Чемпіонат України з метань серед молоді, юніорів та юнаків  
   
   
   
   
   
     
  Ялта 27 березня 2013 р. 13:55  
   
Метання диска 1 кг Юнаки 15  Фінал             
                     
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Очки Розряд Тренери    
                     
1 63 ДЬОМІН Михайло UKR, Донецька, МОН, ДЮСШ №2 Горлівка 03.04.1998 47.31 30   Франков О.
    42.93 45.94 X 47.31 X 44.91  
                     
2 801 БЕРЕГОВЕНКО Віктор UKR, Черкаська, МОН, ДЮСШ 18.01.1998 46.25 26   Вишневий С.О. 
    42.47 X 46.25 46.16 44.75 X  
                     
3 1503 ФІЛОНОВ Іван UKR, Луганська, У, КДЮСШ "Зірка" Луганськ 26.05.1998 44.56 23   Лебонта С.В., Ходарева Т.Д. 
    X 35.78 44.56 X X X  
                     
4 453 НЕМОГА Владіслав UKR, Дніпропетровська, МОН, СДЮШОР №3 Днп 04.09.1998 41.20 21   Олійник В.Я., Закорко Л.А.
    X X 41.20 40.52 41.09 X  
                     
5 451 МЕДВЕДЕВ Андрій UKR, Дніпропетровська, МОН, ДЮСШ № 7 Кривий Ріг 17.01.1998 39.82 20   Камінський А.А 
    39.82 38.12 37.77 39.30 36.36 38.94  
                     
6 796 СКРИПНИК Роман UKR, Черкаська, МОН, ДЮСШ 28.05.1999 39.69 19   Вишневий С.О. 
    25.16 35.00 38.71 39.69 X 39.15  
                     
7 1071 РУДКОВСЬКИЙ Денис UKR, АР Крим, Д, Кіровська ДЮСШ 23.02.1998 38.27 18   Петриченко В.В.
    35.46 38.27 X X 38.25 37.70  
                     
8 1345 КОПЄЙКІН Сергій UKR, Сумська, МОН, ОДЮСШ 21.08.1998 37.63 17   Корнієнко Д.
    26.70 37.63 X X X X  
                     
9 1072 ШАШКОВ Леонид UKR, АР Крим, Д, Кіровська ДЮСШ 22.03.1998 35.78 16   Петриченко В.В.
    33.34 34.34 35.78        
                     
10 735 ДРАГОЛЮБ Семен UKR, Черкаська, МОН, ДЮСШ 08.03.1999 35.49 15   Вишневий С.О. 
    X 35.49 31.91        
                     
11 787 ТИТАРЕНКО Владислав UKR, Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР 10.09.1998 34.98 14   Лисенко С.А.
    34.57 34.98 X        
                     
12 594 КОБА Владислав UKR, Запорiзька, У, СДЮШОР 05.09.1998 34.77 13   Борисенко В.В.
    32.37 34.77 X        
                     
13 2139 СКВОРЦОВ Дмитро UKR, Івано-Франківська, МОН, ОДЮСШ 19.03.1999 33.96 12   Маланюк Я.Д.
    X 33.96 32.29        
                     
14 1326 КИРИЧЕНКО Ігор UKR, Сумська, МОН, ОДЮСШ 12.08.1998 31.27 11   Корнієнко Д.
    29.74 31.27 X        
                     
15 921 КЛІМУК Віктор UKR, м. Київ, МОН, СДЮШОР №6 Київ 30.09.1998 31.21 10   Захарченко І.В.
    31.21 X X        
                     
16 794 МІЩЕНКО Владислав UKR, Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР 20.08.1998 30.93 9   Прудь Н
    30.93 27.64 X        
                     
17 2529 ШАРАПА Микита UKR, АР Крим, У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 22.05.1998 29.51 8   Вишегородцева О.Є 
    X X 29.51        
                     
18 1082 ПЛОХИЙ Євген UKR, АР Крим, МОН, СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 04.07.1998 28.33 7   Селицька С.С.
    28.23 28.33 X        
                     
19 589 БОВТУТА Богдан UKR, Запорiзька, У, СДЮШОР 25.03.1998 27.40 6   Борисенко В.В.
    25.87 26.02 27.40        
                     
2143 ЧОРНИЙ Віталій UKR, Івано-Франківська, МОН, ОДЮСШ 01.02.1999 DNS     Маланюк Я.Д.
    X X X