|
Кубок України, І етап. Чемпіонат України з бігу на 10000 м. Кубок України та чемпіонат України серед молоді з багатоборств 30 травня - 1 червня 2011 року м. Ялта, стадіон «Авангард» |
||||||
– стартові протоколи | |||||||
– фінальні протоколи | |||||||
Понеділок, 30 травня | |||||||
Бігові види | Технічні види | ||||||
Біг на 100 м | Чоловіки | Десятиборство | 09:45 | ||||
Біг на 100 м з/б (0.840) | Жінки | Семиборство | 10:15 | ||||
10:30 | Стрибки у довжину | Чоловіки | Десятиборство | ||||
Біг на 100 м з/б (0.840) | Жінки | Забіги | 10:35 | ||||
Біг на 800 м | Жінки | Забіги | 11:00 | Стрибки з жердиною | Жінки | Фінал | |
Біг на 800 м | Чоловіки | Забіги | 11:20 | ||||
11:30 | Стрибки у висоту | Жінки | Семиборство | ||||
12:00 | Штовхання ядра 7,260 кг | Чоловіки | Десятиборство | ||||
14:00 | Стрибки у висоту | Чоловіки | Десятиборство | ||||
Біг на 100 м з/б (0.840) | Жінки | Фінал Б-А | 14:50 | ||||
Біг на 100 м | Жінки | Забіги | 15:05 | ||||
Біг на 100 м | Чоловіки | Забіги | 15:25 | ||||
16:00 | Метання диска 1 кг | Жінки | Фінал | ||||
Біг на 400 м | Жінки | Забіги | 16:05 | ||||
|
Стрибки у висоту | Жінки | Фінал | ||||
Біг на 400 м | Чоловіки | Забіги | 16:30 | ||||
Біг на 100 м | Жінки | Фінал Б-А | 17:00 | ||||
Біг на 100 м | Чоловіки | Фінал Б-А | 17:10 | ||||
Біг на 400 м | Чоловіки | Десятиборство | 17:20 | ||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | Жінки | Забіги | 17:40 | ||||
17:45 | Штовхання ядра 4 кг | Жінки | Семиборство | ||||
18:00 | Стрибки з жердиною | Чоловіки | Фінал | ||||
Біг на 400 м з/б (0.914) | Чоловіки | Забіги | 18:05 | Метання диска 2 кг | Чоловіки | Фінал | |
18:10 | Стрибки у висоту | Чоловіки | Фінал | ||||
Біг на 1500 м | Жінки | Фінал | 18:25 | ||||
Біг на 1500 м | Чоловіки | Фінал | 18:40 | ||||
Біг на 10000 м | Жінки | Фінал | 19:10 | ||||
Біг на 200 м | Жінки | Семиборство | 19:55 | ||||
Біг на 10000 м | Чоловіки | Фінал | 20:05 | ||||
Вівторок, 31 травня | |||||||
Бігові види | Технічні види | ||||||
Біг на 110 м з/б (1.067) | Чоловіки | Десятиборство | 09:45 | ||||
Спортивна ходьба 10000 м | Чоловіки | Фінал | 10:00 | ||||
10:30 | Метання диска 2 кг | Чоловіки | Десятиборство | ||||
10:30 | Метання списа 600 гр | Жінки | Фінал | ||||
Біг на 110 м з/б (1.067) | Чоловіки | Забіги | 11:00 | ||||
Біг на 200 м | Жінки | Забіги | 11:25 | ||||
Біг на 200 м | Чоловіки | Забіги | 11:55 | ||||
12:00 | Метання молота 4 кг | Жінки | Фінал | ||||
12:10 | Метання списа 800 гр | Чоловіки | Фінал | ||||
12:45 | Стрибки з жердиною | Чоловіки | Десятиборство | ||||
13:50 | Стрибки у довжину | Жінки | Семиборство | ||||
14:00 | Метання молота 7,260 кг | Чоловіки | Фінал | ||||
15:20 | Метання списа 600 гр | Жінки | Семиборство | ||||
16:30 | Стрибки у довжину | Чоловіки | Фінал | ||||
Біг на 200 м | Жінки | Фінал Б-А | 16:35 | ||||
Біг на 200 м | Чоловіки | Фінал Б-А | 16:45 | ||||
Біг на 400 м | Жінки | Фінал Б-А | 16:55 | ||||
Біг на 400 м | Чоловіки | Фінал Б-А | 17:05 | ||||
Біг на 800 м | Жінки | Семиборство | 17:15 | ||||
Біг на 800 м | Жінки | Фінал Б-А | 17:25 | ||||
Біг на 800 м | Чоловіки | Фінал Б-А | 17:35 | ||||
17:45 | Метання списа 800 гр | Чоловіки | Десятиборство | ||||
Біг на 110 м з/б (1.067) | Чоловіки | Фінал | 18:00 | ||||
Біг на 3000 м | Жінки | Фінал | 18:20 | ||||
Біг на 3000 м | Чоловіки | Фінал | 18:35 | Стрибки у довжину | Жінки | Фінал | |
Біг на 400 м з/б (0.762) | Чоловіки | Фінал | 19:15 | ||||
Біг на 400 м з/б (0.914) | Жінки | Фінал | 19:30 | ||||
Біг на 1500 м | Чоловіки | Десятиборство | 19:40 | ||||
Біг на 3000 м з/п | Жінки | Фінал | 19:50 | ||||
Біг на 3000 м з/п | Чоловіки | Фінал | 20:10 | ||||
Десятиборство підсумковий | |||||||
Семиборство підсумковий | |||||||
Середа, 1 червня | |||||||
Бігові види | Технічні види | ||||||
Спортивна ходьба 10000 м | Жінки | Фінал | 08:45 | ||||
09:45 | Потрійний стрибок | Жінки | Фінал | ||||
Біг на 5000 м | Жінки | Фінал | 09:50 | ||||
10:00 | Штовхання ядра 4 кг | Жінки | Фінал | ||||
Біг на 5000 м | Чоловіки | Фінал | 10:15 | ||||
11:30 | Штовхання ядра 7,260 кг | Чоловіки | Фінал | ||||
Естафетний біг 4х400 м | Жінки | Фінал | 11:40 | Потрійний стрибок | Чоловіки | Фінал | |
Естафетний біг 4х400 м | Чоловіки | Фінал | 12:00 | ||||
Естафетний біг 4х100 м | Жінки | Фінал | 12:20 | ||||
Естафетний біг 4х100 м | Чоловіки | Фінал | 12:40 | ||||
Командні результати змагань |