Ранкова програма третього дня юніорського чемпіонату Європи стала для України успішною, адже атлети й атлетки порадували вдалими виступами у кваліфікаціях і особистими рекордами.
Зокрема, у секторі для потрійного стрибка найкращий результат у кар’єрі продемонстрував Іван Буліч – 15.78 м. Атлет став єдиним, кому вдалося виконати кваліфікаційний норматив для потрапляння у фінал.
Також у фіналі з потрійного стрибка побачимо Станіслава Гаврилюка, який замкнув сьогодні дванадцятку найкращих (15.19 м).
Андрія Куліуша від фіналу відділило всього 3 сантиметри. Із результатом 15.16 м атлет посів тринадцяте місце.
Готуватиметься до фіналу зі стрибків у довжину і одна з фавориток цього чемпіонату – Діана Мирошніченко, яка застрибнула на позначку 6.25 м.
Адам Білоконь, який учора став шостим у стрибках у довжину, сьогодні змагався на дистанції 110 метрів з бар’єрами, і з часом 14.10 с забезпечив собі вихід до півфіналу.
Із результатом 68.40 м до фіналу з метання вдалося пройти й Іллі Саєвському.
Скороходка Христина Понікарчик перевершила власний особистий рекорд зі спортивної ходьби на 10000 метрів (50:13.28 хв) і завершила свій виступ на 21-ій позиції.
На бар’єрній стометрівці Єлизавета Землянікіна фінішувала шостою у своєму забігові. Час атлетки – 13.99 с, став 24-тим, тож вона теж готуватиметься до півфіналу.
Без українців пройде фінал і на дистанції 3000 метрів з перешкодами серед юніорів: Денис Лисенко із результатом 9:17.41 хв посів 24-те місце.
Альбіна Зайцева, яка змагається за програмою семиборства, на жаль, не змогла фінішувати на першому виді – бар’єрній стометрівці. Проте у секторі для стрибків у висоту атлетка показала п’ятий результат серед усіх учасниць – 1.74 м.
Естафетна команда 4х400 метрів у складі Антона Сміяна, Андрія Шимчука, Павла Козака і Романа Короля не змогла пробитися до фіналу (3:19.18 хв, 16 місце).є
Усі результати – на сайті Європейської легкої атлетики. Пряма трансляція – на «Суспільне Спорт».