Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п’ятиборства в приміщенні  
   
   
   
   
   
     
  Київ 23 березня 2013 р. 18:05  
   
Двоборство 60м+200м: Біг на 60 м Дівчата 15  Фінал            
                     
  Забіг 1 (8)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Очки Розряд Тренери    
                     
1 35 ГУДКОВА Катерина Дніпропетровська, Д-б № 1, МОН, ДЮСШ Кривий Ріг 18.02.1998 8.17 900 II Каруца Ж.А., Каруца А.
                     
2 55 ГОЛОВАТЮК Анастасія Вінницька, Д-б № 1, МОН, ДЮСШ Жмеринська 28.11.2002 9.51 597 II юн Саволюк В.В.
                     
3 921 ШПИРКА Наталія Черкаська, Д-б № 1, МОН, ДЮСШ м.Ватутін 23.10.1999 10.46 420   Зеленюк А.
                     
90 ЛАБУНСЬКА Ірина м. Київ, Д-б № 1, У, СДЮШОР м.Києва "У" 21.11.1999 DNS     Кравцова О.
                     
159 КРАВЕЦЬ Дзвенислава Київська, Д-б № 1, МОН, РДЮСШ Кагарлицька 29.03.2001 DNS     Таран А.П. ()
                     
  Забіг 2 (8)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Очки Розряд Тренери    
                     
1 77 МАСЛЮК Дарина Сумська, Д-б № 1, ДЮСШ м.Охтирка 16.08.2000 8.66 782 I юн Кривонос С.М.
                     
2 545 ПИСКО Олена Львiвська, Д-б № 1, ДЮСШ Самбірська 11.12.1999 8.86 736 I юн Теплий Д.М., Чип М
                     
3 1832 АНТОНЯК Юлія Житомирська, Д-б № 1, МОН, ДЮСШ м.Коростень Жтм 04.11.1998 9.15 672 II юн Медведчук В.В.
                     
50 ВАШЕК Людмила Київська, Д-б № 1, МОН, РДЮСШ Кагарлицька 13.09.2001 DNS     Таран А.П. ()
                     
3204 ШВЕЦЬ Ольга м. Київ, Д-б № 1, У, СДЮШОР м.Києва "У" 06.08.2000 DNS     Лаухін Ф.І. ()
                     
  Забіг 3 (8)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Очки Розряд Тренери    
                     
1 554 ХОМИН Ольга Львiвська, Д-б № 1, МОН, ДЮСШ №10 Львів 28.02.2000 9.52 595 II юн Сташків А.Ю ()
                     
  КУТИШЕНКО Юлія Житомирська, Д-б № 1, К, КДЮСШ "Колос" ЖТМ 15.08.2000 DNS     Бех П.Г.
                     
17 ДЕЙНЕКО Олена Київська, Д-б № 1, МОН, РДЮСШ Кагарлицька 06.11.1998 DNS     Таран А.П. ()
                     
52 СИРИЦЯ Олександра м. Київ, Д-б № 1, У, СДЮШОР м.Києва "У" 28.01.1998 DNS     Лаухін Ф.І. ()
                     
354 БЛАГА Юлія Київська, Д-б № 1, МОН, КОЛІФКС 05.01.1999 DNS     бр. Зайцева ()
                     
  Забіг 4 (8)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Очки Розряд Тренери    
                     
1 320 МАРЧАК Ірина Львiвська, Д-б № 1, КДЮСШ ім.Кутенка 23.04.1999 8.30 868 III Бедненко С.
                     
2 99 ЖДАНОВА Наталія м. Київ, Д-б № 1, МОН, СДЮШОР №6 Київ 06.01.2000 8.91 725 I юн Окрайченко К.Й.
                     
3   ХОДАКІВСЬКА Ольга Житомирська, Д-б № 1, К, КДЮСШ "Колос" ЖТМ 10.10.2001 9.29 642 II юн Бех П.Г.
                     
