Нанкін-2025, день 1: розклад виступу українців і трансляція

2088
Фото (с)Ulf Schiller/athletix.ch

21 березня у Нанкіні стартує чемпіонат світу з легкої атлетики в приміщенні. У перший день Україна буде представлена трьома легкоатлетами.

О 10:05 за місцевим і о 4:05 за київським часом бігом на 60 метрів з бар’єрами боротьбу розпочнуть п’ятиборки. За Україну виступатиме Юлія Лобан.

Вже за годину, об 11:05/5:05, багатоборки змагатимуться зі стрибків у висоту, о 13:15/7:15 – зі штовхання ядра, о 18:42/12:42 – зі стрибків у довжину, а завершуватимуть вони п’ятиборство бігом на 800 метрів о 21:15/15:15.

У перший день змагань медалі розіграють також стрибуни у висоту. О 18:30/12:30 у сектор вийдуть лідер світового сезону й чинний чемпіон Європи в приміщенні Олег Дорощук і фіналіст Апелдорна-2025 Дмитро Нікітін.

Трансляцію змагань можна буде переглянути на «Суспільному Спорт». Розклад, стартові протоколи й результати в режимі онлайн – ТУТ.

За матеріалами EME News, світових медіа й соціальних мереж атлетів

Попередня статтяЧемпіонат світу в приміщенні 2025: кого ми не побачимо в Нанкіні
Наступна статтяОлег Дорощук – п’ятий на чемпіонаті світу в приміщенні