Легка атлетика України (ФЛАУ) - це всеукраїнське об'єднання громадських організацій фізкультурно-спортивної спрямованості – територіальних федерацій легкої атлетики Автономної республіки Крим, областей України, міст Києва та Севастополя, яка створена з метою подальшого розвитку, популяризації та пропаганди легкої атлетики, а також захисту інтересів членів ФЛАУ.
 
      Основні завдання ФЛАУ:
- формування здорового способу життя, розвитку фізичних і морально-вольових якостей громадян засобами легкої атлетики;
- підвищення спортивної та професійної майстерності атлетів, тренерів, суддів, інших фахівців;
- виконання програм і планів підготовки до виступу збірних команд і окремих спортсменів у спортивних змаганнях в Україні та за її межами;
- забезпечення участі представників ФЛАУ у роботі відповідних міжнародних спортивних об'єднань і організацій.
 
      За останні роки на території України було проведено низку міжнародних змагань і зустрічей. 2006-го Ялта приймала Кубок Європи з багатоборства (І ліга), 2007-го зимовий Кубок Європи з метань. У 2010 році спільно з НОК України ФЛАУ провела у Києві засідання Ради ІААФ. А 2013-го Донецьк приймав юнацький чемпіонат світу з легкої атлетики. 2019 року у Луцьку відбувся Командий чемпіонат Європи з багатоборства (Суперліга). У березні-2020 в Івано-Франківську відбувся чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій зі спортивної ходьби.
      У 2018 році рішенням Конференції ФЛАУ Федерацію легкої атлетики України перейменовано у Легку атлетику України.
 
 
 Президенти ФЛАУ
1991-1996 Тумасов Юрій Микитович
 
1996-2012 Борзов Валерій Пилипович
 
8 листопада 2012 року ФЛАУ очолив Ігор Гоцул. Першим віцепрезидентом було обрано Євгена Баженкова, віцепрезидентками – Наталію Добринську та Ольгу Бризгіну, виконавчим директором – Андрія Ревуцького. У квітні 2014 р. виконавчим директором ФЛАУ призначено Михайла Медведя.
 
8 жовтня 2016 року Ігоря Гоцула було переобрано президентом ФЛАУ. Першим віцепрезидентом ФЛАУ було обрано Володимира Рудюка, віцепрезидентами Фіделя Тимченка та Івана Гешка. Генеральним секретарем ФЛАУ призначено Михайла Медведя.
 
 
10 жовтня 2020 року президентом ФЛАУ було обрано Равіля Сафіулліна. Першою віцепрезиденткою вперше в історії української легкої атлетики стала жінка – бронзова медалістка Олімпійських ігор-2000 з потрійного стрибка Олена Говорова. Віцепрезидентами обрані Володимир Рудюк і Віктор Грінюк, а Іоланта Хропач – генеральною секретаркою.
 
 
Равіль Сафович Сафіуллін
Президент ФЛАУ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Говорова Олена Іванівна
Перша віцепрезидентка ФЛАУ
 
 
 
 
 
 
 
 
Грінюк Віктор Ростиславович
Віцепрезидент ФЛАУ
 
 
 
 
 
 
 
Рудюк Володимир Петрович
Віцепрезидент ФЛАУ
 
 
 
 
 
 

 

 

Почесні члени Легкої атлетики України*
 
1. Костенко Микола Павлович
2. Операйло Сергій Ілліч
3. Баженков Володимир Євгенович
4. Карпюк Юрій Іванович
5. Тумасов Юрій Микитович
6. Кужукін Микола Макарович
7. Олійник Микола Олександрович
8. Голубничий Володимир Степанович
9. Леоненко Іван Федорович
10. Кацман Володимир Якович
11. Білязе Олександр Олексійович
12. Бризгіна Ольга Аркадіївна
13. Величко Олександр Іванович
14. Мельник Анатолій Гнатович
15. Каруца Жорж Андрійович
 
* - список затверджений звітно-виборними Конференціями ФЛАУ з 2004 по 2020 роки

 

Секретаріат ФЛАУ
моб.тел.:   +38 (050) 382-57-61 

Хропач Іоланта Олександрівна
Генеральна секретарка
тел.:    +38 (050) 337-00-97
e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


 
 
 
 
 
 
Департамент сервісів ФЛАУ
Наталія Володимирівна Бурьохіна
Директорка департаменту сервісів
тел.:    +38 (050) 382-57-61
e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 
 
 
 
 
 
