Чемпіонат України з метань серед молоді, юніорів та юнаків  
   
   
   
   
   
     
  Ялта 27 березня 2013 р. 11:20  
   
Метання списа 600 гр Юнаки 15  Фінал             
                     
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Очки Розряд Тренери    
                     
1 1666 ГУЛОВ Віталій UKR, Рівненська, МОН, КОЛІСП 06.04.1998 56.09 30   Янчук С.І., Кожарко С.М.
    56.09 X 50.66 48.96 X X  
                     
2 849 ГЛУШКО Роман UKR, м. Київ, МОН, СДЮШОР №6 Київ 01.09.1998 51.45 26   Хабін А.Р., Тертишник М.
    49.01 51.45 48.42 43.99 48.55 47.38  
                     
3 1345 КОПЄЙКІН Сергій UKR, Сумська, МОН, ОДЮСШ 21.08.1998 51.12 23   Корнієнко Д.
    X 51.12 47.02 39.70 X X  
                     
4 416 КУРИЛЕНКО Едуард UKR, Харкiвська, У, ХРЛІСП 07.09.1998 49.86 21   Фарбітна І.П., Мінаков Ю.М.
    X 48.43 45.55 X 47.60 49.86  
                     
5 2523 САРАЛІДЗЕ Рамазан UKR, АР Крим, У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 07.01.1998 49.58 20   Дремджи М.
    X 49.58 44.19 46.38 46.43 45.43  
                     
6 2551 СТАГНІЄВ Павєл BLR, Білорусь 20.08.1998 49.41          
    49.41 49.24 48.25 43.98 X 46.06  
                     
7 217 ГАЙДАЄНКО Василь UKR, Київська, МОН, БВУФК Бровари 30.09.1998 46.45 19   Щур Б, Римко В.В.
    43.72 X 45.41 46.25 45.67 46.45  
                     
8 908 КЕБКАЛ Олександр UKR, м. Київ, МОН, ДЮСШ 26.07.1998 41.98 18   Хабін А.Р., Тертишник М.
    33.46 41.21 41.98 39.10 X X  
                     
9 1642 ТКАЧУК Антон UKR, Рівненська, МОН, КОЛІСП 14.03.1998 40.36 17   Янчук С.І., Кожарко С.М.
    40.36 39.44 39.17        
10 1082 ПЛОХИЙ Євген UKR, АР Крим, МОН, СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 04.07.1998 39.69 16   Селицька С.С.
    X 39.69 39.31        
                     
11 854 ЛЕПЕЛЬ Олексій UKR, м. Київ, МОН, СДЮШОР №6 Київ 07.02.1999 35.98 15   Хабін А.Р., Тертишник М.
    X 34.88 35.98        
                     
12 2219 ВІРИЧ Максим UKR, Чернігiвська, МОН, БВУФК Бровари 27.02.1999 35.69 14   Римко В.О., Тертишник М.
    35.69 32.33 35.43        
                     
13 677 КОЛОТ Данило UKR, Полтавська, К, ДЮСШ №1 Кременчук 12.11.1998 33.23 13   Козлова В.М.
    27.47 33.23 24.31        
                     
14 1896 БАЧКОВСЬКИЙ Володимир UKR, Херсонська, К, ДЮСШ "Золота нива" Хрс 19.08.1999 32.78 12   Тагільцев В.М. 
    X 31.36 32.78        
                     
15 631 КОХАН Михайло UKR, Запорiзька, У, СДЮШОР 22.01.2001 29.25 11   Бітюцький В
    29.25 X 27.52