Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п’ятиборства в приміщенні  
   
   
   
   
   
     
  Київ 24 березня 2013 р. 09:45  
   
Двоборство 400м + 800м: Біг на 400 м Юнаки 15  Фінал            
                     
  Забіг 1 (6)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Очки Розряд Тренери    
                     
1 300 НОВОСАД Олександр Івано-Франківська, Д-б № 4, МОН, ОДЮСШ Ів-Ф 06.06.1998 55.91 617 III Дзундза В.М. (), Дзундза Ю.М.
                     
2 1835 МІРОШНИЧЕНКО Олександр Житомирська, Д-б № 4, МОН, ДЮСШ м.Коростень Жтм 28.09.1998 56.42 593 III Медведчук В.В.
                     
3 1837 БІЛОШИЦЬКИЙ Євген Житомирська, Д-б № 4, МОН, ЦСДЮШОР 23.02.1999 1:02.34 350 III юн Бех П.Г.
                     
  Забіг 2 (6)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Очки Розряд Тренери    
                     
1 301 КАТОРГІН Роман Рівненська, Д-б № 4, МОН, КОЛІФКС Костопіль 08.05.1998 58.82 487 I юн Дітлашки П.О. та В.П.  ()
                     
2 316 ПАЧКОВСЬКИЙ Дмитро Рівненська, Д-б № 4, МОН, КОЛІФКС Костопіль 19.03.1999 59.31 466 I юн Дітлашки П.О. та В.П.  ()
                     
214 ТКАЧУК Олексій Київська, Д-б № 4, У, ОСДЮШОР КООФСТ "Україна" 06.10.1998 DNS     Апалькова І.І., Кшановський С.Ф.
                     
  Забіг 3 (6)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Очки Розряд Тренери    
                     
1 10 ЛЕВЧИК Сава Дніпропетровська, Д-б № 4, МОН, ДЮСШ Кривий Ріг 14.10.1998 58.54 499 I юн Куліш А., Варвянський С
                     
2 26 САРАЖИНСЬКИЙ Ярослав м. Київ, Д-б № 4, МОН, ДЮСШ №17 Київ 25.03.1998 59.11 475 I юн Каран В.Т., Вернигора Н.
                     
920 ШЕВЧЕНКО Максим Черкаська, Д-б № 4, МОН, ДЮСШ м.Ватутін 31.01.1999 DNS     Зеленюк А.
                     
  Забіг 4 (6)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Очки Розряд Тренери    
                     
1 994 ДРОГОЙ Роман Одеська, Д-б № 4, ОблСДЮСШОР Одеса 22.10.1998 59.06 477 I юн Масунов Л.І.
                     
2 998 НЕВЗОРОВ Володимир Одеська, Д-б № 4, ОблСДЮСШОР Одеса 24.01.1998 59.83 448 I юн Далі М.
                     
3 1793 ДРОЗД Сергій Житомирська, Д-б № 4, МОН, ЦСДЮШОР 22.03.1998 59.91 442 I юн Медведчук В.В.
                     
  Забіг 5 (6)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Очки Розряд Тренери    
                     
1 342 АНТІПОВ Олександр Хмельницька, Д-б № 4, ДЮСШ №1 Кам-Подільськ 18.06.1998 59.23 470 I юн Моспан М. ()
                     
2 65 ВИГІВСЬКИЙ Олександр Житомирська, Д-б № 4, К, КДЮСШ "Колос" ЖТМ 24.02.1998 1:00.97 401 II юн Бех П.Г.
                     
3 349 ДЗЮБУК Роман Рівненська, Д-б № 4, МОН, КОЛІФКС Костопіль 08.04.1999 1:01.82 369 II юн Фінчук Т.Л.
                     
  Забіг 6 (6)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Очки Розряд Тренери    
                     
1 301 МУДРИЙ Ярослав Івано-Франківська, Д-б № 4, МОН, ОДЮСШ Ів-Ф 21.05.1999 1:00.96 401 II юн Дзундза В.М. ()
                     
292 БАХЧЕВАН Богдан Київська, Д-б № 4, МОН, ДЮСШ м.Яготин 04.05.1999 DNS     Яценко О.І.