Олег Дорощук після надскладного року, в якому він через травми втратив спочатку місяць перед початком літнього сезону, а після “Діамантової ліги” в Римі ще два, зумів вийти у фінал чемпіонату світу, в якому лиш за спробами поступився бронзовому призеру зі стрибків у висоту чеху Яну Штефалі.
Після висоти 2.31 м все перевернулося з ніг на голову. Три лідери, які попередні висоти долали з першої спроби – українець Олег Дорощук, новозеландець Геміш Керр та американець ДжуВон Гарріссон – втратили свої позиції. Дорощук і Керр стрибнули їх з третього разу й перемістилися на третє місце, а Гаррісон завершив змагання. На перше місце вийшов Ву (У Сан Хьок) з Південної Кореї, другим був чех Ян Штефала.
У першій спробі на 2.34 Керр був найближчим до їхнього подалання, але планка не встояла. Не вдалося їх нікому стрибнути й у другій спробі, тож вирішальна, третя спроба стала вирішальною для усіх чотирьох атлетів, які лишалися в секторі.
Ву, який у перших двох спробах був далеким від успіху, в третій все ж перелетів 2.34 й укріпив своє лідерство. Але і Керр не відстав, зробивши це не в гіршій манері. Оскільки Дорощуку не вдалося повторити особистий рекорд і подолати 2.34 м, він, у підсумку, став четвертим. Штефала третій, випередивши Дорощука лиш за спробами.
Керру вдалося таки повернути собі перше місце. З першої спроби він подолав 2.36 м і після золота Олімпійських ігор виграв титул чемпіона світу. Ву другий (2.34 м).