Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п’ятиборства в приміщенні  
   
   
   
   
   
     
  Київ 23 березня 2013 р. 15:30  
   
Двоборство 60м + Довжина: Стрибки у довжину Юнаки 15  Фінал             
                     
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Очки Розряд Тренери    
                     
1 714 ОВЧАРЕНКО Олексій Полтавська, Д-б № 8, МОН, ДЮСШ Лубенська 22.01.1998 6.12 735   Баляшкін О.М.
    5.79 5.97 6.12        
                     
2 54 МАЛАХОВ Ігор Вінницька, Д-б № 8, К, СДЮШОР Вінницька 28.09.1998 5.88 686   Дмитревський П.А.
    5.87 5.88 5.73        
                     
3 244 СТАХІВ Андрій Тернопiльська, Д-б № 8, ОДЮСШ "Колос" Тернопіль 01.03.1998 5.87 684   Гавронська Н.Я.
    5.50 5.87 5.70        
                     
4 801 РЕЗАНОВ Олександр м. Київ, Д-б № 8, ДЮСШ "Старт" Київ 03.01.1998 5.83 676   Резанова М.
    X 5.83 X        
                     
5 347 МОРДЯК Богдан Рівненська, Д-б № 8, МОН, КОЛІФКС Костопіль 09.01.1998 5.72 654   Лазарчук А.с.
    5.72 X 5.51        
                     
6 50 ДАВИДОВИЧ Артем Львiвська, Д-б № 8, ДЮСШ № 2 Червоноград 07.02.1998 5.67 644   Середоха Б.Р. ()
    5.55 5.67 5.61        
                     
7 417 САНІВСЬКИЙ Олександр м. Київ, Д-б № 8, МОН, СДЮШОР №16 Київ 24.02.1998 5.37 583   Пустовойт І.Г.
    5.37 5.37 5.36        
                     
8 238 ЖУРАВСЬКИЙ Віталій Київська, Д-б № 8, У, ОСДЮШОР КООФСТ "Україна" 21.03.1999 5.36 581   Апалькова І.І., Кшановський С.Ф.
    5.20 5.34 5.36        
                     
9 159 ІЩУК Олег Львiвська, Д-б № 8, ДЮСШ № 2 Червоноград 10.02.1998 5.36 581   Маковська Л.В., Маковський В.
    5.12 X 5.36        
                     
10 55 ІСТОМІН Святослав Чернігiвська, Д-б № 8, МОН, КДЮСШ м.Ніжин 15.03.1999 5.28 565   Кремез О.М., Кремез М.П.
    5.15 5.10 5.28        
                     
11 723 СИМОНЕНКО Владислав Черкаська, Д-б № 8, ДЮСШ Корсунь-Шевченківська 20.10.1998 5.26 561   Кивенко А.С.
    4.97 5.26 X        
                     
12 235 ЩЕРБИНА Владислав Київська, Д-б № 8, У, ОСДЮШОР КООФСТ "Україна" 02.09.1999 5.01 511   Апалькова І.І., Кшановський С.Ф.
    4.66 4.99 5.01        
                     
13 2063 ЧЕБОТАР Валерій Миколаївська, Д-б № 8, МОН, РДЮСШ Новоодеська 12.06.1999 4.96 500   Хайцер Л.Ю., Шамін В.В.
    X 4.96 4.61        
                     
14 405 ВОЙНОЛОВИЧ Андрій м. Київ, Д-б № 8, МОН, СДЮШОР №16 Київ 15.05.1998 4.75 459   Пустовойт І.Г.
    4.73 4.75 3.89        
                     
9 КОНОНЕЦЬ Максим Чернігiвська, Д-б № 8, ДЮСШ "К" Ніжинського р-ону 09.01.1998 DNS     Хоменко Д
                 
                     
12 ДОДІН Олександр Сумська, Д-б № 8, МОН, ДЮСШ ім.М.Маміашвілі, Конотоп 06.07.1998 DNS     Мазура Т.В.
                 
                     
15 СУХОВІЙ Євген Сумська, Д-б № 8, МОН, ДЮСШ ім.М.Маміашвілі, Конотоп 13.04.1998 DNS     Паламарчук О.
                 
                     
16 ПОРФУНОВ Владислав Київська, Д-б № 8, МОН, ОКДЮСШ "Гарт" БЦ 12.02.1999 DNS     Люшинський І.О.
                 
                     
321 КРИЖАНОВСЬКИЙ Андрій м. Київ, Д-б № 8, МОН, СДЮШОР №6 Київ 21.06.1998 DNS     Кузьменко О.
                 
                     
413 КУЦЕНКО Владислав м. Київ, Д-б № 8, МОН, СДЮШОР №16 Київ 12.02.1998 DNS     Пустовойт І.Г.
                 
                     
587 ДОРОШЕНКО Денис Київська, Д-б № 8, МОН, ОКДЮСШ "Гарт" БЦ 03.10.2000 DNS     Люшинський І.О.