Двоборство 60м + Довжина. Біг на 60 м Юнаки 15    
  Duothlon. Men Youth U16 60 m
             
             
             
             
  Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п’ятиборства в приміщенні 23.03.2013 Час початку /
        Events start: 17:05
   
    Час закінчення/ 
Events end:
   
    Фінал
Final
Формула виходу 
Event draw
   
  м.Київ, манеж РВУФК, м.Бровари, л/а манеж КОШВСМ      
       
  Стартова
позиція
Номер Прізвище, ім'я Дата
народження
Команда Час Вітер Місце    
  Line Bib Name Bithday Teame Time Wind Place    
  Heat : 1(4) Забіг: 1(4)              
  1 2 063 ЧЕБОТАР Валерій
Valeriy Chebotar
12.06.1999 Миколаївська, МОН, Д-б № 8, РДЮСШ Новоодеська
, MON
         
  2 723 СИМОНЕНКО Владислав
Vladyslav Symonenko
20.10.1998 Черкаська, , Д-б № 8, ДЮСШ Корсунь-Шевченківська          
  3 235 ЩЕРБИНА Владислав
Vladyslav Shcherbyna
02.09.1999 Київська, У, Д-б № 8, ОСДЮШОР КООФСТ "Україна"
, Ukraine
         
  4 405 ВОЙНОЛОВИЧ Андрій
Andriy Voynolovych
15.05.1998 м. Київ, МОН, Д-б № 8, СДЮШОР №16 Київ
, MON
         
  5 9 КОНОНЕЦЬ Максим
Maksym Kononets
09.01.1998 Чернігiвська, , Д-б № 8, ДЮСШ "К" Ніжинського р-ону          
  Heat : 2(4) Забіг: 2(4)              
  1 238 ЖУРАВСЬКИЙ Віталій
Vitaliy Zhuravskyy
21.03.1999 Київська, У, Д-б № 8, ОСДЮШОР КООФСТ "Україна"
, Ukraine
         
  2 50 ДАВИДОВИЧ Артем
Artem Davydovych
07.02.1998 Львiвська, , Д-б № 8, ДЮСШ № 2 Червоноград          
  3 417 САНІВСЬКИЙ Олександр
Oleksandr Sanivskyy
24.02.1998 м. Київ, МОН, Д-б № 8, СДЮШОР №16 Київ
, MON
         
  4 159 ІЩУК Олег
Oleh Ishchuk
10.02.1998 Львiвська, , Д-б № 8, ДЮСШ № 2 Червоноград          
  5 55 ІСТОМІН Святослав
Svyatoslav Istomin
15.03.1999 Чернігiвська, МОН, Д-б № 8, КДЮСШ м.Ніжин
, MON
         
  Heat : 3(4) Забіг: 3(4)              
  1 244 СТАХІВ Андрій
Andriy Stakhiv
01.03.1998 Тернопiльська, , Д-б № 8, ОДЮСШ "Колос" Тернопіль          
  2 714 ОВЧАРЕНКО Олексій
Oleksiy Ovcharenko
22.01.1998 Полтавська, МОН, Д-б № 8, ДЮСШ Лубенська
, MON
         
  3 54 МАЛАХОВ Ігор
Ihor Malakhov
28.09.1998 Вінницька, К, Д-б № 8, СДЮШОР Вінницька
, Kolos
         
  4 801 РЕЗАНОВ Олександр
Oleksandr Rezanov
03.01.1998 м. Київ, , Д-б № 8, ДЮСШ "Старт" Київ          
  5 347 МОРДЯК Богдан
Bohdan Mordyak
09.01.1998 Рівненська, МОН, Д-б № 8, КОЛІФКС Костопіль
, MON
         
  Heat : 4(4) Забіг: 4(4)              
  1 12 ДОДІН Олександр
Oleksandr Dodin
06.07.1998 Сумська, МОН, Д-б № 8, ДЮСШ ім.М.Маміашвілі, Конотоп
, MON
         
  2 15 СУХОВІЙ Євген
Yevhen Sukhoviy
13.04.1998 Сумська, МОН, Д-б № 8, ДЮСШ ім.М.Маміашвілі, Конотоп
, MON
         
  3 16 ПОРФУНОВ Владислав
Vladyslav Porfunov
12.02.1999 Київська, МОН, Д-б № 8, ОКДЮСШ "Гарт" БЦ
, MON
         
  4 321 КРИЖАНОВСЬКИЙ Андрій
Andriy Kryzhanovskyy
21.06.1998 м. Київ, МОН, Д-б № 8, СДЮШОР №6 Київ
, MON
         
  5 413 КУЦЕНКО Владислав
Vladyslav Kutsenko
12.02.1998 м. Київ, МОН, Д-б № 8, СДЮШОР №16 Київ
, MON
         
  6 587 ДОРОШЕНКО Денис
Denys Doroshenko
03.10.2000 Київська, МОН, Д-б № 8, ОКДЮСШ "Гарт" БЦ
, MON
         
                     
  Прізвище та підпис рефері Секретар 1          
                     
                     
  Прізвище та підпис старшого судді Секретар 2          
                     
                     
  Прізвище та підпис старшого хронометриста