Людмила Іванівна Примак
Діловод
тел.:    +38 (066) 880-10-16
e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 
Олександр Сергійович Лебідь
Головний спеціаліст департаменту сервісів з оформлення та обслуговування заходів
тел.:    +38 (063) 707-85-91
e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 
Ірина Володимирівна Нагорна
Спеціалістка департаменту сервісів з оформлення та обслуговування заходів
тел.:    +38 (063) 643-49-49
e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 
Олена Іванівна Коваленко
Спеціалістка департаменту сервісів з організації публічних закупівель
тел.:    +38 (063) 663-57-94
e-mail: 
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 
Ірина Володимирівна Сисоєнко
 
Помічниця президента
тел.:    +38 (099) 136-97-91
e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 
Департамент змагань ФЛАУ
Бочарська Яна Анатоліївна
Директорка департаменту змагань
тел.:    +38 (095) 121-41-75
e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 
 
 
Нищеменко В'ячеслав Андрійович
Спеціаліст департаменту змагань
тел.:   +38 (066) 892-39-24 
e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 
 
 
Ігор Миколайович Ятченко
Головний спеціаліст департаменту змагань
тел.:    +38 (050) 382-57-61
e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 
 
 
Іван Олександрович Качківський
Офіційний статистик ФЛАУ
e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 
 
 
 
 
Департамент розвитку ФЛАУ
Антон Петров
Директор департаменту розвитку
тел.:     +38 (066) 747-58-58
e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 
 
Ольга Ніколаєнко
Прес-аташе
тел.: +38 (050) 310-32-46
e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 
 
 
 
 
Департамент збірних команд ФЛАУ
 
 
 
Члени Ради ФЛАУ
 
 
ПІБ
Представництво
1
Сафіуллін Равіль Сафович
президент ФЛАУ
2
Говорова Олена Іванівна
перша віцепрезидентка ФЛАУ
3
Грінюк Віктор Ростиславович
віцепрезидент ФЛАУ
4
Рудюк Володимир Петрович
віцепрезидент ФЛАУ
5
Бех Олена Володимирівна
Вінницька
6
Бризгін Віктор Аркадійович
Луганська
7
Бугайов Анатолій Іванович
Миколаївська
8
Гешко Іван Тарасович
Чернівецька
9
Гужва Сергій Олександрович
Дніпропетровська
10
Даниленко Олексій Львович
Житомирська
11
Єднак Валерій Дмитрович
Тернопільська
12
Коломоєць Анатолій Іванович
Закарпатська
13
Матешко Віталій Васильович
Івано-Франківська
14
Машанєнков Олег Віталійович
Рівненська
15
Новожилова Ірина Олександрівна
Херсонська
16
Прокопов Олександр Вікторович
Хмельницька
17
Пронін Євген Ігоревич
Черкаська
18
Свищ Ярослав Степанович
Львівська
19
Бубка Сергій Назарович *
перший віцепрезидент ІААФ
20
Добринська Наталія Володимирівна *
голова Комітету атлетів ФЛАУ
21
Хропач Іоланта Олександрівна *
генеральна секретарка ФЛАУ
22
Тиртишник Вячеслав Григорович *
головний тренер
* - з правом дорадчого голосу (можуть брати участь в обговореннях, але не можуть голосувати).
 
Члени Виконкому ФЛАУ 
 

1

Сафіуллін Равіль Сафович

Президент ФЛАУ

2

Говорова Олена Іванівна

Перша віцепрезидентка ФЛАУ

3

Грінюк Віктор Ростислалович

Віцепрезидент

4

Рудюк Володимир Петрович

Віцепрезидент

5

Добринська Наталія Володимирівна

Голова Комітету атлетів ФЛАУ

6

Хропач Іоланта Олександрівна*

Генеральний секретар ФЛАУ

7

Тиртишник Вячеслав Григорович*

Головний тренер

* - з правом дорадчого голосу


Ревізійна комісія ФЛАУ
 
1.
Еделєв Олександр
2.
Комаров Андрій
3.
Ревуцький Андрій
4.
Рябов Володимир
Жіночий комітет ФЛАУ
ПІБ
Посада
1
Порядіна Валерія
 
2
Касьянова Анна
 
3
Рижикова Анна
 
4
Саладуха Ольга
 
5
Шух Майя
 
6
Добринська Наталія
Представниця Комітету атлетів ФЛАУ
 
Тренерська рада ФЛАУ
 
ПІБ
Обов'язки
Посада
1
Тиртишник В.Г.
голова тренерської ради
Державний тренер
2
Романюк О.
 
Головний тренер зі стрибків
3
Ольховнікова І.В.
 
Головний тренер зі спринту
4
Юрков О.В.
 
Головний тренер з багатоборства
5
Романчук С.І.
 
