Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п’ятиборства в приміщенні  
   
   
   
   
   
     
  Київ 23 березня 2013 р. 15:15  
   
Двоборство 400м + 800м: Біг на 800 м Юнаки 15  Фінал            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Очки Розряд Тренери    
                     
1 300 НОВОСАД Олександр Івано-Франківська, Д-б № 4, МОН, ОДЮСШ Ів-Ф 06.06.1998 2:07.97 619 II Дзундза В.М. (), Дзундза Ю.М.
                     
2 1835 МІРОШНИЧЕНКО Олександр Житомирська, Д-б № 4, МОН, ДЮСШ м.Коростень Жтм 28.09.1998 2:10.42 566 II Медведчук В.В.
                     
3 316 ПАЧКОВСЬКИЙ Дмитро Рівненська, Д-б № 4, МОН, КОЛІФКС Костопіль 19.03.1999 2:10.67 561 III Дітлашки П.О. та В.П.  ()
                     
4 301 КАТОРГІН Роман Рівненська, Д-б № 4, МОН, КОЛІФКС Костопіль 08.05.1998 2:11.58 542 III Дітлашки П.О. та В.П.  ()
                     
5 10 ЛЕВЧИК Сава Дніпропетровська, Д-б № 4, МОН, ДЮСШ Кривий Ріг 14.10.1998 2:12.34 526 III Куліш А., Варвянський С
                     
6 26 САРАЖИНСЬКИЙ Ярослав м. Київ, Д-б № 4, МОН, ДЮСШ №17 Київ 25.03.1998 2:12.63 520 III Каран В.Т., Вернигора Н.
                     
7 994 ДРОГОЙ Роман Одеська, Д-б № 4, ОблСДЮСШОР Одеса 22.10.1998 2:13.36 506 III Масунов Л.І.
                     
8 998 НЕВЗОРОВ Володимир Одеська, Д-б № 4, ОблСДЮСШОР Одеса 24.01.1998 2:17.32 430 III Далі М.
                     
9 342 АНТІПОВ Олександр Хмельницька, Д-б № 4, ДЮСШ №1 Кам-Подільськ 18.06.1998 2:17.84 420 III Моспан М. ()
                     
10 349 ДЗЮБУК Роман Рівненська, Д-б № 4, МОН, КОЛІФКС Костопіль 08.04.1999 2:20.19 378 I юн Фінчук Т.Л.
                     
11 301 МУДРИЙ Ярослав Івано-Франківська, Д-б № 4, МОН, ОДЮСШ Ів-Ф 21.05.1999 2:20.30 376 I юн Дзундза В.М. ()
                     
12 292 БАХЧЕВАН Богдан Київська, Д-б № 4, МОН, ДЮСШ м.Яготин 04.05.1999 2:24.62 306 I юн Яценко О.І.
                     
13 1837 БІЛОШИЦЬКИЙ Євген Житомирська, Д-б № 4, МОН, ЦСДЮШОР 23.02.1999 2:24.94 301 I юн Бех П.Г.
                     
14 214 ТКАЧУК Олексій Київська, Д-б № 4, У, ОСДЮШОР КООФСТ "Україна" 06.10.1998 2:26.00 285 I юн Апалькова І.І., Кшановський С.Ф.
                     
15 920 ШЕВЧЕНКО Максим Черкаська, Д-б № 4, МОН, ДЮСШ м.Ватутін 31.01.1999 2:28.97 242 II юн Зеленюк А.
                     
16 1793 ДРОЗД Сергій Житомирська, Д-б № 4, МОН, ЦСДЮШОР 22.03.1998 2:30.66 219 II юн Медведчук В.В.
                     
17 65 ВИГІВСЬКИЙ Олександр Житомирська, Д-б № 4, К, КДЮСШ "Колос" ЖТМ 24.02.1998 2:36.16 152 III юн Бех П.Г.
                     
  МАСЛЮКІВСЬКИЙ Віктор Житомирська, Д-б № 4, К, КДЮСШ "Колос" ЖТМ 09.04.1998 DNS     Сушицький А
                     
  ГОДУН Володимир Житомирська, Д-б № 4, К, КДЮСШ "Колос" ЖТМ 16.06.2000 DNS     Сушицький А
                     
31 КУРЧЕНКО Владислав Сумська, Д-б № 4, МОН, ДЮСШ ім.М.Маміашвілі, Конотоп 26.11.1998 DNS     Фельфнер С
                     
95 ХАЯН Сергій Київська, Д-б № 4, МОН, ДЮСШ Таращанська 22.12.1998 DNS     Бузинний О.С.
                     
100 КУЗЬМЕНКО Тарас Чернігiвська, Д-б № 4, МОН, КДЮСШ м.Ніжин 20.08.1998 DNS     Кремез О.М., Кремез М.П.
                     
205 САЛАТКО Андрій м. Київ, Д-б № 4, ДЮСШ "Старт" Київ 05.01.1998 DNS     Махонін М.П., Ржаніцин П.і.
                     
857 ПОЛІЩУК Богдан Київська, Д-б № 4, МОН, ДЮСШ Таращанська 06.01.1999 DNS     Трохименко С.
                     
1311 БЕРЕЖНИЙ Олександр Сумська, Д-б № 4, МОН, ДЮСШ ім.Ю.Білонога, Білопілля 03.11.1999 DNS     Корнієнко Ю.в.
                     
2848 РУБЦОВ Єгор   09.07.1998 DNS