Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п’ятиборства в приміщенні  
   
   
   
   
   
     
  Київ 24 березня 2013 р. 12:00  
   
Естафетний біг 4х200 м Дівчата 15  Фінал            
                     
  Забіг 1 (3)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
3 10 ГУДКОВА Дар'я Дніпропетровська, Д-б № 1, МОН, ДЮСШ Кривий Ріг 18.02.1998 1:56.30   Каруца Ж.А., Каруца А.
                     
3 35 ГУДКОВА Катерина Дніпропетровська, Д-б № 1, МОН, ДЮСШ Кривий Ріг 18.02.1998 1:56.30   Каруца Ж.А., Каруца А.
                     
3 37 ЖУКОВА Анастасія Дніпропетровська, Д-б № 3, МОН, ДЮСШ Кривий Ріг 15.06.1998 1:56.30   Коноваленко Є.с
                     
3 39 ЯСІНОВСЬКА Анастасія Дніпропетровська, Д-б № 3, МОН, ДЮСШ Кривий Ріг 22.07.1999 1:56.30   Коноваленко Є.с
                     
5 2052 МАЛЬЧЕНКО Діана Миколаївська, Д-б № 2, МОН, РДЮСШ Новоодеська 15.03.1998 2:01.60   Ільюшкіна О., Тульчевський О
                     
5 2053 ЧЕРНЯВСЬКА Олександра Миколаївська, Д-б № 10, МОН, РДЮСШ Новоодеська 24.12.1998 2:01.60   Тульчевський О, Шамін В.В.
                     
5 2054 МИНДРУЛ Ольга Миколаївська, Д-б № 1, МОН, РДЮСШ Новоодеська 10.04.1999 2:01.60   Ільюшкіна О., Тульчевський О
                     
5 2501 СЕДЛАСТА Катерина Миколаївська, Д-б № 4, МОН, РДЮСШ Новоодеська 22.02.1998 2:01.60   Кілярський В.Г., Шамін В.В.
                     
6 1 ГРИНІШИНА Наталія м. Київ, Д-б № 12, МОН, СДЮШОР №16 Київ 08.09.1998 2:04.70   Нікітенко К.С. (), Ревенко М.Г.
                     
6 41 СТЕПАНОВИЧ Ярослава м. Київ, Д-б № 4, МОН, СДЮШОР №16 Київ 09.04.1998 2:04.70   Багнюк Т.
                     
6 1107 ЖАРОНКІНА Діана м. Київ, Д-б № 5, МОН, СДЮШОР №16 Київ 11.09.1998 2:04.70   Багнюк Т.
                     
6 1192 ГАВРИЛОВА Владислава м. Київ, Д-б № 12, МОН, СДЮШОР №16 Київ 20.05.1998 2:04.70   Багнюк Т.
                     
  Забіг 2 (3)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1   БАМБОЛЯ Мар'яна Львiвська, Д-б № 2, ДЮСШ Самбірська 13.02.1998 1:54.70   Теплий Д.М., Чип М
                     
1   БУЧКО Анастасія Львiвська, Д-б № 3, ДЮСШ Самбірська 05.08.1998 1:54.70   Теплий Д.М., Чип М
                     
1   ПИСКО Олена Львiвська, Д-б № 1, ДЮСШ Самбірська 11.12.1999 1:54.70   Теплий Д.М., Чип М
                     
1   ДІВЧУР Вікторія Львiвська, Д-б № 5, ДЮСШ Самбірська 08.04.1999 1:54.70   Теплий Д.М., Чип М
                     
7 233 ГАРБАР Катерина м. Київ, Д-б № 1, ДЮСШ "Старт" Київ 06.09.2001 2:12.10   Сумін І., Лебедєви К.Л. та Н.В.
                     
7 248 ПИЛИПЕНКО Діана м. Київ, Д-б № 6, ДЮСШ "Старт" Київ 09.11.1998 2:12.10   Лебедєва Н.В., Михайлов В.А.
                     
7 251 КАВУНЕНКО Марина м. Київ, ДЮСШ "Старт" Київ 24.06.1999 2:12.10   Гордієнко В.В.
                     
7 260 ПИЛИПЕНКО Ангеліна м. Київ, Д-б № 6, ДЮСШ "Старт" Київ 01.12.2000 2:12.10   Лебедєва Н.В., Михайлов В.А.
                     
8 1941 ЄФИМЧУК Світлана Волинська, Д-б № 7, МОН, ДЮСШ Любешівська 06.09.1998 2:17.10   Хвесик А.в.
                     
8 1948 КНИШИК Олеся Волинська, Д-б № 7, МОН, ДЮСШ Любешівська 16.03.1999 2:17.10   Борисюк В.І.
                     
8 1965 ОСТАПЧУК Аліна Волинська, Д-б № 7, МОН, ДЮСШ Любешівська 09.02.1999 2:17.10   Борисюк В.І.
                     
8 1983 ПУГАЧ Мирослава Волинська, Д-б № 7, МОН, ДЮСШ Любешівська 23.10.1998 2:17.10   Борисюк О.
                     
  Забіг 3 (3)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
2 68 АРХИПЕНКО Яна Одеська, Д-б № 1, ОблСДЮСШОР Одеса 09.12.1999 1:55.10   Щербина Л. ()
                     
2 941 БОКАЧ Віолета Одеська, Д-б № 8, ОблСДЮСШОР Одеса 12.07.1998 1:55.10   Бухарєва Л.В. ()
                     
2 951 ВОЛОШИНА Марина Одеська, Д-б № 12, ОблСДЮСШОР Одеса 24.07.1998 1:55.10   Бухарєва Л.В. ()
                     
2 979 РАТНИКОВА Вікторія Одеська, Д-б № 1, ОблСДЮСШОР Одеса 15.05.1999 1:55.10   Бухарєва Л.В. ()
                     
4 150 БРЯГІНА Олена Львiвська, Д-б № 2, КДЮСШ ім.Кутенка 19.02.1998 1:58.40   Степанова Л, Степанов О.В.
                     
4 318 ТВЕРДОХЛІБ Лілія Львiвська, Д-б № 2, КДЮСШ ім.Кутенка 14.05.1998 1:58.40   Степанова Л, Степанов О.В.
                     
4 320 МАРЧАК Ірина Львiвська, Д-б № 1, КДЮСШ ім.Кутенка 23.04.1999 1:58.40   Бедненко С.
                     
4 327 МЕХАНЧУК Рената Львiвська, Д-б № 12, КДЮСШ ім.Кутенка 05.02.1998 1:58.40   Дорошина О