Чемпіонат України з метань серед молоді, юніорів та юнаків  
   
   
   
   
   
     
  Ялта 29 березня 2013 р. 12:15  
   
Метання диска 2 кг Молодь чоловіки  Фінал             
                     
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Очки Розряд Тренери    
                     
1 2262 ПАНАСЮК Іван UKR, Тернопiльська, К, ШВСМ 08.10.1991 57.25 100 МС Кучеренко В.М. , Борейко Т.М. 
    55.63 55.55 X X 54.83 57.25  
                     
2 546 НЕСТЕРЕНКО Микита UKR, Дніпропетровська, Д, СДЮШОР №3 Днп 15.04.1991 54.68 80 МС Олійник В.Я., Закорко Л.А.
    X X 52.02 X X 54.68  
                     
3 44 ПОЗДНЯКОВ Дмитро UKR, Донецька, МОН, ШВСМ 18.04.1991 49.57 70 КМС Франков О., Франков Л.О.
    49.04 49.57 X X X 48.97  
                     
4 39 ДОРОХОВ Станіслав UKR, Донецька, МОН, ДЮСШ №2 Горлівка 30.08.1992 48.32 60 I Франков О., Франков О.В. 
    45.54 44.29 48.32 46.69 X 47.91  
                     
5 1347 МУСІЄНКО Ігор UKR, Сумська, МОН, ОДЮСШ 22.08.1993 48.02 50 I Корнієнко Д.
    X 43.21 43.43 47.05 48.02 47.38  
                     
6 391 ЛЕМЕШЕНКО Антон UKR, Харкiвська, У, ШВСМ 18.06.1991 47.06 40 I Мінаков Ю.М.
    44.55 X 46.54 47.06 45.45 X  
                     
7 240 СИВЕНКО Євгеній UKR, Київська, МОН 04.04.1993 47.03 30 I Ревенко М.Г.
    39.02 43.08 X 47.03 X X  
                     
8 381 ІВАНЕНКО Владислав UKR, Харкiвська, МОН, ХДВУФК №1 25.05.1993 44.98 25 I Харун В.Д., Паламарчук М
    41.19 40.60 42.63 42.21 44.98 44.91  
                     
9 454 ЄРУХ Роман UKR, Дніпропетровська, МОН, СДЮШОР №3 Днп 29.03.1994 42.26   II Олійнік В.Я., Закорко Л.А.
    38.81 38.30 42.26        
                     
10 402 ШАРОВ Руслан UKR, Харкiвська, МОН, ШВСМ з л/а 25.04.1994 42.16   II Мінаков Ю.М., Вишневий С.О. 
    38.56 40.83 42.16        
                     
11 265 СОВИЧ Олександр UKR, Київська, МОН, КОШВСМ 17.06.1993 41.95   II Нікітенко К.С. , Ревенко М.Г.
    41.95 39.65 X        
                     
12 266 НИКИТЧУК Олександр UKR, Київська, К, КОШВСМ 13.05.1991 41.94   II Самолюк А.А.О.М.
    41.60 41.94 X        
                     
13 1663 МАМАЙ Віталій UKR, Рівненська, К, ОШВСМ 05.08.1992 41.80   II Зуєв О.К., Симоненко Ю.в.
    41.80 X X        
                     
14 737 КИРИЛЮК Владислав UKR, Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР 24.11.1994 41.48   II Ковцун Д.М.  Вишневий С.О. 
    41.09 40.74 41.48        
                     
378 БОНДАР Антон UKR, Харкiвська, МОН, КЗ МКДЮСШ Харків 24.08.1993 NM     Шаповалова В.О.
                 
                     
1991 БУЧКОВСЬКИЙ Павло UKR, Миколаївська, МСДЮШОР м.Миколаїв 20.02.1992 NM     Левченко А.г., Бугайов А.І.
    X X X        
                     
2541 ЖУК Артєм BLR, Білорусь 14.06.1991 NM          
    X X X        
                     
50 ТИТОВ Андрій UKR, Донецька, Д, ШВСМ 20.01.1991 DNS     Франков О., Франков Л.О., Шаповалов В.М.
                 
                     
187 ВАРАВВА Антон UKR, Київська, К, БВУФК Бровари 02.04.1993 DNS     Шкуропат Ю.Н.
                 
                     
282 РЕГЕДА Сергій UKR, Київська, МОН-Д, ЦСДЮШОР 06.02.1994 DNS     Сухоносов С.І., Прус Б.
                 
                     
1070 ГОРБАЧЕВСЬКИЙ Станіслав UKR, АР Крим, Д, Кіровська ДЮСШ 27.11.1992 DNS     Петриченко В.В.
                 
                     
2011 ЩЕРБИНКА Вадим UKR, Миколаївська, МСДЮШОР м.Миколаїв 29.08.1993 DNS     Мороз А.П. , Бугайов А.І.