Чемпіонат України з метань серед молоді, юніорів та юнаків  
   
   
   
   
   
     
  Ялта 28 березня 2013 р. 08:30  
   
Штовхання ядра 3 кг Дівчата 15  Фінал             
                     
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Очки Розряд Тренери    
                     
1 2556 МЄЛЄВСКАЯ Галіна BLR, Білорусь 15.02.1998 14.07          
    11.32 14.07 12.95 13.40 13.85 X  
                     
2 456 БАЙРАК Юлія UKR, Дніпропетровська, МОН, ДЮСШ № 7 Кривий Ріг 09.02.1998 13.90 35 I Алдошина Н.В.
    X 12.34 12.69 13.58 13.03 13.90  
                     
3 244 ГРІНІШИНА Наталія UKR, Київська, МОН, БВУФК Бровари 08.09.1998 12.61 26 II Ревенко М.Г., Костюченко В
    12.00 11.68 12.07 12.09 12.61 12.15  
                     
4 2555 ОНІЩУК Іріна BLR, Білорусь 13.02.1998 12.52          
    11.71 11.77 X 11.65 12.50 12.52  
                     
5 7 СОЛОГУБ Ганна UKR, Донецька, МОН, ДЮСШ №2 Горлівка 15.02.1998 12.51 23 II Франков О.
    11.83 11.64 12.35 12.51 12.36 X  
                     
6 221 ШУХ Аліна UKR, Київська, К, БВУФК Бровари 12.02.1999 12.47 20 II Шух М.С. (), Римко В.О.
    11.53 11.47 X 12.47 12.34 11.98  
                     
7 343 ЛУКАШЕНКО Маргарита UKR, Харкiвська, У, Роганська ДЮСШ 23.06.1999 12.47 21 II Мінаков Ю.М., Фарбітна І.П., Соколов
    11.22 11.84 12.47 X 11.49 X  
                     
8 2211 НАУМЧИК Олена UKR, Чернігiвська, ДЮСШ Колос м. Мена 01.10.1999 11.54 19 III Таратухіна Н.П. ()
    11.19 11.06 11.54 11.21 11.00 11.21  
                     
9 245 МОЙСЕЄНКО Каріна UKR, Київська, МОН, БВУФК Бровари 17.04.1998 10.94 18 III Ревенко М.Г., Костюченко В
    10.26 10.94 10.61        
                     
10 455 ГАРКУША Дар`я UKR, Дніпропетровська, МОН, ДЮСШ Васильківська 20.04.2000 10.76 17 III Ціох І.В.
    10.44 10.76 10.28        
                     
11 2231 ПОЛОЗ Олена UKR, Чернігiвська, ДЮСШ Колос м. Мена 12.03.1999 10.62 16 III Таратухіна Н.П. ()
    10.62 10.47 10.48        
                     
12 364 РОФЕ-БЕКЕТОВА Ірина UKR, Харкiвська, МОН, КЗ МКДЮСШ Харків 18.09.1998 10.34 15 III Ісправнікова В.М. , Літвін Ю
    10.34 9.69 9.87        
                     
13 237 СЄДАЯ Марія UKR, Київська, К, БВУФК Бровари 22.07.2000 9.13 14 I юн Шух М.С. 
    9.13 8.79 8.86        
                     
14 2203 ЛУПИНОС Катерина UKR, Чернігiвська, ДЮСШ Колос м. Мена 01.02.2000 9.03 13 I юн Таратухіна Н.П. ()
    9.03 8.05 8.22        
                     
15 2011 ФАРИСЕЄНКО Юлія UKR, Миколаївська, МСДЮШОР м.Миколаїв 13.07.1998 8.74 12 I юн Ільїн А.С.
    8.43 8.70 8.74        
                     
16 2202 ДАЛТЕ Анастасія UKR, Чернігiвська, ДЮСШ Колос м. Мена 16.10.1999 8.64 11 I юн Таратухіна Н.П. 
    8.64 8.46 8.56        
                     
17 458 ЧЕРНІКОВА Марина UKR, Дніпропетровська, МОН, СДЮШОР №3 Днп 17.05.2000 8.04 10 I юн Олійник В.Я., Закорко Л.А.
    7.81 8.04 7.74        
                     
18 1514 СТАРИГІНА Альона UKR, Луганська, МОН, ДЮСШ Кр.Луч 02.06.1999 7.29 9 II юн , Свістула К.О., Ведмеденко В.
    7.13 7.29 7.23        
                     
19 756 ЧЕРЕВКО Анастасія UKR, Черкаська, МОН, ДЮСШ 05.04.1998 6.71 8 III юн Вишневий С.О. ()
    X 6.71 6.58        
                     
20 2233 МАКСИМЕНКО Наталія UKR, Чернігiвська, ДЮСШ Колос м. Мена 18.04.1999 6.53 7 III юн Таратухіна Н.П. ()
    6.53 6.29 6.49        
                     
21 793 ПОЛЮГА Анастасія UKR, Черкаська, МОН, ДЮСШ 23.06.1999 5.17 6   Вишневий С.О. ()
    5.09 5.17 4.98