4   КОВАЛЬЧУК Світлана Житомирська, Д-б № 1, К, КДЮСШ "Колос" ЖТМ 29.01.1998 9.56 581 II юн Сушицький А
                     
13 ЛОБАНОВА Олена м. Київ, Д-б № 1, МОН, СДЮШОР №6 Київ 26.03.1998 DNS     Гладченко В.І. ()
                     
  Забіг 5 (8)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Очки Розряд Тренери    
                     
1 537 СТЕПАНЕНКОВА Аліна Львiвська, Д-б № 1, МОН, ДЮСШ №10 Львів 19.04.1998 8.35 855 III Сташків А.Ю ()
                     
2 79 МУЧАРОВА Євгенія Сумська, Д-б № 1, ДЮСШ м.Охтирка 28.08.1999 8.45 831 I юн Шимко В.І.
                     
3 2054 МИНДРУЛ Ольга Миколаївська, Д-б № 1, МОН, РДЮСШ Новоодеська 10.04.1999 9.10 683 II юн Ільюшкіна О., Тульчевський О
                     
4 1405 КИНДРАСЬ Юлія м. Київ, Д-б № 1, МОН, СДЮШОР №6 Київ 06.05.1999 10.71 378   Крупеня О
                     
375 ЗАМКОВА Анастасія Київська, Д-б № 1, МОН, КОЛІФКС 20.05.1998 DNS     бр. Зайцева ()
                     
  Забіг 6 (8)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Очки Розряд Тренери    
                     
1 68 АРХИПЕНКО Яна Одеська, Д-б № 1, ОблСДЮСШОР Одеса 09.12.1999 8.32 863 III Щербина Л. ()
                     
2 233 ГАРБАР Катерина м. Київ, Д-б № 1, ДЮСШ "Старт" Київ 06.09.2001 8.93 720 I юн Сумін І., Лебедєви К.Л. та Н.В.
                     
3 8 ІЛЬЇНА Олена м. Київ, Д-б № 1, У, СДЮШОР м.Києва "У" 10.07.1998 8.95 716 I юн Гончаренко М.Я.
                     
816 ОЛЕЙНИК Дарина м. Київ, Д-б № 1, МОН, ЦСДЮШОР 15.03.1998 DNS     Полінкова Н.П.
                     
  Забіг 7 (8)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Очки Розряд Тренери    
                     
1 56 КОБА Джойс Вінницька, Д-б № 1, К, СДЮШОР Вінницька 26.02.1998 7.97 950 II Прошин В.М.
                     
2 52 БАК Діана Вінницька, Д-б № 1, МОН, ДЮСШ Жмеринська 11.01.1999 9.20 661 II юн Саволюк В.В.
                     
14 ПРОЦЕНКО Марина Київська, Д-б № 1, МОН, БВУФК Бровари 10.04.1999 DNS     Шух М.С. ()
                     
715 КРИКУН Наталія Полтавська, Д-б № 1, МОН, ДЮСШ Лубенська 18.04.1998 DNS     Баляшкін О.М.
                     
  Забіг 8 (8)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Очки Розряд Тренери    
                     
1 1855 РАФАЛЬСЬКА Дарина Житомирська, Д-б № 1, МОН, ДЮСШ м.Коростень Жтм 28.09.1999 8.22 887 II Медведчук В.В.
                     
2 979 РАТНИКОВА Вікторія Одеська, Д-б № 1, ОблСДЮСШОР Одеса 15.05.1999 8.31 865 III Бухарєва Л.В. ()
                     
3 10 ГУДКОВА Дар'я Дніпропетровська, Д-б № 1, МОН, ДЮСШ Кривий Ріг 18.02.1998 8.38 848 III Каруца Ж.А., Каруца А.
                     
4 404 ВАКУЛЕНКО Олена Львiвська, Д-б № 1, ДЮСШ № 2 Червоноград 29.01.1998 8.72 768 I юн Середоха Б.Р. ()
                     
23 ВОЛОШИНА Єлізавета Сумська, Д-б № 1, МОН, ДЮСШ ім.М.Маміашвілі, Конотоп 28.09.1998 DNS     Паламарчук О.