Стрибки у довжину Юніорки | |||||||||||||||||||
Чемпіонат України серед юніорів | 13.06.2014 | Час початку: 09:00 | |||||
Час закінчення: | |||||||
НСК "Олімпійський" | Кваліфікація | ||||||
Старт. поз. |
Номер | Прізвище, ім'я | Дата народження |
Команда | Перша спроба |
Друга спроба |
Третя спроба |
Кращя з трьох |
Місце | Четверта спроба |
П'ята спроба |
Краща з п'ятьох |
Місце | Шоста спроба |
Результат | Місце | |||
1 | 488 | МАНЖОС Дарина | 29.07.1995 | Дніпропетровська, МОН, СДЮШОР №3 Днп | |||||||||||||||
2 | 1 351 | САХАРУК Наталія | 19.02.1995 | Львiвська, К, КДЮСШ "Колос" Львів | |||||||||||||||
3 | 784 | ЧУГРЄЄВА Анастасія | 20.06.1995 | Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР Чрк | |||||||||||||||
4 | 825 | УЛЬЯНКІНА Аліса | 20.08.1997 | м. Київ, МОН, РВУФК | |||||||||||||||
5 | 265 | ПРОЙДИСВІТ Олександра | 18.11.1997 | Київська, МОН, КОЛІФКС Б.Ц. | |||||||||||||||
6 | 815 | ДУНАЄВА Ульяна | 22.07.1996 | м. Київ, Інваспорт | |||||||||||||||
7 | 298 | КУРЧЕНКО Світлана | 17.09.1998 | Харкiвська, У, ХРЛІСП | |||||||||||||||
8 | 1 354 | БУСЬКО Роксолана | 04.03.1996 | Львiвська, К, КДЮСШ "Колос" Львів | |||||||||||||||
9 | 287 | ЛИХОВІДЬКО Альбіна | 22.11.1997 | Київська, У, СДЮШОР | |||||||||||||||
10 | 780 | КИРИЧЕНКО Ілона | 23.06.1995 | Черкаська, Д, ШВСМ | |||||||||||||||
11 | 2 239 | КРАСУЦКА Ганна | 20.07.1995 | Чернігівська, С, ОШВСМ Чрг | |||||||||||||||
12 | 200 | ВИСОЦЬКА Вікторія | 13.11.1996 | Київська, МОН, БВУФК Бровари | |||||||||||||||
13 | 2 419 | ТКАЧЕНКО Анна | 24.11.1996 | Кіровоградська, Д, Крв КЗ ОСДЮШОР-2 | |||||||||||||||
14 | 797 | КОБИЛКА Анастасія | 02.11.1997 | Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР Чрк | |||||||||||||||
15 | 290 | РАЩУК Марія | 06.04.1997 | Київська, МОН, БВУФК Бровари | |||||||||||||||
16 | 632 | БАБІЙ Єлізавета | 24.07.1997 | Запорiзька, У, СДЮШОР СК "Металург" Зпр | |||||||||||||||
17 | 476 | ДЬЯЧЕНКО Дар'я | 15.02.1996 | Дніпропетровська, МОН, СДЮШОР №3 Днп | |||||||||||||||
18 | 311 | НЕРУБАЛЬЩУК Ірина | 21.09.1998 | Харкiвська, У, ХРЛІСП | |||||||||||||||
19 | 2 450 | СЕНЧЕНКО Аліна | 28.11.1995 | Закарпатська, МОН, ШВСМ Зкп | |||||||||||||||
20 | 2 417 | ГРЕЧАНОВА Марія | 20.07.1996 | Кіровоградська, К, КЗ ДЮСШ №2 Крв | |||||||||||||||
21 | 306 | МАРТИНОВА Оксана | 11.09.1996 | Харкiвська, Д, ХДВУФК №1 | |||||||||||||||
22 | 1 553 | БЕХ Марина | 18.07.1995 | Хмельницька, МОН, ОЦФВУМ Хмл | |||||||||||||||
23 | 458 | ГОЛОВЧУК Тетяна | 19.01.1996 | Дніпропетровська, С, ОШВСМ | |||||||||||||||
24 | 2 418 | ДЮБАНОВА Альона | 02.06.1997 | Кіровоградська, К, КЗ ДЮСШ №2 Крв | |||||||||||||||
25 | 328 | КАРНАУХ Анастасія | 05.04.1998 | Харкiвська, Д, ХДВУФК №1 | |||||||||||||||
26 | 853 | СИРОЇД Марія | 24.01.1996 | м. Київ, , ДЮСШ "Старт" | |||||||||||||||
27 | 199 | ЛЕБЕДИНЕЦЬ Олена | 02.11.1996 | Київська, МОН, БВУФК Бровари | |||||||||||||||
28 | 269 | ЛЕВИЦЬКА Богдана | 13.08.1998 | Київська, МОН, КОЛІФКС | |||||||||||||||
Прізвище та підпис рефері | Секретар 1 | ||||||||||||||||||
Прізвище та підпис старшого судді | Секретар 2 | ||||||||||||||||||
Прізвище та підпис старшого хронометриста | |||||||||||||||||||