:40.01 год), а Юлія Тарасова, яка в квітні, як і Попов, змагалася в рамках чемпіонату ABAF з марафону, в Румунії стала десятою (1:19:45.42 год). Олена Китиця не фінішувала.

Попередня статтяХто виконав олімпійські нормативи (станом на 17 травня 2021 року)