Двоборство 60м+60м з/б. Біг на 60 м Дівчата 15    
  Duothlon. Women Youth U16 60 m
             
             
             
             
  Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п’ятиборства в приміщенні 23.03.2013 Час початку /
        Events start: 17:35
   
    Час закінчення/ 
Events end:
   
    Фінал
Final
Формула виходу 
Event draw
   
  м.Київ, манеж РВУФК, м.Бровари, л/а манеж КОШВСМ      
       
  Стартова
позиція
Номер Прізвище, ім'я Дата
народження
Команда Час Вітер Місце    
  Line Bib Name Bithday Teame Time Wind Place    
  Heat : 1(3) Забіг: 1(3)              
  1 496 КУШНІР Аліна
Alina Kushnir
21.01.1998 Львiвська, МОН, Д-б № 2, ДЮСШ №10 Львів
, MON
         
  2 2 332 ЗОЛОТАР Ольга
Olha Zolotar
10.01.2001 Полтавська, С, Д-б № 2, ПДЮСШ №5
, Spartak
         
  3 488 ПАВЕЛЬЧУК Христина
Khrystyna Pavelchuk
10.05.1998 Львiвська, МОН, Д-б № 2, ДЮСШ №10 Львів
, MON
         
  4 150 БРЯГІНА Олена
Olena Bryahina
19.02.1998 Львiвська, , Д-б № 2, КДЮСШ ім.Кутенка          
  5 551 БАМБОЛЯ Мар'яна
Maryana Bambolya
13.02.1998 Львiвська, , Д-б № 2, ДЮСШ Самбірська          
  Heat : 2(3) Забіг: 2(3)              
  1 983 ШКОРУПЄЄВА Крістіна
Kristina Shkorupyeyeva
07.04.1998 Одеська, , Д-б № 2, ОблСДЮСШОР Одеса          
  2 2 052 МАЛЬЧЕНКО Діана
Diana Malchenko
15.03.1998 Миколаївська, МОН, Д-б № 2, РДЮСШ Новоодеська
, MON
         
  3 2 052 ЧУХИЛЕВИЧ Ольга
Olha Chukhylevych
24.07.1998 Львiвська, , Д-б № 2, ДЮСШ № 2 Червоноград          
  4 318 ТВЕРДОХЛІБ Лілія
Liliya Tverdokhlib
14.05.1998 Львiвська, , Д-б № 2, КДЮСШ ім.Кутенка          
  Heat : 3(3) Забіг: 3(3)              
  1 89 ЄФІМЕНКО Дарина
Daryna Yefimenko
10.07.1999 Київська, МОН, Д-б № 2, РДЮСШ Кагарлицька
, MON
         
  2 223 БОЙКО Анастасія
Anastasiya Boyko
04.06.1999 Житомирська, , Д-б № 2, ДЮСШ Новоград-Волинський          
  3 466 КАРДАШЕВА Аліна
Alina Kardasheva
24.05.1998 м. Київ, МОН, Д-б № 2, СДЮШОР №6 Київ
, MON
         
                     
  Прізвище та підпис рефері Секретар 1          
                     
                     
  Прізвище та підпис старшого судді Секретар 2          
                     
                     
  Прізвище та підпис старшого хронометриста