Головний тренер з витривалості
6
Островський М.
 
Головний тренер з метань
7
Каратєєв А.
 
Старший тренер з резерву
8
Козирева Т.С.
 
Провідний тренер
9
Боярська Н.І.
 
Тренер-лікар
10
Мельник В.В.
 
Тренер-лікар
 
Комісія розвитку ФЛАУ
 
ПІБ
Посада
1
Рудюк Володимир Петрович
голова комісії, перший віце-президент ФЛАУ
2
Бугайов Анатолій Іванович
Миколаївська обл
3
Єднак Валерій Дмитрович
Тернопільска обл
4
Коломоєць Анатолій Іванович
Закарпатська обл
5
Комаров Андрій Анатолійович
Київська обл
6
Матешко Віталій Васильович
Івано-Франківська обл
7
Немчінов Олег Миколайович
м. Севастополь
8
Охріменко Олександр Володимирович
Дніпропетровська обл
9
Прокопов Олександр
 
10
Сердюченко Олексій Олександрович
Сумська обл
11
Серорез Тетяна Борисівна
Донецька обл
12
Соколовський Олег Миколайович
Кіровоградська обл
13
Копанайко Сергій / Анна Рижикова
Представник комісії атлетів
 
Комісія змагань ФЛАУ
 
ПІБ
Посада
1
Гешко Іван Тарасович 
голова комісії, віце-президент ФЛАУ
2
Корецька Людмила Олексіївна
Харківська обл
3
Вегнер Олег Іванович
Волинська обл
4
Зайченко Олег Миколайович
Дніпропетровська обл
5
Антонець Володимир Володимирович
Івано-Франківська обл
6
Нещименко Вячеслав Андрійович
Кіровоградська обл
7
Бех Олена Володимирівна
Вінницька обл
8
Бочарська Яна Анатоліївна
Запорізька обл
9
Нікітін Анатолій Вікторович
Житомирська обл
10
Демидов Валентин Валентинович
Миколаївська обл
11
Гудим Микола Павлович
Сумська обл
12
Ірина Новожилова / Юрій Кіщенко
Представник комісії атлетів
 
Комісія атлетів ФЛАУ
 
1  
Добринська Наталія
Голова Комітету атлетів ФЛАУ
2
Касьянов Олексій
Заступник голови Комітету атлетів ФЛАУ; багатоборство
3
Говорова Олена
Комісія атлетів НОК України
4
Ібрагімов Еміль
Спринт
5
Кіщенко Юрій
Витривалість
6
Копанайко Сергій
Спринт
7
Крикун Олександр
Комісія атлетів НОК України
8
Новожилова Ірина
Метання
9
Паламарчук Олександр
Багатоборство
10
Рижикова Анна
Спринт
11
Саладуха Ольга
Стрибки
12
Семенова Наталія
Метання
13
Шаматрин Артем
Спринт
 
Ніколаєнко Ольга
Секретар Комітету атлетів ФЛАУ

Комісія з позастадіонних видів легкої атлетики ФЛАУ
 
 Голова Комісії
 Ліщинська Ірина
 Секретар Комісії
 Яроцька Ольга
 Керівники клубів
 любителів бігу
 Кретов Ігор
 Божко Костянтин
 Організатори змагань
 по шосе
 до 42.195 км включно
 Бочаров Сергій
 Ліщинський Ігор
 Третьяков Іван
 Організатори ультрамарафонів
 Семенюк Володимир
 Організатори з гірського бігу
 Попов Сергій
 Організатори змагань з кросу/трейлу
 Олівсон Олександр
 Організатори змагань з добового бігу
 Іонов Валентин
 
 
Тимчасова Комісія з питань протидії організації неправомірних легкоатлетичних заходів і змагань та участі в них членів ФЛАУ
 
1
Пронін Євген Ігоревич
голова комісії, член Ради ФЛАУ
2
Немчінов Олег Миколайович
м. Севастополь
3
Ревуцький Андрій Вікторович
АР Крим
 
Арбітражна комісія ФЛАУ
 
1
 
2
 
3
 
 
Комісія юридичних проваджень ФЛАУ
 
№ п/п
ПІБ
Посада
1
Тимченко Фідель Іванович
голова комісії, віце-президент ФЛАУ
2
Пронін Євген Ігоревич
Черкаська обл
3
Коваленко Назар
Київська обл

Комісія ветеранів ФЛАУ
 
ПІБ
Посада
1
 
 
2
 
 
3
 
 
4
 
 
5
 
 
6
 
 
7
 
 

 

 

Joomla template by ByJoomla.com