|
Стартова позиція |
Номер |
Прізвище, ім'я |
Дата народження |
Команда |
Прихід |
Час |
Вітер |
Очки |
Місце |
|
|
|
Забіг: 1(3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1 208 |
ШКУРА Микола |
12.12.1996 |
Вінницька, К, СДЮСШОР "Колос" Він |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
2 237 |
ДЬОХТЯР Олександр |
12.01.1996 |
Чернігівська, С, ДЮСШ Прилуки |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
2 203 |
КРИВОПУСК Юрій |
28.09.1995 |
Чернігівська, С, КДЮСШ Спартак |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
909 |
МАТВЄЄВ Володимир |
15.11.1996 |
м. Київ, У, ДЮСШ "Старт" |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
1 948 |
МИХАЛЬЧУК Юрій |
06.05.1995 |
Волинська, МОН |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
892 |
ПАНЧЕНКО В'ячеслав |
18.06.1997 |
м. Київ, , ДЮСШ "Старт" |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
867 |
КОЛОДЯЖНИЙ Олександр |
29.04.1999 |
м. Київ, , ДЮСШ "Старт" |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
1 564 |
ЧУКАНЬ Тарас |
30.07.1996 |
Хмельницька, Д |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
866 |
ЯРОЦЬКИЙ Дмитро |
13.10.1998 |
м. Київ, , ДЮСШ "Старт" |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
811 |
БАДУН Віталій |
17.11.1998 |
м. Київ, , ДЮСШ "Старт" |
|
|
|
|
|
|
|
|
Забіг: 2(3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1 407 |
МОЧУЛЬСЬКИЙ Юрій |
06.05.1995 |
Львiвська, МОН, ЛДЮСШ №2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
1 410 |
МАЦЮК Юрій |
06.05.1996 |
Львiвська, МОН, ЛДЮСШ №2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
1 469 |
ІГНАТЕНКО Андрій |
13.03.1995 |
Луганська, Д, ДЮСШ |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
1 761 |
КОРЧАК Максим |
05.01.1996 |
Чернівецька, , ОШВСМ Чернівецька |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
1 895 |
ГАЗУКІН Василь |
22.09.1997 |
Херсонська, У, ХВУФК |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
1 986 |
ПАЦУЛА Микола |
19.05.1995 |
Волинська, МОН, ДЮСШ Ківерцівська |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
2 327 |
ВАСИЛЕНКО Андрій |
04.07.1995 |
Полтавська, , ДЮСШ Лубенська |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
841 |
МОКЛЯР Олександр |
07.08.1995 |
м. Київ, У, СДЮШОР м.Києва "У" |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
525 |
ФЕСЕНКО Роман |
04.04.1997 |
Дніпропетровська, МОН, ДЮСШ №10 Кривий Ріг |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
185 |
ЖИТОВОЗ Віталій |
12.03.1998 |
Київська, К |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
180 |
ДУДАРИК Андрій |
15.11.1995 |
Київська, К, СДЮШОР |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
179 |
БАЗАЛІЙ Ярослав |
16.02.1997 |
Київська, К, КОЦОП |
|
|
|
|
|
|
|
|
Забіг: 3(3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
32 |
АЛІКСІЙЧУК Андрій |
04.09.1997 |
Донецька, К |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
88 |
КАСЬЯНОВ Василь |
08.05.1996 |
Донецька, МОН, ДВУОР ім. С.Бубки |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
90 |
ГУРИЧЕВ Семен |
09.04.1998 |
Донецька, МОН, ДВУОР ім. С.Бубки |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
92 |
РАЄЦЬ Леонід |
12.07.1996 |
Донецька, , ДВУОР ім. С.Бубки |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
99 |
РАБЧУН Вадим |
11.01.1996 |
Донецька |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
155 |
КАРПЕНКО Олександр |
19.08.1995 |
Київська, У, КОШВСМ |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
1 890 |
БЕЙНИК Віталій |
26.09.1996 |
Херсонська, У, ХВУФК |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
1 760 |
ТАРАСЮК Андрій |
27.08.1995 |
Чернівецька, , ОШВСМ Чернівецька |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
1 715 |
РУДИЧ Віктор |
13.11.1996 |
Рівненська, К, ОДЮСШ "Колос" Рвн |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
1 664 |
СІРИЙ Микола |
24.05.1999 |
Рівненська, МОН, КОЛІФКіС Рвн |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
1 571 |
ЖУРА Максим |
15.04.1995 |
Хмельницька, МОН, ОЦФВУМ Хмл |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
865 |
СТАХНЮК Ігор |
04.05.1995 |
м. Київ, , СДЮШОР м.Києва "У" |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Прізвище та підпис рефері |
Секретар 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Прізвище та підпис старшого судді |
Секретар 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Прізвище та підпис старшого хронометриста |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|