Естафетний біг 4х200 м Дівчата 15    
  Women Youth U16 Relay 4х200 m
             
             
             
             
  Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п’ятиборства в приміщенні 24.03.2013 Час початку /
        Events start: 12:00
   
    Час закінчення/ 
Events end:
   
    Фінал
Final
Формула виходу 
Event draw
   
  м.Київ, манеж РВУФК, м.Бровари, л/а манеж КОШВСМ      
       
  Стартова
позиція
Номер Прізвище, ім'я Дата
народження
Команда Час Вітер Місце    
  Line Bib Name Bithday Teame Time Wind Place    
  Heat : 1(3) Забіг: 1(3)              
  1 10 ГУДКОВА Дар'я
Darya Hudkova
18.02.1998 Дніпропетровська, МОН, Д-б № 1, ДЮСШ Кривий Ріг
, MON
         
  1 35 ГУДКОВА Катерина
Kateryna Hudkova
18.02.1998 Дніпропетровська, МОН, Д-б № 1, ДЮСШ Кривий Ріг
, MON
         
  1 37 ЖУКОВА Анастасія
Anastasiya Zhukova
15.06.1998 Дніпропетровська, МОН, Д-б № 3, ДЮСШ Кривий Ріг
, MON
         
  1 39 ЯСІНОВСЬКА Анастасія
Anastasiya Yasinovska
22.07.1999 Дніпропетровська, МОН, Д-б № 3, ДЮСШ Кривий Ріг
, MON
         
  2 2 052 МАЛЬЧЕНКО Діана
Diana Malchenko
15.03.1998 Миколаївська, МОН, Д-б № 2, РДЮСШ Новоодеська
, MON
         
  2 2 053 ЧЕРНЯВСЬКА Олександра
Oleksandra Chernyavska
24.12.1998 Миколаївська, МОН, Д-б № 10, РДЮСШ Новоодеська
, MON
         
  2 2 054 МИНДРУЛ Ольга
Olha Myndrul
10.04.1999 Миколаївська, МОН, Д-б № 1, РДЮСШ Новоодеська
, MON
         
  2 2 501 СЕДЛАСТА Катерина
Kateryna Sedlasta
22.02.1998 Миколаївська, МОН, Д-б № 4, РДЮСШ Новоодеська
, MON
         
  3 1 ГРИНІШИНА Наталія
Nataliya Hrynishyna
08.09.1998 м. Київ, МОН, Д-б № 12, СДЮШОР №16 Київ
, MON
         
  3 41 СТЕПАНОВИЧ Ярослава
Yaroslava Stepanovych
09.04.1998 м. Київ, МОН, Д-б № 4, СДЮШОР №16 Київ
, MON
         
  3 1 107 ЖАРОНКІНА Діана
Diana Zharonkina
11.09.1998 м. Київ, МОН, Д-б № 5, СДЮШОР №16 Київ
, MON
         
  3 1 192 ГАВРИЛОВА Владислава
Vladyslava Havrylova
20.05.1998 м. Київ, МОН, Д-б № 12, СДЮШОР №16 Київ
, MON
         
  Heat : 2(3) Забіг: 2(3)              
  1 1 941 ЄФИМЧУК Світлана
Svitlana Yefymchuk
06.09.1998 Волинська, МОН, Д-б № 7, ДЮСШ Любешівська
, MON
         
  1 1 948 КНИШИК Олеся
Olesya Knyshyk
16.03.1999 Волинська, МОН, Д-б № 7, ДЮСШ Любешівська
, MON
         
  1 1 965 ОСТАПЧУК Аліна
Alina Ostapchuk
09.02.1999 Волинська, МОН, Д-б № 7, ДЮСШ Любешівська
, MON
         
  1 1 983 ПУГАЧ Мирослава
Myroslava Puhach
23.10.1998 Волинська, МОН, Д-б № 7, ДЮСШ Любешівська
, MON
         
  2 233 ГАРБАР Катерина
Kateryna Harbar
06.09.2001 м. Київ, , Д-б № 1, ДЮСШ "Старт" Київ          
  2 248 ПИЛИПЕНКО Діана
Diana Pylypenko
09.11.1998 м. Київ, , Д-б № 6, ДЮСШ "Старт" Київ          
  2 251 КАВУНЕНКО Марина
Maryna Kavunenko
24.06.1999 м. Київ, , , ДЮСШ "Старт" Київ          
  2 260 ПИЛИПЕНКО Ангеліна
Anhelina Pylypenko
01.12.2000 м. Київ, , Д-б № 6, ДЮСШ "Старт" Київ          
  3   БАМБОЛЯ Мар'яна
Maryana Bambolya
13.02.1998 Львiвська, , Д-б № 2, ДЮСШ Самбірська          
  3   ДІВЧУР Вікторія
Viktoriya Divchur
08.04.1999 Львiвська, , Д-б № 5, ДЮСШ Самбірська          
  3   ПИСКО Олена
Olena Pysko
11.12.1999 Львiвська, , Д-б № 1, ДЮСШ Самбірська          
  3   БУЧКО Анастасія
Anastasiya Buchko
05.08.1998 Львiвська, , Д-б № 3, ДЮСШ Самбірська          
  Heat : 3(3) Забіг: 3(3)              
  1 68 АРХИПЕНКО Яна
Yana Arkhypenko
09.12.1999 Одеська, , Д-б № 1, ОблСДЮСШОР Одеса          
  1 941 БОКАЧ Віолета
Violeta Bokach
12.07.1998 Одеська, , Д-б № 8, ОблСДЮСШОР Одеса          
  1 951 ВОЛОШИНА Марина
Maryna Voloshyna
24.07.1998 Одеська, , Д-б № 12, ОблСДЮСШОР Одеса          
  1 979 РАТНИКОВА Вікторія
Viktoriya Ratnykova
15.05.1999 Одеська, , Д-б № 1, ОблСДЮСШОР Одеса          
  2 150 БРЯГІНА Олена
Olena Bryahina
19.02.1998 Львiвська, , Д-б № 2, КДЮСШ ім.Кутенка          
  2 318 ТВЕРДОХЛІБ Лілія
Liliya Tverdokhlib
14.05.1998 Львiвська, , Д-б № 2, КДЮСШ ім.Кутенка          
  2 320 МАРЧАК Ірина
Iryna Marchak
23.04.1999 Львiвська, , Д-б № 1, КДЮСШ ім.Кутенка          
  2 327 МЕХАНЧУК Рената
Renata Mekhanchuk
05.02.1998 Львiвська, , Д-б № 12, КДЮСШ ім.Кутенка          
                     
  Прізвище та підпис рефері Секретар 1          
                     
                     
  Прізвище та підпис старшого судді Секретар 2          
                     
                     
  Прізвище та підпис старшого хронометриста