ФЛАУ
     
  Кубок України, І етап. Чемпіонат України з бігу на 10000 м. Кубок України та чемпіонат України серед молоді з багатоборств  
   
   
   
   
   
     
  Ялта 31 травня 2011 р. 16:30  
   
Стрибки у довжину Чоловіки  Фінал             
                     
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Очки Розряд Тренери    
                     
1 491 ЕЛЬ-ШЕРІФ Шеріф Дніпропетровська, Д 02.01.1989 7.85 50 МС Орнанджи О.І., Горбаченко Ю.С.
  7.85 7.74 X X X  
+0.8 0.0          
                     
2 61 ЛІХАЧОВ Іван Донецька, Д, СДЮШОР №1 м. Донецьк 27.04.1989 7.82 40 МС Солдаткіна О.В., Солдаткін В.В.
  7.60 7.46 7.48 7.58 X 7.82  
+1.8 0.0 0.0 0.0   +1.3  
                     
3 330 МАКАРЧЕВ Андрій Харкiвська, ЗСУ-Д, Хмельницька 15.11.1985 7.82 18 МС Горбаченко Ю.С.
  X 7.59 7.44 7.82 X X  
  0.0 +0.2 0.0      
                     
4 170 ШПИТЬКО Артем Київська, Д 26.04.1992 7.62 30 МС Гредунови В.Т. та Н.І.
  X 7.22 7.07 X 7.62  
  +0.7 0.0     +1.7  
                     
5 1452 НЕЛЕДВА Тарас Луганська, МОН 07.06.1992 7.58 25 КМС Горбаченко Ю.С.
  7.57 X 5.95 7.58 X X  
0.0   0.0 0.0      
                     
6 2328 ПЕРСАНЬ Роман Полтавська, К 21.12.1987 7.35 20 КМС Кравченко С.М.
  X X 7.35 X 5.99 X  
    0.0   0.0    
                     
7 826 БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ Дмитро м. Київ, Д 25.03.1985 7.28 15 КМС Федорець В.А., Орнанджи А.І.
  7.28 X X  
+1.0            
                     
8 1569 ГРИЩУК Роман Хмельницька, МОН 09.06.1990 7.22 10 I Гоняк В.М.
  6.92 7.22 7.09 7.09 X X  
0.0 0.0 0.0 0.0      
                     
9 2335 ЄМЕЦЬ Віктор Полтавська 24.06.1986 7.20 8 I Шипова О.Л.
  X 7.11 7.20        
  +1.2 -0.3        
                     
10 49 КОТ В'ячеслав Донецька, У 18.10.1988 7.07 5 I Вовк Г.І.
  X X 7.07        
    +0.3        
                     
11 2250 КУЛЬЧИЦЬКИЙ Павло Тернопiльська, К 21.09.1991 7.05 3 I Васірук М.С.
  6.88 X 7.05        
+0.2   0.0        
                     
12 500 НЕГРІЙ Микита Дніпропетровська, МОН 13.02.1991 7.04 2 I Бондаренко В.Г., Котова Т.
  7.04 6.82 6.64        
0.0 +0.6 +0.8        
                     
13 1273 ГУДИМ Павло Сумська, С 16.07.1988 7.03   I Гудим М.П., Гудим С.В. 
  X X 7.03        
    -0.8        
                     
14 498 ТИХОНОВ Андрій Дніпропетровська, МОН 31.07.1991 7.02   I Бондаренко В.Г., Котова Т., Агутін О.Ф.
  6.71 7.02 6.86        
0.0 +0.1 -0.8        
                     
15 74 АНЦУПОВ Олександр Донецька, К 03.09.1993 7.01   I Шаповалов М.В., Хейфец В.В.
  5.02 7.01 6.89        
+0.6 0.0 +1.3        
                     
16 720 КОБЕЦЬ Руслан Черкаська, Д 23.01.1984 6.93   I Багаліка Т.Ю., Полінков С.М.
  6.81 6.93 X        
+0.6 0.0          
                     
17 2249 ДАНИЛЮК Олег Тернопiльська, К 05.07.1989 6.92   I Васірук М.С.
  6.92   6.79        
0.0   0.0        
                     
18 2248 ЧОРНОТА Дмитро Тернопiльська, ЗСУ-К 28.09.1987 6.91   I Кармелюк Є.Т.
  X 6.90 6.91        
  +0.9 +0.7        
                     
19 838 ГИБАЛО Олександр м. Київ, МОН 01.04.1991 6.87   I Маслаков А.М.
  6.87 X X        
0.0            
                     
20 497 ПРУДНІКОВ Дмитро Дніпропетровська, МОН 02.12.1989 6.86   I Бондаренко В.Г., Котова Т.
  6.61 X 6.86        
+0.7   0.0        
                     
21 2541 ЛАВРИК Ігор Харкiвська, НТУ "ХПІ" 18.02.1988 6.82   I Казак В.Ю.
  6.73 6.64 6.82        
0.0 0.0 +0.1        
                     
22 2008 ЛУХТА Сергій Миколаївська 09.01.1986 6.77   II Демідов В.В.
  6.77 X X        
+0.5            
                     
23 947 ОЛІЙНИК Валентин Одеська, Д, СДЮСШОР "Динамо" 10.11.1994 6.60   II Олійник І.А., Юренко В.
  6.24 6.60 6.58        
0.0 0.0 0.0        
                     
24 189 ПРИПИЯЛО Сергій Київська, "Інваспорт" 05.04.1982 6.42   II Кузнєцов С.О. 
  6.31 6.42 6.28        
+0.1 +0.7 -1.0        
                     
25 2387 ХОМУТОВСЬКИЙ Павло Кіровоградська, К 25.07.1988 6.42   II Нищеменко В.А.
  6.42 X X        
0.0            
                     
26 771 КУРОЧКА Олександр Харкiвська, Д, ХДВУФК №1 Харьків 18.02.1993 6.40   II Бодрови В.В. та Н.Д.
  6.17 6.40 5.10        
0.0 +0.1 -0.8        
                     
27 1087 ЗЮКІН Сергій АР Крим, МОН 04.02.1990 6.13   III Шилін В.М.
  6.13 X X        
0.0            
                     
28 603 ГОРСТКА Тимофій Запорiзька, У 11.05.1993 5.66   I юн Ульянченко В.І. 
  5.56 X X        
-0.9            
                     
1084 РЯБЦЕВ Олександр АР Крим, Д 29.04.1983 NM     Агутін О.Ф.
  X X X        
             
                     
2016 ШКОЛЯРЕНКО Олександр Миколаївська 08.11.1989 NM     Деркач В.М., Боровский Л.Б.
  X        
             
                     
334 СЕРДЮЧЕНКО Олексій Харкiвська, Д, ШВСМ ДЕНСЦ 20.03.1985 DNS     Сердюченко О.М.
               
             
                     
478 МОСКАЛЕНКО Максим Дніпропетровська, ЗСУ 20.10.1987 DNS     Бондаренко В.Г., Котова Т.
               
             
                     
607 ВАРАВВА Антон Запорiзька, У 02.04.1993 DNS     Льопа Д.І., Ольховникова А
               
             
                     
1576 ТИДЕНЬ Дмитро Хмельницька, МОН-Д 17.01.1985 DNS     Горбаченко Ю.С., Новіков В.Н.