Чемпіонат України з метань серед молоді, юніорів та юнаків  
   
   
   
   
   
     
  Ялта 27 березня 2013 р. 14:35  
   
Метання списа 700 гр Юнаки 17  Кваліфікація             
                     
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Очки Розряд Тренери    
                     
1 2550 ІЗОТОВ Валєрій BLR, Білорусь 12.04.1997 63.44          
    63.44        
                     
2 1654 КОЗУБСЬКИЙ Олександр UKR, Рівненська, МОН, КОЛІСП 14.07.1997 61.31   I Янчук С.І., Кожарко С.М.
    61.31        
                     
3 1656 МАЦЮК Роман UKR, Рівненська, МОН, КОЛІСП 13.10.1996 58.60   I Янчук С.І., Кожарко С.М.
    58.60        
                     
4 2549 КЛІМУК Ніколай BLR, Білорусь 20.12.1996 58.54          
    58.54        
                     
5 211 КАЛМАКАН Кирило UKR, Київська, МОН, БВУФК Бровари 01.03.1996 56.30   II Римко В.О., Римко В.В.
    54.72 56.30        
                     
6 1641 ЗВІЗДЕЦЬКИЙ Олександр UKR, Рівненська, МОН, КОЛІСП 19.01.1997 54.39   II Янчук С.І., Кожарко С.М.
    54.20 54.39 53.03        
                     
7 1664 КЛУС Олександр UKR, Рівненська, МОН, КОЛІСП 20.03.1996 52.84   II Янчук С.І., Кожарко С.М.
    49.72 X 52.84        
                     
8 212 СТОЛЯР Богдан UKR, Київська, МОН, БВУФК Бровари 25.08.1997 52.68   II Римко В.О., Римко В.В.
    52.68 51.27 46.62        
                     
9 1068 ПОЛЯНЧИКОВ Віталій UKR, АР Крим, МОН, ДЮСШ м.Саки 04.11.1997 51.28   II Тимошенко М.П., Тимошенко д.н.
    44.65 51.28 47.24        
                     
10 1644 ОГОРОДНІК Володимир UKR, Рівненська, МОН, КОЛІСП 08.04.1997 51.19   II Янчук С.І., Кожарко С.М.
    51.19 47.40 48.50        
                     
11 1906 КРУТІЄНКО Матвій UKR, Херсонська, С, ДЮСШ "Золота нива" Хрс 25.11.1996 50.62   II Насонова Т., Тагільцев В.М.)
    X 50.62 48.41        
                     
12 202 ГОРОБЧЕНКО Василь UKR, Київська, МОН, БВУФК Бровари 05.01.1996 50.56   II Щур Б, Римко В.В.
    50.04 50.56 44.76        
                     
13 103 КАРБІН Андрій UKR, Донецька, СДЮШОР №8 ім.С.Бубки 11.06.1997 49.43 14 II Гаврилюк В.В. 
    49.43 45.76 46.27        
                     
14 598 КОРНИШОВ Олексій UKR, Запорiзька, У, СДЮШОР 22.09.1997 49.30 13 II Кушнірук А.В., Бітюцький В
    X X 49.30        
                     
15 1655 ЛЕВКОВ Вячеслав UKR, Рівненська, У, КОЛІСП 16.04.1997 46.97 12 III Янчук С.І., Кожарко С.М., Журавльова М.В. ()
    X 46.97 45.09        
                     
16 1658 ПОПРУЖУК Назар UKR, Рівненська, МОН, КОЛІСП 21.02.1997 46.23 11 III Янчук С.І., Кожарко С.М.
    46.23 45.23 42.12        
                     
17 279 НЕХАЄНКО Владислав UKR, Київська, К, БВУФК Бровари 28.07.1996 42.60 10 III Шкуропат Ю.Н.
    X 42.60 41.78        
                     
18 2209 ТЕРТИШНИК Антон UKR, Чернігiвська, МОН, ДЮСШ Носівка 09.07.1997 40.69 9 III Тертишник М.
    39.06 37.69 40.69        
                     
19 281 ЗЛИДАР Анатолій UKR, Київська, К, БВУФК Бровари 12.02.1997 40.06 8 I юн Шкуропат Ю.Н.
    37.37 39.99 40.06        
                     
20 278 ЖИТНИК Віталій UKR, Київська, К, БВУФК Бровари 17.07.1996 38.46 7 I юн Шкуропат Ю.Н.
    38.46 36.15 X        
                     
21 2511 ЦИБУЛЬСЬКИЙ Юрій UKR, АР Крим, У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 03.09.1996 38.34 6 I юн Дремджи М.
    X X 38.34        
                     
22 423 МАРТЕМ'ЯНОВ Дмитро UKR, Харкiвська, У, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" 08.07.1997 36.86 5 I юн Фарбітна І.П.
    36.86 X 35.88        
                     
23 1953 ЛУК'ЯНЧУК Олександр UKR, Волинська, МОН, РДЮСШ м.Луцьк 28.08.1997 36.38 4 I юн Сахарук В.І., Сахарук Є.Г. 
    36.38 35.91 33.45        
                     
24 403 АСТАПЄЄВ Владислав UKR, Харкiвська, У, ХРЛІСП 14.03.1996 33.59 3 I юн Фарбітна І.П., Мінаков Ю.М.
    33.59 32.20 X        
                     
25 2358 СТОЛЯР Едуард UKR, Полтавська, К, ДЮСШ №1 Кременчук 26.06.1997 29.89 2 II юн Козлова В.М.
    X 29.89 X        
                     
2038 ВОЛОШИН Олександр UKR, Миколаївська, МСДЮШОР м.Миколаїв 25.06.1996 NM     Левченко А.г., Бугайов А.І.
    X X X        
                     
79 ГАЛСТЯН Ашот UKR, Донецька, МОН, КДЮСШ №4 м.Маріуполь 05.03.1997 DNS     Орєхов В.П.
                 
                     
422 МАКАРЧУК Микола UKR, Харкiвська, У, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" 01.12.1997 DNS     Храмцова О.Л.
                 
                     
1517 КРОХМАЛЬОВ Владислав UKR, Луганська, МОН, СДЮШОР м.Стаханов 25.05.1996 DNS     Коровін В.М., Касьянов С.о.