Чемпіонат України з метань серед молоді, юніорів та юнаків  
   
   
   
   
   
     
  Ялта 28 березня 2013 р. 08:30  
   
Метання диска 1,5 кг Юнаки 17  Фінал             
                     
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Очки Розряд Тренери    
                     
1 464 ЗАВАДСЬКИЙ Дмітрій UKR, Дніпропетровська, МОН, СДЮШОР №3 Днп 06.11.1996 49.04 35 I Олійник В.Я., Вишневий С.О. (), Закорко Л.А.
    X 37.71 45.83 42.53 X 49.04  
                     
2 87 ДОРОШЕНКО Костянтин UKR, Донецька, ДЮСШ Торез 06.09.1996 47.71 26 II Ібрагімов Д, Радіонова Н.
    44.59 X 47.71        
                     
3 424 ФЄДОСОВ Юрій UKR, Харкiвська, Д, КСДЮШОР "Динамо" Харків 14.11.1996 47.60 23 II Комісов М.Р.
    X 41.46 47.60 42.58 X X  
                     
4 479 ГРИЦЕНКО Андрій UKR, Дніпропетровська, МОН, СДЮШОР №3 Днп 21.06.1997 45.47 21 II Олійник В.Я., Закорко Л.А.
    35.52 X 43.69 X 43.29 45.47  
                     
5 2540 ПАДЗІНА Максім BLR, Білорусь 21.06.1996 45.41          
    45.40 42.73 42.82 X 45.41 X  
                     
6 1307 МИРОНЕНКО Богдан UKR, Сумська, МОН, ОДЮСШ 31.03.1996 45.34 20 II Бєліков В.П.
    45.34 44.82 X 44.76 44.23 X  
                     
7 1905 ПОДАВАЛОВ Владислав UKR, Херсонська, С, ДЮСШ "Золота нива" Хрс 15.07.1996 44.64 19 II Насонова Т., Андрущенко С.
    44.08 42.17 41.63 42.32 44.64 42.22  
                     
8 1346 ПОВАЛЯШКО Іван UKR, Сумська, МОН, ОДЮСШ 03.10.1997 41.85 18 III Корнієнко Д.
    41.52 41.85 X X X X  
                     
9 753 МУЗИКА Артем UKR, Черкаська, МОН, ДЮСШ 19.04.1997 41.31 17 III Вишневий С.О. ()
    X X 41.31        
                     
10 1511 ЗУЙКОВ Євген UKR, Луганська, У, ДЮСШ Северодонецьк 22.01.1997 40.67 16 III Свістула К.О., Трембач М.І.
    39.75 38.73 40.67        
                     
11 66 КОЗЛОВ Ілля UKR, Донецька, МОН, ДЮСШ №2 Горлівка 29.07.1996 40.66 15 III Франков О.
    40.66 X 39.77        
                     
12 2203 РАКУНЕНКО Денис UKR, Чернігiвська, У, ДЮСШ "Атлет" Чернігів 28.07.1997 39.85 14 III Середа О
    39.85 X X        
                     
13 1293 БІЛОЦЕРКІВЕЦЬ Дмитро UKR, Сумська, МОН, ОДЮСШ 26.07.1996 39.47 13 III Бєліков В.П.
    X 39.47 X        
                     
14 2543 ЛАПІЦКІЙ Дмітрій BLR, Білорусь 24.02.1997 39.09          
    39.09 X 36.69        
                     
15 1508 НОВІКОВ Максім UKR, Луганська, У, ДЮСШ Лисічанськ 02.01.1996 38.22 12 III Лебонта С.В., Осколков О.
    X 38.22 36.78        
                     
16 1343 ДОЛУДА Владлен UKR, Сумська, МОН, ОДЮСШ 26.05.1996 35.28 11 I юн Бєліков В.П.
    X 30.37 35.28        
                     
17 1667 ПРОДОУС Владислав UKR, Рівненська, К, КОЛІСП 24.10.1996 34.83 10 I юн Пужило М, Кашуба А
    34.83 X X        
                     
18 1509 ПОПОВ Владислав UKR, Луганська, МОН, ДЮСШ Кр.Луч 03.01.1997 33.87 9 I юн Свістула К.О., Гусєв М.
    30.12 30.09 33.87        
                     
19 2214 БОРОДУХА Юрій UKR, Чернігiвська, У, ДЮСШ "Атлет" Чернігів 10.04.1997 33.53 8 I юн Середа О, Герасименко О.м.
    31.13 32.82 33.53        
                     
20 480 ВАЛІТОВ Руслан UKR, Дніпропетровська, МОН, ДВУФК 24.02.1997 32.78 7 II юн Олійник В.Я., Закорко Л.А., Бердашев Г.
    32.69 32.78 X        
                     
21 476 ЖДАНОВ Владислав UKR, Дніпропетровська, МОН, ДЮСШ № 7 Кривий Ріг 24.08.1997 27.30 6 III юн Алдошина Н.В.
    X 27.30 26.13        
                     
22 2038 ВОЛОШИН Олександр UKR, Миколаївська, МСДЮШОР м.Миколаїв 25.06.1996 26.14 5   Левченко А.г., Бугайов А.І.
    26.14 X X        
                     
2509 БУРА Микита UKR, АР Крим, У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 18.07.1997 DNS     Вишегородцева О.Є ()
                 
                     
2514 ТАТАРІНОВ Ігор UKR, АР Крим, У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 26.09.1997 DNS     Вишегородцева О.Є ()