Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п’ятиборства в приміщенні  
   
   
   
   
   
     
  Київ 23 березня 2013 р. 17:05  
   
Двоборство 60м + Довжина: Біг на 60 м Юнаки 15  Фінал            
                     
  Забіг 1 (4)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Очки Розряд Тренери    
                     
1 723 СИМОНЕНКО Владислав Черкаська, Д-б № 8, ДЮСШ Корсунь-Шевченківська 20.10.1998 8.05 520 II юн Кивенко А.С.
                     
2 235 ЩЕРБИНА Владислав Київська, Д-б № 8, У, ОСДЮШОР КООФСТ "Україна" 02.09.1999 8.31 432 II юн Апалькова І.І., Кшановський С.Ф.
                     
3 2063 ЧЕБОТАР Валерій Миколаївська, Д-б № 8, МОН, РДЮСШ Новоодеська 12.06.1999 8.52 367 III юн Хайцер Л.Ю., Шамін В.В.
                     
4 405 ВОЙНОЛОВИЧ Андрій м. Київ, Д-б № 8, МОН, СДЮШОР №16 Київ 15.05.1998 9.10 215   Пустовойт І.Г.
                     
9 КОНОНЕЦЬ Максим Чернігiвська, Д-б № 8, ДЮСШ "К" Ніжинського р-ону 09.01.1998 DNS     Хоменко Д
                     
  Забіг 2 (4)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Очки Розряд Тренери    
                     
1 50 ДАВИДОВИЧ Артем Львiвська, Д-б № 8, ДЮСШ № 2 Червоноград 07.02.1998 7.84 596 I юн Середоха Б.Р. ()
                     
2 55 ІСТОМІН Святослав Чернігiвська, Д-б № 8, МОН, КДЮСШ м.Ніжин 15.03.1999 7.99 541 I юн Кремез О.М., Кремез М.П.
                     
3 159 ІЩУК Олег Львiвська, Д-б № 8, ДЮСШ № 2 Червоноград 10.02.1998 8.00 537 I юн Маковська Л.В., Маковський В.
                     
4 238 ЖУРАВСЬКИЙ Віталій Київська, Д-б № 8, У, ОСДЮШОР КООФСТ "Україна" 21.03.1999 8.20 468 II юн Апалькова І.І., Кшановський С.Ф.
                     
5 417 САНІВСЬКИЙ Олександр м. Київ, Д-б № 8, МОН, СДЮШОР №16 Київ 24.02.1998 8.32 429 II юн Пустовойт І.Г.
                     
  Забіг 3 (4)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Очки Розряд Тренери    
                     
1 347 МОРДЯК Богдан Рівненська, Д-б № 8, МОН, КОЛІФКС Костопіль 09.01.1998 7.49 737 III Лазарчук А.с.
                     
2 244 СТАХІВ Андрій Тернопiльська, Д-б № 8, ОДЮСШ "Колос" Тернопіль 01.03.1998 7.53 719 III Гавронська Н.Я.
                     
3 801 РЕЗАНОВ Олександр м. Київ, Д-б № 8, ДЮСШ "Старт" Київ 03.01.1998 7.77 623 I юн Резанова М.
                     
4 714 ОВЧАРЕНКО Олексій Полтавська, Д-б № 8, МОН, ДЮСШ Лубенська 22.01.1998 7.93 563 I юн Баляшкін О.М.
                     
5 54 МАЛАХОВ Ігор Вінницька, Д-б № 8, К, СДЮШОР Вінницька 28.09.1998 7.95 555 I юн Дмитревський П.А.
                     
  Забіг 4 (4)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Очки Розряд Тренери    
                     
12 ДОДІН Олександр Сумська, Д-б № 8, МОН, ДЮСШ ім.М.Маміашвілі, Конотоп 06.07.1998 DNS     Мазура Т.В.
                     
15 СУХОВІЙ Євген Сумська, Д-б № 8, МОН, ДЮСШ ім.М.Маміашвілі, Конотоп 13.04.1998 DNS     Паламарчук О.
                     
16 ПОРФУНОВ Владислав Київська, Д-б № 8, МОН, ОКДЮСШ "Гарт" БЦ 12.02.1999 DNS     Люшинський І.О.
                     
321 КРИЖАНОВСЬКИЙ Андрій м. Київ, Д-б № 8, МОН, СДЮШОР №6 Київ 21.06.1998 DNS     Кузьменко О.
                     
413 КУЦЕНКО Владислав м. Київ, Д-б № 8, МОН, СДЮШОР №16 Київ 12.02.1998 DNS     Пустовойт І.Г.
                     
587 ДОРОШЕНКО Денис Київська, Д-б № 8, МОН, ОКДЮСШ "Гарт" БЦ 03.10.2000 DNS     Люшинський І.О.