Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п’ятиборства в приміщенні  
   
   
   
   
   
     
  Київ 24 березня 2013 р. 12:10  
   
Естафетний біг 4х200 м Юнаки 15  Фінал            
                     
  Забіг 1 (3)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
5 90 ВОЙНАЛОВИЧ Ігор Житомирська, Д-б № 1, МОН, ЦСДЮШОР 13.01.1999 1:51.50   Бех П.Г.
                     
5 1820 ГОНЧАР Денис Житомирська, Д-б № 1, МОН, ДЮСШ м.Коростень Жтм 19.04.1998 1:51.50   Медведчук В.В.
                     
5 1835 МІРОШНИЧЕНКО Олександр Житомирська, Д-б № 4, МОН, ДЮСШ м.Коростень Жтм 28.09.1998 1:51.50   Медведчук В.В.
                     
5 1837 БІЛОШИЦЬКИЙ Євген Житомирська, Д-б № 4, МОН, ЦСДЮШОР 23.02.1999 1:51.50   Бех П.Г.
                     
7   ШИТЛЮК Владислав Волинська, Д-б № 5, МОН, ДЮСШ Любешівська 26.09.1999 1:59.80   Ткачук О.А. ()
                     
7   ЧУБЕЙКО Віктор Волинська, Д-б № 7, МОН, ДЮСШ Любешівська 26.02.1999 1:59.80   Шахно С.М. ()
                     
7   СТРУК Анатолій Волинська, Д-б № 6, МОН, ДЮСШ Любешівська 18.02.1998 1:59.80   Борисюк О.
                     
7   СИНДЮК Андрій Волинська, Д-б № 7, МОН, ДЮСШ Любешівська 29.09.1999 1:59.80   Борисюк В.І.
                     
  Забіг 2 (3)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
2   ПЕЛЮШОК Василь   14.01.1998 1:44.80          
                     
2   САРАЖИНСЬКИЙ Ярослав м. Київ, Д-б № 4, МОН, ДЮСШ №17 Київ 25.03.1998 1:44.80   Каран В.Т., Вернигора Н.
                     
2   КУЛЬЧИЦЬКИЙ Нікіта м. Київ, Д-б № 1, МОН, ДЮСШ №17 Київ 19.01.2000 1:44.80   Каран В.Т., Вернигора Н.
                     
2 40 КРАЛЕВ Артур м. Київ, Д-б № 1, МОН, ДЮСШ №17 Київ 14.11.1998 1:44.80   Каран В.Т., Вернигора Н.
                     
6 4 ПОЛІЩУК Олександр м. Київ, Д-б № 2, МОН, СДЮШОР №16 Київ 25.09.1998 1:52.90   Нікітенко К.С. ()
                     
6 21 ТКАЧУК Віталій м. Київ, Д-б № 2, МОН, СДЮШОР №16 Київ 18.06.1999 1:52.90   Нікітенко К.С. ()
                     
6 26 ДРОБОТУН Ярослав м. Київ, Д-б № 12, МОН, СДЮШОР №16 Київ 26.01.1999 1:52.90   Багнюк Т.
                     
6 402 НАУМЧАК Ярослав м. Київ, Д-б № 12, МОН, СДЮШОР №16 Київ 28.03.1998 1:52.90   Багнюк Т.
                     
  Забіг 3 (3)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1   НАКУЛ Іван Одеська, ОблСДЮСШОР Одеса 24.05.1998 1:44.50   Бухарєва Л.В. ()
                     
1 945 ЗАДОРОЖНИЙ Максим Одеська, Д-б № 9, ОблСДЮСШОР Одеса 01.01.1998 1:44.50   Білолипецьких Л.
                     
1 954 ПЛЮТА Дмитро Одеська, Д-б № 1, ОблСДЮСШОР Одеса 29.07.1998 1:44.50   Земляна Г.Д. ()
                     
1 994 ДРОГОЙ Роман Одеська, Д-б № 4, ОблСДЮСШОР Одеса 22.10.1998 1:44.50   Масунов Л.І.
                     
3 50 ДАВИДОВИЧ Артем Львiвська, Д-б № 8, ДЮСШ № 2 Червоноград 07.02.1998 1:48.50   Середоха Б.Р. ()
                     
3 98 ТУРЧИНОВСЬКИЙ Юрій Львiвська, Д-б № 1, ДЮСШ № 2 Червоноград 07.11.1998 1:48.50   Середоха Б.Р. ()
                     
3 159 ІЩУК Олег Львiвська, Д-б № 8, ДЮСШ № 2 Червоноград 10.02.1998 1:48.50   Маковська Л.В., Маковський В.
                     
3 402 РОДІОНОВ Василь Львiвська, Д-б № 1, ДЮСШ № 2 Червоноград 05.02.1998 1:48.50   Середоха Б.Р. ()
                     
4   ТИМОЩУК Валентин м. Київ, Д-б № 1, ДЮСШ "Старт" Київ 14.02.1999 1:50.90   Сумін І., Лебедєви К.Л. та Н.В.
                     
4   ШАБАРКІН Павло м. Київ, Д-б № 6, ДЮСШ "Старт" Київ 27.09.1998 1:50.90   Лебедєва Н.В.
                     
4 801 РЕЗАНОВ Олександр м. Київ, Д-б № 8, ДЮСШ "Старт" Київ 03.01.1998 1:50.90   Резанова М.
                     
4 1793 МЕЛІХОВ Арсеній   01.06.1998 1:50.90