Двоборство 60м + Ядро. Штовхання ядра 4 кг Юнаки 15               
  Duothlon. Men Youth U16 Shot Put 4 kg 
                           
                           
                           
                           
  Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п’ятиборства в приміщенні 23.03.2013 Час початку/ Start time: 16:25    
    Час закінчення/ End time:    
    Фінал
Final
     
  м.Київ, манеж РВУФК, м.Бровари, л/а манеж КОШВСМ      
       
  Стартова
позиція
Номер Прізвище, ім'я Дата
народження
Команда Перша
спроба
Друга
спроба
Третя
спроба
Кращя 
з трьох
Місце Четверта
спроба
П'ята
спроба
Краща
з п'ятьох
Місце Шоста
спроба
Результат Місце    
  Start order Bib Name Bithday Team 1 2 3 Best Place 4 5 Best Place 6 Result Place    
  5 2 260 КАРЮК Іван
Ivan Karyuk
07.04.1998 Тернопiльська, МОН, Д-б № 12, ДЮСШ м.Бучач
, MON
                           
  16 305 ЛОКАТИР Василь
Vasyl Lokatyr
07.02.1998 Івано-Франківська, МОН, Д-б № 12, ДЮСШ Долинська
, MON
                           
  9 916 БЕРЕГОВЕНКО Віктор
Viktor Berehovenko
18.01.1998 Черкаська, МОН, Д-б № 12, ДЮСШ м.Ватутін
, MON
                           
  7 106 МИЩЕНКО Владислав
Vladyslav Myshchenko
20.08.1998 Черкаська, МОН, Д-б № 12, ДЮСШ Городищенська
, MON
                           
  2 341 АНТИПЧУК Михайло
Mykhaylo Antypchuk
18.11.1998 Рівненська, МОН, Д-б № 12, КОЛІФКС Костопіль
, MON
                           
  12 1 446 ЖИГАНАС Роман
Roman Zhyhanas
02.01.1998 м. Київ, МОН, Д-б № 12, СДЮШОР №6 Київ
, MON
                           
  17 332 ГУЛОВ Віталій
Vitaliy Hulov
06.04.1998 Рівненська, МОН, Д-б № 12, КОЛІФКС Костопіль
, MON
                           
  3 296 КРАВЧЕНКО Дмитро
Dmytro Kravchenko
04.02.1999 Чернігiвська, МОН, Д-б № 12, КДЮСШ м.Ніжин
, MON
                           
  6 402 НАУМЧАК Ярослав
Yaroslav Naumchak
28.03.1998 м. Київ, МОН, Д-б № 12, СДЮШОР №16 Київ
, MON
                           
  8 917 СКРИПНИК Роман
Roman Skrypnyk
25.05.1999 Черкаська, МОН, Д-б № 12, ДЮСШ м.Ватутін
, MON
                           
  13 180 КАДАЦЬКИЙ Микита
Mykyta Kadatskyy
02.05.1999 Донецька, МОН, Д-б № 12, ДЮСШ м.Дзержинськ
, MON
                           
  10 942 УС Юрій
Yuriy Us
14.03.1999 Одеська, Д, Д-б № 12, СДЮШОР "Динамо" Одеса
, Dynamo
                           
  11 701 МАСЛАК Євгеній
Yevheniy Maslak
20.02.1999 Полтавська, МОН, Д-б № 12, ДЮСШ Лубенська
, MON
                           
  14 8 КИРИЧЕНКО Олексій
Oleksiy Kyrychenko
28.05.1998 м. Київ, МОН, Д-б № 12, СДЮШОР №16 Київ
, MON
                           
  1 913 ФИСАК Денис
Denys Fysak
26.09.1999 м. Київ, МОН, Д-б № 12, СДЮШОР №6 Київ
, MON
                           
  4 26 ДРОБОТУН Ярослав
Yaroslav Drobotun
26.01.1999 м. Київ, МОН, Д-б № 12, СДЮШОР №16 Київ
, MON
                           
  15 50 МІЦАЙ Володимр
Volodymr Ч
13.03.1999 Сумська, МОН, Д-б № 12, ДЮСШ ім.М.Маміашвілі, Конотоп
, MON
                           
                                       
  Прізвище та підпис рефері Секретар 1                            
                                       
                                       
  Прізвище та підпис старшого судді Секретар 2                            
                                       
                                       
  Прізвище та підпис старшого хронометриста